"Smart Cream" z Pure Line

Čistý krém Smart Line

Každá žena chce zachovat mladistvou pleť co nejdéle, proto se uchyluje k pomoci různých kosmetických přípravků, které zvlhčují pokožku a zadržují vlhkost uvnitř. Společnost Clean Line vyvinula speciální "Smart Cream", který tuto funkci dokonale plní.

Vlastnosti

Čistá linka je ruská značka, která vytváří unikátní kosmetiku. Neustále sleduje kosmetické inovace a tyto poznatky využívá při tvorbě svých produktů. Výrobce provádí výzkum, během něhož se ukazuje prospěšné vlastnosti rostlin a jejich přínosy. Před propuštěním jsou všechny produkty podrobeny sérii testů, v nichž jsou testovány finanční prostředky na účinnost a bezpečnost.

Smart krém je péče o obličej a krk 3 v 1:

  1. Zabraňte vzniku vrásek;
  2. Hydratační a měkká;
  3. Plná výživa.

Skládá se z užitečných a přírodních složek, jako je oves, vývar z chrpy a fytokoncentrát 12 léčivých bylin. Tyto komponenty vám umožní tónovat kůži, úzké póry, snížit jemné vrásky, stejně jako hydratovat a vyživovat všechny vrstvy epidermis.

Péče ráno a večer

Řada "Smart Cream" se skládá z ranní a večerní péče.

  • Ráno - Jedná se o chytrý přístup k péči o pokožku obličeje a krku, která začíná během probuzení těla. Obsahuje heřmánkový odvar, který zvlhčuje, osvěžuje a čistí horní vrstvy toxických látek. Vzorec tohoto nástroje je schopen poskytnout pleti potřebnou výživu a hydrataci.

Metoda aplikace je poměrně jednoduchá: lehké pohyby na čisté kůži musí aplikovat krém. Proplach není nutný, protože velmi rychle se vstřebává a udržuje vlhkost uvnitř buněk několik hodin.

Cena - 100 str.

  • Večer navržen tak, aby poskytoval výživu a hydrataci všech vrstev epidermy po celou noc. Komponenty proti stárnutí začnou pracovat večer a v noci.

Složky tohoto produktu aktivně snižují vrásky, zpomalují proces stárnutí, nasycují buňky esenciálními vitamíny a minerály, hydratují a zjemňují pokožku.

Naneste večerní krém na čistý povrch obličeje a krku, dokud nebude zcela vstřebán.

Cena - 100 str.

Důstojnost znamená

Čistá linie "Smart Cream 3 v 1" ztělesňuje harmonii s přírodou, která pomáhá zdůraznit přirozenou krásu každé ženy. V kosmetice se používají pouze přírodní složky a všechny z nich nejen odstraňují zrakové vady kůže, ale také ji činí zdravější.

Hlavní výhody komplexu těchto fondů jsou ekonomická a cenově dostupná.

Jedna trubka trvá několik měsíců pravidelného používání a malá cena činí proces krásy a péče o mládež ještě příjemnějším.

Velmi často se jako základ pro make-up používá ráno chytrý krém. Nezanechává póry a umožňuje buňkám dýchat i pod vrstvou kosmetiky.

Tento komplex proti stárnutí je vhodný pro všechny typy pleti.

  • Například majitelé tukového typu nemusí se bát, že po použití „chytrého“ bude jejich tvář svítit. Naopak začne regulovat vodní bilanci buněk, což jí nedovolí uvolňovat příliš mnoho vlhkosti.
  • Se suchým typem Krém pomůže zvlhčit a zjemnit pokožku, která bude po celý den nasáklá užitečnými minerály.
  • Ženy s citlivou nebo problémovou pokožkou mohou bezpečně používat produkty „Clean Line“, protože působí jemně, aniž by způsobovaly podráždění.Kvůli jejich každodennímu používání budou problémové oblasti méně citlivé a pigmentové skvrny budou mnohem lehčí.

Recenze

Ruské ženy jsou potěšeny akvizicí komplexu Smart Cream značky Pure Line. Můžete najít fondy v téměř každém obchodě, a stojí méně než dovážené kosmetické výrobky. Používají krémy pravidelně ráno a večer, ženy si všimly účinku: tvář se natáhla a vrásky se zmenšily. Kromě toho má masti příjemnou vůni a snadno se aplikuje na povrch. Rovněž je třeba poznamenat, že obličej po použití nesvítí.

Video recenzi na "Smart Cream" z Pure Line můžete vidět na videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky