Dámský oblek pro kancelář

Dámský oblek pro kancelář

Vlastnosti a výhody

Když se podíváte do dámské základní skříně, pak si určitě můžete najít sako, sukni na tužky, klasické kalhoty nebo šaty, které žena nosí denně pro práci.

Jedná se buď o jednotlivé věci, nebo o prvky „dvou“ nebo „tří“ kostýmů, které se vyznačují elegancí tvarovaných čar, nepřítomností dekorativních prvků a omezenou barevnou paletou. Dámský oblek může být zařazen do stylové nebo módní skupiny šatních skříní a být samostatnou jednotkou ve formování moderního kancelářského úklonu.

Správně zvolený obchodní oblek je schopen zdůraznit důstojnost postavy, aby obraz ženský, elegantní, reprezentativní. Přísný oblek klade důraz na obchodní vlastnosti svého majitele, způsobuje spoluzodpovědnost, pragmatismus, profesionalitu a partnerství.

Mladé dívky v obleku jsou vnímány jako vážnější a zkušenější. Žena v kanceláři, která dodržuje přísný oblékání, může dosáhnout skvělých výsledků v práci.

Módní trendy

Obchodní oblek se nemění drasticky v průběhu času. Hlavními trendy módy zůstávají přísnosti linek, tradiční barvy a omezení odstínů.

Klasické obrazy jsou vytvořeny na základě kalhot, sukní, bund, vest, monochromatických barev a doplňují je pastelové halenky. Ve více ležérních lukách používají bohaté modré a smaragdové barvy, tlumené odstíny červené. Živá metoda vytváření obleku je kombinací dvou různých tkanin, kontrastujících s barvou nebo texturou.

V obchodním stylu jsou všechny typy dámských obleků pevně zakotveny: bunda a sukně, bunda a šaty, bunda a kalhoty. Prvky základního šatníku jsou perfektně kombinovány s různými halenkami a roláky, které tvoří základ každodenních lučních luceren.

Obzvláště důležité jsou v současné době obleky, které umožňují kombinaci s jinými styly stylu.

Obchodní oblek s prvky romantického stylu je demokratičtější, vhodný pro vytváření každodenních obrazů obchodní ženy, klade důraz na rafinovanost, ženskost a křehkost ženy. Takové kostýmy umožňují sety skládající se z šatů a bundy, bundy ve stylu Chanel, použití texturovaných textilií (tvídu, kytičky), dekorativních prvků (Basky, náplasti, zipy).

Obchodní obleky s prvky sportovního stylu vypadají originálně. Design je zpravidla vypůjčen z vojenského nebo námořního stylu. Jedná se o kovové kování, náplasti, kapsy na stojany, dvouřadové modely, kontrastní klopy a dokončovací linky, hrany a další detaily.

Klasický styl obleku je vždy v trendu - to je nejkonzervativnější, schopný zdůraznit stav. V tomto obleku je věnována velká pozornost detailům: uspořádání tratí, dokončovacích prvků, tkanin, doplňků. Kování koresponduje s barvou a tkaninou obleku, neexistují žádné kontrastní prvky, konečná čára na klopách a reliéfní švy jsou také možné v barvě tkaniny.

Jak si vybrat

V různých stylech, barvách a stylech může každá žena najít svůj vlastní kostým. Nejdříve je nutné zvolit podle typu a vlastností obrázku. Pokud je žena vysoká, bude vybavena prodlouženými bundami a oříznutými kalhotami, zatímco krátké dámy si musí vybrat oříznuté bundy, kalhoty klasické délky a sukně nad koleny.

Ženy s širokými boky lépe rozhodnout pro sukně a kalhoty s rovnou siluetou, mírně zúžené na dno a větší pozornost věnovaná bundě.Mělo by to být s ramenními vycpávkami, které opticky zvětšují linii a vyvažují siluetu postavy. Kabát široké nebo kudrnaté klopy také změní pozornost na sebe.

Také ženy s tímto typem postavy by si měly zvolit zkrácenou bundu, jejíž délka nespadne na nejširší vodorovnou linii postavy - linie kyčlí.

Ženy s úzkými boky by si měly v pase vybrat kalhoty s rovnými nohavicemi se záhyby nebo kravaty. Silueta se širokým ramenním opaskem vizuálně prodlouží siluetu hluboké bundy V-neck a malých klop.

Svěží ženy potřebují, aby se zabránilo low-vzestup kalhoty a sukně a vybrat si výrobky s přirozenou polohou pasu. Bunda by měla být polo-přilehlá silueta, délka k bederní linii nebo mírně nižší, v závislosti na růstu a zaoblení břicha, s výstřihem k hrudníku, malými klopami, geometrickým tvarem.

Důležitou roli při výběru obleku má barva. Příslušný tón je určen typem barvy ženy. Klasické barvy jsou černé, šedé, hnědé a tmavě modré. Mohou být příznivě zastíněny blůzou pastelových odstínů nebo sytých barev, odpovídající typu barvy, monofonní nebo s malým vzorem. Také kostým může být proveden v barvách módní palety, pokud to není v rozporu s oblékání. Povolené obrázky na tkanině v podobě malých proužků, klecí, husích nohou nebo vánočních stromků.

Plump dámy by se měly vyvarovat černých obleků, aby se nezdaly velké tmavé skvrny, stejně jako béžová barva, která je schopna vizuálně zvýšit hlasitost. Je lepší zvolit si barvy modré a kávové, v jedné barvě, aby bunda a spodní část obleku nerozdělily postavu na polovinu, nevytvářejte vodorovné čáry.

Ženy po 40 letech musí také pečlivě přistupovat k výběru barvy obleku. Černé a všechny tmavé barvy (hnědá, vínová, olivová) přidávají jen dámě věku, takže byste měli věnovat pozornost světlejším odstínům.

Výběr obleku v kanceláři, musíte věnovat pozornost materiálu, ze kterého je vyroben.

Je lepší dát přednost přírodním materiálům (vlna, bavlna, prádlo) s minimálními investicemi ze syntetických vláken. Za prvé, obchodní oblek zdůrazňuje stav a měl by vypadat drahý a vznešený v každém detailu. Zadruhé, žena je v kanceláři dlouho a oblek by měl být praktický a pohodlný.

Co na sebe

S obchodním oblekem, stylisté často doporučují nosit halenku, rolák nebo hedvábné top, v závislosti na tom, co situace vyžaduje nebo oblékání. Modely s jabotem, volánkem nebo límcem límce vytvoří obraz v romantickém stylu, dodají rafinovaný aristokratický vzhled.

Černý oblek je výhodný s halenkami světle neutrálních barev: bílá, mléčná, šedo-modrá, béžová, prášková.

Extravagantní dámy si mohou vybrat jasnější hlubší barvy pro halenku - elektrickou modrou, fuchsii nebo vápno. Černý oblek neodmítá halenky s jemným neutrálním potiskem.

Šedý oblek lze doplnit halenkami růžové, modré nebo fialové barvy studených nebo teplých barev v závislosti na barvě obleku. Modrý oblek se hodí dobře s bílou halenkou nebo vhodným odstínem modré barvy.

Béžový oblek harmonicky vypadá s halenkami neutrálních barev - černá, bílá, odstíny kávy.

Při výběru příslušenství se řiďte pravidly minimalismu, zdrženlivosti a stručnosti.

Obraz může být doplněn hedvábným šátkem nebo tenkým páskem s malou přezkou.

Boty přednostně vybírají barvu obleku. Klasické kancelářské boty s uzavřenou špičkou a botami s nízkým podpatkem jsou ideální pro kancelář. V podzimním a zimním období je nahradí klasické boty a boty s vysokou délkou kolen.

Stylové obrázky

Klasickou verzi kancelářského oblečení lze považovat za černý oblek, doplněný bílou halenkou.Oblek ze šedé sukně s vestavěnou bundou v kombinaci s přísnou bílou halenkou vypadá velmi elegantně. Obraz může snadno doplnit tenký světlý popruh a malou koženou spojku v barvě jehlových podpatků.

Oblek kalhot se vyznačuje ženskou siluetou, zdůrazňuje důstojnost postavy a velmi úspěšně skrývá nedostatky. Kostýmy v tmavě modrých barvách se letos staly nesmírně populární. Dekorační prvky tohoto kostýmu mohou být postaveny klopou, kapsami v rámu nebo klapkami.

Sandály, které odpovídají obleku, bílé hromadné tašce a stejné dekorace mohou efektivně přidat obrázek.

Zástupci módního průmyslu a show businessu preferují odvážnější rozhodnutí při výběru business obleku. Módní a obchodní přitahují pozornost ostatních.

Výrazný design se projevuje ve všem: bunda výřez, klopě konfiguraci nebo nedostatek, tcks, podřezy a další dekorativní prvky. Soupravy se mohou skládat z prodloužených bund, pevně pletených nebo rovných širokých kalhot, šortek, sukní nebo dlouhých sukní.

Kostým může být klasický černý, jasně nasycený módní odstín nebo potisk. Módní kostýmy jsou doplněny halenkami ze základního šatníku nebo jsou doplněny špičkami, které jsou ve stylu uniformy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky