Značkové pánské obleky

Značkové pánské obleky

Vlastnosti a výhody značkových obleků

Většina mužů se poněkud odmítá nakupovat, aby si vybrala oblečení. Dlouhodobé nákupy rozhodně nejsou nejoblíbenějším mužským povoláním. Hlavní věcí pro pánské oblečení je podle názoru mužů kvalita a pohodlí při nošení. Ale navzdory tomu móda dosáhla mužského šatníku.

Ve všech pánských značkách je hlavním předmětem sbírek kostým. Koneckonců, tento prvek oblečení je schopen prezentovat člověka v nejpříznivějším světle. Na sobě oblek, člověk získá vzhled úspěšného podnikatele, zejména pokud oblek patří do kolekce slavné světové značky.

Top značky

Značky pro muže z Itálie

1. Canali. Tato společnost byla založena v roce 1934, ale toto jméno se veřejnosti stalo známé až v padesátých letech.

Společnost dnes vyrábí klasické řezané výrobky s použitím různých tiskovin. Barevná škála výrobků závisí na ročním období, ve kterém byla tato sbírka uvolněna. V zimě se jedná o tmavé odstíny, měkké barvy se objevují na jaře.

2. Giorgio Armani. První sbírka, představená veřejnosti, byla vydána v roce 1974.

Značka vyrábí nejen prvotřídní oděvy, včetně kostýmů, ale také hodinky, parfémy, doplňky, hodinky a boty. Produkty Giorgio Armani jsou velmi oblíbené u hvězd jako Julia Roberts, Robert de Niro, George Clooney a další.

3. Dolce & Gabbana. Značka vznikla v roce 1985. Značka popularity přinesla Madonnu, která se objevila na festivalu v Cannes v produktu Dolce & Gabbana. Po dvou měsících se pro zpěváka ručně šila 1500 kostýmů.

Dnes má Dolce & Gabbana obrovskou celosvětovou popularitu. Sortiment je poměrně široký, je to oblečení pro muže, ženy a děti, obuv, doplňky, hodinky a tašky.

4. Brioni. Patří mezi nejdražší a nejznámější pánské značky. Ochranná známka vznikla v roce 1945. Herci v kinematografii v šedesátých letech přinesli světovou slávu značce.

Dnes je většina produktů Brioni vyráběna na zakázku. Dříve značka vyráběla pouze pánské oblečení, ale dnes je oblečení této značky prezentováno pro ženy.

Značky pro muže z Dánska

1. Vybraný Homme. V roce 1997 byla založena relativně mladá společnost. Hlavní zaměření na tvorbu věcí - to je odvážná kombinace barev a textur. Ano, a navíc celý produkt bude levný.

2. Minimum. Oblečení trochu není obvyklý klasický styl. Hlavním prvkem této značky jsou stylové svetry bohatých barev. Navzdory tomu ve sbírce můžete potkat kalhoty i saka.

Značky pro muže ze Španělska

1. Bershka. Zachází s levnými značkami, ale Bershka může nabídnout něco k vkusu každého muže. Mladý muž si pro sebe snadno najde oblek.

2. Armand Basi. Hlavní myšlenkou při tvorbě kostýmů je kombinace stylu business office a ležérního stylu. Přísné klasické linie doplňují různé prvky, například kovové spony.

3. Massimo Dutti. Obchodní značka neobětuje ani kvalitu výrobku ani vzhled. Při přizpůsobení středomořských barev. Hlavní zaměření produktů je klasický střih. Massimo Dutti je elegantní, vysoce kvalitní zboží průměrné hodnoty.

Hodnocení nejdražších značek pro muže

Top - 10 drahých výrobků

10. Issey Miyake. Japonský módní dům, charakterizovaný převážně moderní technologií.Společnost vznikla v roce 1970 pod názvem Miyake Design Studio. Značka dnes spojuje několik linek a značek.

Cena obleku pro dnešek je 2 800 dolarů.

9. Jay Kos. Návrhář z New Yorku, známý svými barevnými řešeními a schopností kombinovat módní trendy s menšími prvky vintage stylu.

To přitahuje zákazníky, kteří hledají něco neobvyklého.

Cena obleku je asi 2800 dolarů.

8. Oxxford Oblečení. Společnost byla založena v roce 1916. Od té doby Oxxford Clothes vytvořil stylové smokingy a obleky. V roce 2007 časopis Robb Report označil produkt společnosti za nejlepší kostým.

Cena produktu je 3000 USD.

7. Anderson & Sheppard. Společnost se objevila v roce 1906 a představila oblek s rukávy, které nedrží pohyby. Seznam klientů společnosti zahrnuje lidi jako Fred Aster, Gary Cooper, Lawrence Olivier, Ralph Fiennes a Prince Charles. Dokonce i Tom Ford byl zákazníkem Anderson & Sheppard.

Cena kostýmu - $ 3100.

6. Ralph Lauren. Módní návrhář Ralph Lauren je považován za jednoho z nejbohatších lidí na světě, s čistým ziskem 6,5 miliardy dolarů a jeho pánská oděvní řada získala ocenění na prestižních oceněních, jako jsou Coty Awards.

Cena produktu - 3295 $.

5. Giorgio Armani. Módní návrhářka z Itálie, jejíž projekty jsou dobře známé a milované díky čistým a přizpůsobeným liniím.

Cena kostýmu je 3595 dolarů.

4. Bottega Veneta. Společnost byla založena v Itálii a v roce 2001 ji koupila skupina Gucci, která je zase součástí francouzské společnosti. Její produkty jsou distribuovány po celém světě prostřednictvím vlastních butiků nebo ve vybraných specializovaných prodejnách. Společnost má pobočky v Severní Americe, Evropě, Asii a Jižní Americe.

Cena produktu - $ 3800.

3. Canali. Canali je oděvní společnost se sídlem v Itálii, která se specializuje na pánské oblečení. Do roku 1980 polovina tržeb pocházela od zahraničních zákazníků. Výroba dosáhla přibližně 1400 obleků každý den, spolu s 1600 kalhotami. Má obchody v Hongkongu, New Yorku, Malajsii, Indii a Austrálii.

Cena kostýmu - 4200 dolarů.

2. Brioni. Brioni se specializuje na ruční obleky. Společnost má okolo 25 000 elitních zákazníků, kteří přidělují čtvrtinu všech svých produktů. Cenové rozpětí je od 6 500 do 47 500 USD, nejdražším prvkem jsou pruhované kostýmy z drahé vlny vzácného jihoamerického zvířete. Linie kostýmu je vyrobena z bílého zlata.

Tento kostým stojí $ 48,000.

1. Kiton. Společnost, která se zaměřuje na speciálně konstruované obleky a smokingy. Společnost byla založena v roce 1956 v Neapoli, v Itálii. Společnost má klasickou řadu konfekčních obleků, které stojí kolem 8 000 dolarů, ale existují výrobky na míru, jejichž cena daleko přesahuje tuto hodnotu. Obchody se nacházejí v patnácti zemích po celém světě.

Cena produktu je 50 000 USD.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky