Zimní boty 2019-2020

Zimní boty 2019-2020

Zimní boty rozbijí mýtus, že teplé boty nemohou být elegantní a pohodlné. Většina modelů kombinuje tyto kvality a řeší mnoho ženských problémů.

Nemůžeme říci o tom, že tato sezóna zaujímá přední místo v módní scéně. Mnohé mladé dámy ji již odvážně zavedly do části svého základního šatníku. Snad správně vybrané boty mají plné právo na toto čestné místo.

Vlastnosti a výhody

Hlavním rysem těchto bot je jejich všestrannost. Tato bota opravdu dělá skvělou práci s mnoha vzhledy. Nejenže dobře kombinuje s většinou oblečení, ale má také talent na jejich transformaci.

Samozřejmě je třeba poznamenat, že boty pokrývají většinu nohou, protože je v chladném období velmi nutné. Mimochodem, většina modelů má další obložení, které vás zcela ochrání před mrazem.

Velkou výhodou této boty je její vzhled. Opravdu vypadá velmi žensky a ladně. Zima není důvodem k nošení beztvarých bot a natažených svetrů. Nyní můžete být styloví a elegantní po celý rok.

Módní modely

Eurozima

Tento model je ohříván kožešinou pouze v oblasti nohou a holeně a tele zůstává neporušené. Tento název dostal obuv vzhledem k tomu, že se doporučuje nosit pouze v regionech s relativně teplými zimami. Mnozí dávají přednost tomuto výrobku kvůli vzhledu. Běhouny vypadají méně masivně, takže je lze nosit v každém případě. Nejčastěji je tento styl zakoupen avtoledi.

Běžecké boty

Velmi originální model, který vypadá jako stará ruská bota. Je vyroben ze stejného materiálu, ale již má přídavnou podložku. Může se pochlubit poměrně úzkým handicapem, ale ne příliš těsným. Boty mohou být nasazeny na procházku nebo práci, což znamená druhou botu. Pro nejrůznější akce a setkání jsou tyto jackbooty rustikální.

S kožešinou

Teplá podšívka je důležitá pro zimní boty. Většina výrobců proto používá umělou nebo přírodní kožešinu. Mohou plně nebo částečně ozdobit mořskou stranu. Někdy načechraný vlas a duplikují přední část. Někteří ho však nemají rádi, protože dělá boty poněkud masivnější a těžší.

Vysoká

Tyto boty obvykle končí uprostřed stehna. Vypadají docela specificky, ale nejsou divné. Je důležité, aby byl styl vhodný, ale ne příliš upřímný. Samozřejmě mnoho záleží na správném modelu a postavě jejich majitele. Ideální produkt může dívku zkrášlit a vyniknout z davu.

Traktorem

Jedná se o nový módní trend, který se objevil poměrně nedávno. Mnozí to považují za hrubý a odvážný, ale to není úplně pravda. Dokonce i podešev traktoru může vypadat jako ženská, s ohledem na všechny nuance. Plocha dolních končetin by neměla být volná a masivní a vysoká plošina je lepší, když dáváte přednost malému patu. Mimochodem, brázdy mohou být také pěkné.

Se širokým hřídelem

Takový styl osloví nejen štíhlé dámy, ale i ženy s velkými telaty. Výrazně snižuje masivitu oteplování, ale dělá boty o něco jednodušší. Že je nejčastěji volena pro každodenní nošení. Široká noha umožňuje nosit punčocháče nebo kalhoty v botách.Výrobek bude vypadat čistší s malou plošinou a střední délkou.

Běžecké punčochy

Jeden z nejpozoruhodnějších modelů, který se nejčastěji používá pro publikaci. Není vhodný pro procházky v chladné zimě nebo pro každodenní nošení. Kromě toho by tyto boty neměly být izolovány v oblasti dolní končetiny, protože punčochy by jej měly obklopovat. Obvykle má tento styl úhledný tvar nohy a patu.

Krajka nahoru

Šněrování může být v jakékoli části boty. Někdy tento prvek váže dva kusy, odhalující nohu. Samozřejmě, taková věc by se měla nosit pouze pro speciální akce, protože je zima na zimu. Najdete zde také šitá dekorace, která plní čistě dekorativní funkci. Může to vypadat trochu drsně, takže styl bot musí být stručný.

Na vlásenku

Vlásenka je velmi nebezpečná pro zimní období, protože led a drifty mohou hrát špatný vtip. Tyto boty jsou vhodnější pro některé události, nebo jako avtolyabitelnitsam. Měly by mít čistý nos a malou plošinu. Tento podpatek vypadá stylově pouze na přiléhavých botách střední délky.

S lukem na špičce

Hromadný luk bude vypadat hloupě, takže se zaměříme na plochý prvek. To může být složen s origami technikou, která bude jen přidat zest. Hlava by měla být zúžená a čistá. To by mělo být říkal, že tyto boty budou velmi zdobí patu. Tento model je považován za velmi originální.

Se širokým patem

Nyní v trendu tlusté paty, která se může lišit ve výšce. V každém případě to bude neuvěřitelně výhodné pro zimní období. Stabilní forma pomůže dívce cítit se pohodlně, ale ženský. Mimochodem může být podešev jakékoliv výšky, stejně jako jiné části.

Barvy

Pokud si chcete vybrat něco klasického, pak jsou nejlepší černé, tmavě modré, šedé a čokoládové barvy. Jsou považovány za základní, proto by neměly vznikat problémy s kombinací.

Z modernějších barev chci zdůraznit šedohnědou, Marsalu a smaragd. Neméně populární jsou béžové, červené, světle růžové a tmavě tyrkysové odstíny. Budou boty mnohem zajímavější a atraktivnější. Kromě toho má většina tónů talent zdobit klidnější oblečení.

Ale s výtisky musíte být opatrní. Boty pro zimní sezónu mohou být světlé, ale ne vzdorné. Můžete použít nějaký druh světelných vzorů nebo etnických motivů, ale vtažený do tkaniny.

Materiály

Nejoblíbenější možností pro zimu je kůže. Nejlepší ochrana před chladem, větrem a vlhkostí. Navíc je to přirozený hypoalergenní materiál, který dýchá. Ne vždy však vypadá jako ženský a elegantní. Většina kožených modelů má poměrně jednoduchý design.

Mnohem zajímavější a reprezentativnější vzhled je semiš. Je to opravdu zdobí věc a dělá to více elegantní. Jedinou nevýhodou je, že toto plátno je hygroskopické.

Model "boty" z plsti. Tento materiál je ideální pro zimu, protože je velmi teplý.

Nicméně, tam jsou dekorativní boty, které jsou vhodné pouze pro publikaci. Je to o sametu a úpletu. Vypadají velmi stylově a elegantně, ale na zimu jsou chladné.

Jak si vybrat

Velmi záleží na stavbě dívky. Například široká holeně vyžaduje určitý styl. Je třeba mít na paměti, že nedostatky mohou zdůraznit příliš těsné možnosti, takže výrobek by měl být široký. Věnujte pozornost modelové trubce.

Pokud jde o štíhlé dívky, pak budou vypadat velmi odlišné formy. Hlavní věc je, že v oblasti lýtka a ohybu kolena nejsou žádné velké záhyby. Většina ze všech štíhlých dívek, jako jsou boty, punčochy.

Správný styl je důležitý, ale nezapomeňte na univerzální barvu a praktický materiál. Tyto nuance závisí na vašem klimatu a frekvenci ponožek.

Pokud jste si již vybrali svůj oblíbený model, nezapomeňte zkontrolovat jeho kvalitu. Přesnost švů, dobře přilepená podešev a kvalitní izolace dokazují dobrou víru prodávajícího.

Co na sebe a s jakým oblečením kombinovat

Šortky

Vysoké boty budou skvělé kombinovat s kraťasy z kůže, semiše nebo jiné tlusté tkaniny. To je skvělý tandem, který může být jak každodenní, tak slavnostní.

Bunda dole

Neobvyklá bunda dolů může být nošena s koženými botami nebo „botami“. Je lepší kombinovat zajímavější a originální modely s semišovými botami s podpatky.

Džíny

Nejvhodnější hubená. Mohou být zastrčeny do bot s širokou holeně. Je velmi důležité, aby byly odstíny kalhotek kombinovány s barvami dna.

Šaty a sukně

Elegantní ležérní šaty a sukně budou dokonale kombinovány s botami s malými podpatky. Pro více formální oblečení, je lepší koupit možnosti na patě nebo "punčochy" modelu.

Srst

Kožich se hodí do všech stylů naší hlavní postavy. Nicméně, "boty" může být vzácnou výjimkou. Stojí za to říct, že s vysokými botami je lepší nosit krátké kožichy. Pokud jste stále zima, můžete udělat výjimku.

Stylové obrázky

Dívka má stylové přiléhavé černé boty, které jsou dokonale kombinovány s hubenými džíny. Módní kožená bunda s kožešinou odráží odstíny dna a stručnou tašku. Tmavé brýle dělají obraz tajemnějším.

Nádherný příklad toho, jak podobné odstíny dělají celý luk harmoničtější. Kožená vesta a semišové boty vypadají neuvěřitelně drahé a elegantní. Jsou doplněny jednoduchými lakonickými šaty a módními brýlemi. Světlé sáček přidává chuť.

Módní podešev traktoru se díky vysoké platformě a silným patám stává masivní. Těsně přiléhající tvar však dělá boty o něco pevnější. V tomto obtížném úkolu jí navíc pomáhá stylový klobouk s rukavicemi a originální pončo.

Vezměte prosím na vědomí, že se kovový dekor dotkl nejen botek, ale také kabátu. Celý obraz je vybrán v odstínech modré, což dívku velmi zdobí. Příležitostný luk vypadá o něco více elegantní, protože boty jsou vyrobeny ze semiše a mají také patu.

Velmi stylový a lakonický obraz, který nemá žádné další podrobnosti. Tmavý odstín šatů a kabátu dokonale kombinuje béžově zbarvené boty. Správná délka svrchního oděvu vytváří rovnováhu mezi obuví a hlavním oblečením, které eliminuje luk z vulgárnosti.

Černé semišové botičky vypadají velmi přímočaře, protože všechny věci jsou ležérní. Černobílý sortiment je dokonale zředěn v šedých džínách, hubených. Stojí za zmínku, že tento obrázek postrádá jasný přízvuk. Můžete například přidat barevný šátek.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky