Krém Weleda

Krém Weleda

Při pohledu na mladé a atraktivní je to, co každá žena chce v každém věku. Abyste dosáhli podobného účinku, musíte hodně pracovat na sobě a na svém vzhledu. Přírodní a organická kosmetika pomůže pečovat o vaši pleť, udržet ji v tónu a ve zdravém stavu. Zvažte hlavní rysy a výhody krémů Weleda.

Historie společnosti

Tuto společnost založil O. Schmidel, I. Wegman, R. Steiner. Chemik, lékárník, lékař a filozof vytvořili stabilní tandem k vývoji léků, které by povzbudily tělo k léčení. Firma získala jméno v roce 1928 na počest německého léčitele Weledy. Současně bylo vytvořeno logo společnosti. Je to personál a had - symbol uzdravení.

Výrobek je založen na přirozenosti všech složek.

Během první dekády byly vyvinuty klasické nástroje, které byly velmi populární. V 50-60 letech se produkty společnosti rozšiřují. K dispozici jsou speciální nástroje pro děti. To znamenalo začátek úspěšného vývoje produktu pro kojence na měsíčku.

Poté společnost začíná otevírat své pobočky v jiných zemích. Důležitým obdobím bylo 1976. Zaměstnanci začali pracovat na monografiích pro germánský homeopatický lékopis. V 90. letech vzrostla poptávka po přírodní kosmetice, což podnítilo společnost k vytváření nových přípravků, které rozšiřují sortiment.

Teď je tato značka docela slavná. Mnoho žen již ocenilo pozitivní účinek užívání těchto léků.

Prvky značky

Švýcarská značka Weleda apelovala na všechny poctivé pohlaví. V centru společnosti je motto: "V souladu s člověkem as přírodou." Tato kosmetika není určena k znečišťování půdy. Výrobky neobsahují chemikálie, umělé stimulanty, barviva a konzervační látky. Společnost pečlivě sleduje kontrolu kvality. Vyloučeny jsou nebezpečné produkty a škodlivé látky pro lidské zdraví. Hlavní výhody značky:

 • Environmentální produkce a shoda s technologiemi. Díky tomuto parametru se společnost stala známou po celém světě a vyhledávaná zákazníky. Přírodní složky pomáhají sledovat vaše zdraví a krásu.

 • Bezpečnost Produkty společnosti mohou používat i těhotné ženy.

 • Široká nabídka zboží. Můžete si vybrat produkt, který je ideální pro vás. Existují různé krémy na tělo a obličej, které jsou vyráběny na bázi přírodních produktů. Kosmetika neobsahuje nebezpečné složky, pomáhá udržovat pokožku ve výborném stavu.

 • Účinnost léků. Hlavní myšlenkou společnosti je posílení vlastních ochranných mechanismů pokožky, jakož i kompetentní péče o tělo. S pravidelným použitím krému se budete cítit lépe, atraktivněji a sebevědoměji. Kosmetika pomáhá zajistit léčivé, zpevňující, regenerační působení na buňky.

 • Dostupnost. Takový výrobek si můžete koupit v jakémkoliv obchodě se speciálními výrobky. Můžete výrazně ušetřit. Nyní nebudete muset navštívit kosmetičky. Stačí získat potřebnou láhev a dosáhnete cíle.

 • Skvělá nálada. Když vypadáte skvěle, cítíte se skvěle, pak se vaše nálada zlepší. Dobrá nálada - klíč k úspěšným a plodným aktivitám. Můžete dosáhnout svých cílů.

Hlavní linie

Společnost vyrábí několik hlavních linií, které jsou pozoruhodné svou vysokou kvalitou, přírodními ingrediencemi a účinností.

Zvažte je podrobněji:

Pro obličej

Naše tvář potřebuje neustálou ochranu.

Krém na obličej této společnosti pomůže obnovit pleť, která potřebuje výživné a hydratační. Tato řada obsahuje následující nástroje:

 • Oční krém. To pomůže vytvořit zvedání a péči o něžnou pokožku.

 • Denní volba. Tento krém pomůže chránit buňky dermis po celý den, vyživuje a hydratuje pokožku.

 • Noční krém. To je tato látka, která pomůže obnovit zdraví obličeje přes noc, aby bylo odpočívá, hladké vrásky.

 • Vytáhněte sérum. Pomáhá vytvořit hladký a osvěžující efekt. Tento nástroj rychle a účinně dosáhne vašich cílů.

Také uživatelé zaznamenali vynikající možnosti s granátovým jablkem pro efektivní péči.

Doporučuje se věnovat pozornost seriálu "Iris". Představuje denní a noční krémy. Produkty zahrnují jojobový olej, bambucké máslo, kakao. Další efekt je vytvořen pomocí včelího vosku, extraktu z kořene duhovky. Tato forma je ideální pro vytvoření sametové a měkké pleti, aby byla zachována její přirozená vlhkost. Malá láhev je schopná osvěžit vaši tvář.

Pro tělo

Vynikající možností by byla kosmetická linka pro tělo.

Přírodní složky pomáhají poskytovat účinné zvlhčování. Mezi tyto léky patří:

 • Sprchové gely

 • Deodoranty

 • Zeleninové mýdlo

 • Tělové oleje

 • Hydratační mléko

 • Výrobky pro péči o ruce a nohy. To zahrnuje výživný krém, který účinně vyživuje vaše končetiny.

Mezi nejoblíbenější a nejoblíbenější produkty patří mléko, krém na ruce s rakytníkem.

Pro budoucí matky

Když se dítě narodí, rodiče se ho okamžitě snaží chránit, vyzvednout vše potřebné pro plný a harmonický vývoj dítěte.

Speciální sérii pro nastávající matky představují následující produkty:

 • Olej pro intimní oblast. Pomáhá poskytovat pružnost a pružnost svalů. Tato jemná péče je ideální pro všechny ženy.

 • Olej v prsu během krmení. Tato droga pomůže účinně eliminovat stagnaci.

 • Olej pro prevenci strie. Je určen k zabránění vzniku strie.

 • Masážní olej pro miminka. Vynikající nástroj, který pomůže regulovat funkci gastrointestinálního traktu.

Ve složkách se používá mandlový olej a olej z pšeničných klíčků. Umožňují zvýšit roztažnost, pružnost tkání, snížit riziko roztržení. Další výhodou produktu bude příjemná vůně, která vyzařuje divokou růži a šalvěj. Masáž můžete zahájit od 34. týdne, samozřejmě bez kontraindikací. Je lepší se před zákrokem poradit s lékařem.

Dětská série

Tento výrobce samozřejmě nemohl ignorovat mladé spotřebitele. Velké množství recenzí je spojeno s řadou dětí. K ochraně jemné pokožky vašeho dítěte vám pomůže tento měsíční krém. Zahrnuje vosk, lanolin, oxid zinečnatý. Jsou schopny tvořit přirozenou vrstvu, která zabrání vzniku podráždění.

Skvělé produkty pro citlivou pokožku. Základ krémů - hydratační účinek. Mladé mumie oslavují účinnost v boji proti zarudnutí. Kromě toho tato trubice pomůže ušetřit vaše rodinné úspory. Krém má hustou strukturu, příjemné bylinné aroma.

Německý výrobce není horší než jeho konkurenti - má mnoho pozitivních ohlasů na dětský kosmetický výrobek.

Co je součástí tohoto řádku:

 • Krém na obličej s měsíčkem. Tato volba dokonale vyživuje a hydratuje jemnou pokožku dítěte. Výrobky již oceňují mnozí vděční rodiče.
 • Ochranný balzám proti chladu a větru. Tento výrobek pomůže vašemu dítěti pod spolehlivou ochranou v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Anoint vaše dítě před odchodem na mrazivý den. Budete mít jistotu o ochraně a bezpečnosti vašeho dítěte.

 • Krém na obličej s Althea. Skvělá volba pro každé dítě. Krém pomůže citlivé pleti dítěte vyrovnat se s podrážděním a zarudnutím.

To znamená, že rozmanitost výrobků pro děti vám umožní zvolit vhodnou možnost pro vaše dítě. Široká škála produktů je výhodou společnosti.

Recenze

Mnozí uživatelé kosmetických výrobků této značky jsou spokojeni s jejich výběrem. Zaznamenávají účinnost a vysokou kvalitu léků. Ženy doporučují lék na strie. To platí zejména pro ty, kteří čekají na vznik nového člena rodiny. Kůže na břiše a stehnech, před a po těhotenství, vyžaduje zvláštní péči.

Tento přípravek bude účinným lékem pro takové onemocnění. Je důležité pravidelně používat nástroj. Jako součást uživatelů si všimněte příznivého účinku rostlinných olejů, výtažků z arnica květin. Vyživují pokožku, poskytují antibakteriální účinek, podporují aktivní metabolismus.

Vynikající recenze najdete na dětské sérii Weleda. Rodiče jsou potěšeni efektem, který má krém a další produkty na citlivou pokožku dítěte. Příjemná vůně se stává další výhodou, kterou spotřebitelé oceňují.

Kontroverzní bod je cena zboží. U některých žen je krém poměrně dostupný. Někteří se domnívají, že cena není nízká. Zároveň se shodují na tom, že výrobek lze snadno zakoupit ve specializovaném obchodě. Spotřebitelé a široký sortiment zboží. Pokud si přejete, můžete si vždy zakoupit jakýkoliv výrobek.

Uvažovali jsme tedy o vlastnostech a výhodách krému Weleda. Nyní víte vše o produktech společnosti, můžete si vybrat správnou volbu pro sebe. Stojí za zmínku, že krém obsahuje pouze přírodní složky. To je přesně to, co všichni přívrženci této společnosti oceňují. Vyberte si svůj produkt a vyzařujte krásu a důvěru.

Péče o děti: přehled o výrobcích péče Weleda v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky