Pánské obleky z továrny "Bolševichka" \ t

Pánské obleky z továrny Bolševichka

O továrně

Továrna Bolševichka se specializuje na výrobu obleků pro muže (stejně jako kalhoty a bundy) a svrchních oděvů.

Hlavním úkolem společnosti je vytvoření stylové mužské šatní skříně, která je zase nedílnou součástí budování úspěšné kariéry a osobního života a jednoduše dělá muže stylovým a sebevědomým.

Vlastnosti a výhody produktů

Společnost "Bolševichka" spolupracuje se světoznámými dodavateli materiálů a příslušenství (Ermenegildo Zegna, Loro Piano, Cerrutti a další). Tovární návrháři vyvíjejí ve spolupráci s italskými designéry své nepřekonatelné sbírky nejnovější módy.

Specialisté společnosti zlepšují modely pánských obleků v každém ročním období - vzory jsou upravovány, rozměrová mřížka pro každou novou kolekci je rafinovaná - to vše tak, aby obleky dokonale zapadly na postavu.

Zvláštní výhodou kostýmů je možnost výběru obleku podle typu stavby, tj. Úplnosti. To vám umožní vybrat si modely obleků, které jsou ideální pro muže s různými typy tvarů. Většina ostatních výrobců poskytuje pouze informace o velikosti a výšce a tato data často nestačí k výběru dokonalého obleku.

A co je nejdůležitější, v bolševické továrně jsou pánské obleky vyrobeny z velikosti 44 až 70! Proto je zaručeno, že si každý muž vybere pro sebe stylové a kvalitní oblečení! Ale i když pro vás nemůžete najít vhodný model z obrovské dostupnosti, odborníci z továrny vám na objednávku objednají.

Přehled modelů

Při tvorbě vlastních kostýmů se odborníci snaží zohlednit všechny módní trendy a spojit je s klasickými tradicemi.

Návrháři vyvíjejí modely kostýmů pro jakýkoli účel:

  • přísné obchodní obleky pro práci, kterou lze do kanceláře přivézt, jít na obchodní schůzku, atd.
  • elegantní stylové kostýmy pro různé oslavy - vytvořit elegantní obraz pro muže v jeho svatební den, nebo pro slavnostní recepce a jiné akce.

Pánská kolekce obleků je reprezentována následujícími značkami:

  • Nestor melagne - vynikající pánské obleky z nejkvalitnějších tkanin od známých značek. Kostýmy této značky dokonale spojují klasické prvky střihu s nejnovějšími módními trendy. Při výrobě kostýmů se používají speciální krejčovské technologie, které umožňují dokonalé přizpůsobení a udržení tvaru obleku v procesu nošení.
  • Clubber - více pánské pánské kolekce. Vyrobeno z přírodních materiálů nejvyšší kvality. Kostýmy mají moderní štíhlou siluetu.
  • Bolshevichka.ru - kolekce elegantních obleků. Při šití se používají pouze přírodní tkaniny vynikající kvality.
  • Ned - kolekce stylových ležérních obleků. Mládež model kostýmy z vlny směs materiálů.
  • J.Poker - kolekce obleků pro každou ekonomickou třídu.

Kromě pánských obleků se továrna specializuje na výrobu vlněných a kašmírských pánských kabátů a krátkých kabátů. Při šití používejte pouze vysoce kvalitní přírodní materiály.

Také v obchodech z továrny "Bolševichka" je zde velký výběr příslušenství vlastní výroby - stylové kravaty a motýlky, kožené opasky, neobvykle tvarované traky a mnoho dalších drobností, které doplní obraz obchodníka a učiní ho kompletním.

Recenze

Samozřejmě, nejdůležitějším kritériem pro kvalitu zboží jsou vždy skutečná hodnocení od kupujících.

Majitelé kostýmů z továrny "Bolševichka" jednomyslně dát nejvíce pozitivní recenze na internetu.

Kupující jsou spokojeni s širokým výběrem modelů a nejvyšší kvalitou obleků. Velmi potěšen širokým cenovým rozpětím - jak se říká "na každé kapse."

Majitelé obleků jsou velmi potěšeni možností montáže výrobků na jednotlivé velikosti - to je důležité zejména pro majitele neobvyklého standardu. Kupující si všimnou, že všechny kostýmy jsou velmi stylové a krásné, vypadají nádherně a nosí se dlouhou dobu - ne jednu sezónu v řadě.

Zákazníci jsou také povzbuzeni pravidelnými akcemi, které se často konají v obchodech továrny Bolševichka. Při pohledu do obchodů během pravidelných promo akcí a prodejů nakupovalo mnoho kupujících elegantní kostýmy s velkými slevami.

Téměř každý, kdo někdy navštívil obchody této značky, byl se službou spokojen. V obchodech jste vždy uvítáni konzultanty, kteří jsou pozorní na každého zákazníka a jsou vždy připraveni pomoci s výběrem. A pro pohodlí nakupování v obchodním patře jsou měkké pohodlné pohovky, kde si můžete odpočinout.

Stylové obrázky

A nakonec vám nabízíme několik módních mužských obrázků:

Světlé kalhoty a stylová moderní bunda.

Klasický pánský šedý oblek je módní a relevantní po celou dobu.

Přísný stylový pánský oblek - ideální pro obchodní jednání a důležitá jednání.

Výrazný mladistvý vzhled je světle hnědá bunda, tmavé kalhoty, červená kostkovaná košile a tmavě hnědý motýl.

Přísný černý kancelářský oblek je vynikající volbou pro příležitostný vzhled.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky