Brioni Suit

Brioni Suit

O značce

V roce 1945 se Nazareno Fontikoli, jeden z nejznámějších krejčích v Římě, společně se svým obchodním partnerem Gaetano Savini rozhodli otevřít v italském hlavním městě obchod s pánskými oděvy s možností individuálního krejčovství. Nazareno Fontikoli byl fanouškem bezvadného střihu, takže sestavil tým zkušených místních krejčích a začal pracovat. Objevila se značka Brioni.

Značka pochází z elitního evropského střediska na ostrovech Jaderského moře - Brijuny. Pro Itala, unavené válkou a diktátorským režimem Mussolini, se stalo synonymem bohatství a prosperity, které existovaly před nepřátelskými akcemi.

1952 byl poznamenán první globální módní přehlídkou pro muže Brijuniho, která se konala ve Florencii, ao dva roky později se konaly výstavy v New Yorku a dalších městech. Díky nim značka získala zákazníky po celém světě. O šest let později dosáhla Brioni Fashion House neuvěřitelné prestiže a její sbírky byly uznány za nový trend.

Úspěch značky Brioni se skládal z několika komponent - ručně vyráběných, přesných vzorů, vynikajícího designu a osobního přístupu ke kupujícímu.

V roce 1990 se Brioni ujala vývoje dámského oblečení, které existovalo asi 20 let, ale pak se značka opět zaměřila na vytvoření výhradně mužské linie.

Do roku 2007 značka Brioni zahrnuje 25 prodejen, z toho 6 v Americe. Showroom je otevřen v New Yorku, značka stále roste a pokrývá všechna nová území po celém světě.

Dnes je Brioni nejlepším oděvem v Evropě. Trvalými zákazníky jsou muži, kteří nepotřebují představení: James Belushi, Al Pacino, Pierce Brosnan, Daniel Craig, George W. Bush, Ramzan Kadyrov, Vladimír Putin, Dmitrij Medveděv.

Vlastnosti a výhody produktů

Charakteristickým rysem značky Brioni je dokonalé řemeslné zpracování na míru, vysoká úroveň profesionality, jedinečné výrobní techniky a inovativní přístup k vytváření oděvů.

Vyrobit kostým z Brioni trvá více než 22 hodin. Každý zaměstnanec plní jeden úkol a většina práce se provádí ručně. Například výroba bundy zahrnuje více než 6 tisíc ručních stehů. Všechny švy se postupně vyhlazují a produkt se nechá vychladnout, aby se zabránilo smrštění tkaniny. Každý hotový oděv se vaří tucetkrát, aby se zajistilo dokonalé uchycení.

Všechny fáze vytvoření výrobku podléhají přísné kontrole, ať už je to volba látky nebo konstrukce vzoru, vady jsou okamžitě odstraněny.

Pokud hovoříme o obleku nebo svrchních oděvech, je pro vybranou hlavní tkaninu vybráno více než 50 druhů podšívkových tkanin, aby bylo možné vybrat ten, který je pro tento produkt nejvhodnější a geografickou polohu klienta. Kromě neuvěřitelného pohodlí při nošení poskytuje tento přístup každému výrobku jedinečný styl.

Kostýmy jsou vyrobeny z nejvzácnějších materiálů na světě, například z drahé vlny vicunia. Kromě materiálů má zákazník možnost vybrat si takové prvky obleku jako klopy, sloty a knoflíky. Pro vybudování dokonalého vzoru studuje odborník fyzikální vlastnosti klienta, jeho návyky, způsob pohybu, životní styl a estetické preference.

Kromě kostýmů je k dispozici i individuální výroba ostatních oděvů, košil, svrchních oděvů a sportovního oblečení.

Brioni nabízí zákazníkům řadu služeb na míru, bez ohledu na jeho polohu - perfektně vyrobený kostým je dodáván kdekoli na světě. Takový důkladný přístup ke všem fázím výrobních produktů poskytuje úroveň kvality, která odlišuje značku od mnoha dalších.

Přehled modelů

Brioni je dnes nejznámějším módním domem v Itálii, který se specializuje na výrobu módního pánského oblečení. Mezi věci, které společnost vytvořila, jsou pánské obleky bezvadného střihu, stylové košile, úžasné kravaty, svrchní oděvy, mikiny, kožené opasky a kvalitní boty, tašky, doplňky a dokonce parfumerie. Kromě toho se Brioni zabývá výrobou sportovního oblečení.

Návrháři každoročně vytvářejí náčrty 30 tisíc typů sak a bund, z toho pouze 800 úprav.

Oblečení Brioni je elegantní, kvalitní a pohodlné, je mimo čas a sezónu, jeho kvalita je vždy prvotřídní a design je jedinečný.

Kolik je

Náklady na oblečení Brioni v Rusku jsou vyšší než v Itálii: košile - od 500 eur, obleky - od 3 000 eur, spodní prádlo a doplňky - od 300 eur, svrchní oděvy - od 4 tisíc eur.

Náklady na oblečení Brioni v Itálii jsou následující: oblek - od 2 000 eur, košile - od 130 eur, bunda - od 750 eur.

Politika značky Brioni je taková, že to není velkoobchod. Mistři šijí omezené množství oblečení, které jde do exkluzivních značkových obchodů. Věci, které v nich nebyly prodány, jsou zasílány do prodejny a prodávány se slevou.

Značka Brioni je již několik desetiletí považována za nepřekonatelnou kombinaci slušnosti a jedinečnosti. Jedná se o oblečení předních top manažerů, politiků, populárních herců.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky