Dětské deštníky pro chlapce a dívky

Dětské deštníky pro chlapce a dívky

Když je za oknem špatné počasí, vítr fouká a proudí déšť, mnoho maminek raději nevezme své děti na procházku, má negativní postoj k takové zábavě, i když pochopí, jak šťastné je, když je dítě proplétáno kalužemi. Někdy se však stává, že jít ven v dešti není jen touha po tom, aby se vaše milované dítě bavilo, ale naléhavá potřeba. V tomto případě je třeba se ujistit, že dítě je spolehlivě chráněno. K tomu bude moje matka potřebovat pláštěnku, gumové holínky a samozřejmě dětský deštník.

Vlastnosti a výhody

Stejně jako dospělý doplněk, dítě může také skládat různými způsoby. Deštník může být automatického typu, stačí jen jedno stisknutí tlačítka, takže se nad hlavou otevře krásná a spolehlivá „kabina“. Když kliknete na jiné tlačítko, snadno se také zavře. Typ poloautomatu se otevírá na stejném principu, ale musíte ho zavřít rukama. Mechanické záhyby a rozkládání pouze rukou.

Na pomoc dětem na automatických modelech jsou kresleny šipky, které označují, co je třeba udělat a kde. Děti si tuto vědu snadno osvojí, ale pro práci s mechanickým deštníkem bude muset dítě pohladit. Proto by rodiče neměli kupovat druhou možnost příliš malé děti, jinak budou nervózní a rozrušený.

Dětské deštníky se liší od dospělých a především svým designem. Je to jednoduché a pohodlné, takže každé dítě může otevřít a složit svou houbu bez jakékoli pomoci. Ideálním modelem pro miminko je třtina, zejména ta, která je vyrobena se zakřivenou rukojetí: pro děti je vždy vhodné držet takovou rukojeť rukou, navíc ji lze zavěsit na háček. Odolnost vůči větru a spolehlivost takového deštníku je mnohem vyšší než u jiných možností, protože paprsky se neohýbají, protože jsou vyrobeny ve třech nebo dokonce čtyřech přílohách.

Na špičkách paprsků jsou vždy plastové uzávěry, vytvořené ve formě kuliček nebo válců, což platí i pro špičkové špičky v koruně výrobku. V deštníku pro děti to nikdy nebude ostré. To je hlavní bod bezpečnosti: dítě nebude schopno zranit sebe ani jiné děti.

Dětské deštníky jsou lehké, protože dětem je těžké držet těžké předměty po dlouhou dobu.

Materiál, ze kterého je vyrobena kopule příslušenství, se neliší od materiálu pro dospělé deštníky. V moderní výrobě používají různé tkaniny - to je polyester, satén, hedvábí a nový typ pongee tkaniny. Často je základna kopule impregnována speciálními řešeními, která zvyšují odolnost proti vodě a pokračují v životnosti výrobku. Nejoblíbenější teflonová impregnace díky kapičkám vody není absorbována povrchem deštníku a odvaluje se od kupole, zatímco tkanina zůstává suchá.

Ačkoli jsou dětské deštníky jako hračky, jsou velmi odolné. I když dítě padá, deštník nikdy nespadne do malých částí.

Design a styl sortimentu „dětských pomůcek“ je velmi široký díky široké paletě barev a různým vzorům vytištěným na jejich kopuli. Dětské deštníky pronajímají monofonní nebo vícebarevné, světlé nebo s oblíbenými kreslenými postavičkami, ze kterých bude dítě v sedmém nebi se štěstím!

Pokud jde o tvar příslušenství pro děti, vyzkoušeli výrobci. K dispozici jsou kulaté modely, čtvercové a jiné originální modely. Je však nemožné zvolit pro dítě příliš široký deštník: jeho velikost znemožňuje rodiči chodit vedle dítěte a voda, která teče z jeho okrajů, jistě padne na nohy dospělého.Klenutý model - ideální pro matku i její dítě. U některých deštníků je k dispozici pozorovací okno, aby dítě mohlo vidět všechno kolem, a ne jen to, co se děje pod jeho nohama.

Módní modely

V posledních letech se rodiče stali zodpovědnější za ochranu svých dětí a špatné povětrnostní podmínky nejsou výjimkou. Zvláštní pozornost věnovali dětem a výrobcům. Prezentací různých deštníkových modelů výběru pečujících rodičů. Mezi nimi jsou malé a středně velké modely, mechanické, automatické, třtinové deštníky, skládající se od slunce.

Transparentní modely vypadají v rukou chlapců a dívek velmi stylově: skrze ně můžete snadno sledovat, jak padají dešťové kapky. Neméně zajímavé modely s volánky a ušima.

Barvy a výtisky

Řada moderních dětských deštníků nikdy nepřestane ohromovat spotřebitele. Nyní si můžete vyzvednout atribut z deště pro dítě pro každý vkus a barvu. Deštníky s kreslenými postavičkami jsou velmi oblíbené u dětí. Jako pravidlo, dívky si modely s malovanými Disney princezny: Rapunzel, Elsa, Sophia krásná, Malá mořská víla, víly Winx, stejně jako s postavami velmi populární kreslený "Masha a medvěd."

Chlapci zase přitahují deštníky s kolečky, dinosaury, Medvídek Pú, odvážní psi ze série Paw Patrol, Mickey Mouse, zlí ptáci atd.

Existují však tzv. Unisex modely. Například, duhový deštník, který mění barvu, jak to mokrý, je příjemný jak pro mladé dámy a malé pánové. Bílý deštník je také vhodný pro děti, bez ohledu na pohlaví, stejně jako postavy ze vzdělávací karikatury Fixiki.

Jak si vybrat

Koupit deštník může být doslova na každém kroku. Tyto výrobky se prodávají ve specializovaných butikech a supermarketech, v tržních místech a dokonce iv podzemních chodbách. Nicméně, pro dítě koupit první dostupné a líbilo se za cenu deštníku nestojí za to. Je nutné hledat model, který byl původně vytvořen pro děti a je určen pro konkrétní podmínky jeho provozu. Pouze v tomto případě bude deštník vhodný pro milovaného dítěte. Bude silný (jak nemotorné děti jsou 2-5 let staré, mnozí rodiče vědí), bezpečný a samozřejmě jasný. A s ohledem na všechny tyto okamžiky před nákupem budou následné procházky v dešti radostnou hrou pro malého a jeho rodiče!

Za prvé, dětský deštník by měl být vybrán ve velikosti. Není třeba kupovat pro růst, dítě bude těžké se s tím vyrovnat ve větrném počasí. Je nutné štípat třtinu do těla dítěte, pokud je její okraj 5 cm pod pasem - to je ideální volba. Otevřená kupole by měla pokrýt ramena, ale samozřejmě v mezích zdravého rozumu. Příliš velká kupole je nepřijatelná, protože pro malého majitele bude nepohodlné nosit takový deštník, a dokonce i pro rodiče, kteří jdou poblíž, je obtížné ovládat dítě.

Důležitý je tvar a materiál rukojeti. Miniaturní prsty by měly snadno uchopit rukojeť, ale neklouže do vačky.

Pro nalezení dokonalého modelu musí deštník splňovat seznam následujících charakteristik:

Formát

Jedno z důležitých pravidel při výběru deštníku pro děti: mechanismus by měl být jednoduchý. Proto se skládací model nedoporučuje kupovat. Existuje vysoká pravděpodobnost, že dítě s takovým deštníkem nebude rozumět (jak otevřít a zavřít výrobek) nebo ho rozbít s nejistými pohyby.

Pro děti je nejlepší volbou deštníková třtina. Co nelze říci o stroji nebo poloautomatickém. Automatický mechanismus je na jedné straně velmi pohodlný - stačí, aby dítě stisklo tlačítko, aby se otevřelo nebo zavřelo. Na druhou stranu je design takových modelů mnohem komplikovanější, což znamená, že je snazší je zkazit.

velikost

Dětský deštník by neměl být příliš velký: čím je dítě mladší, tím menší je jeho deštník. Přestože příliš mělký deštník dostatečně chrání před deštěm. Proto je lepší koupit malý, ale široký deštník.Nyní na vrcholu popularity jsou transparentní a hluboké klenuté deštníky. Takový výrobek umožní dítěti vidět vše kolem sebe a rodiče, kteří jdou vedle něj, budou pohodlně blízko dítěte.

Odděleně musíte odhadnout velikost rukojeti deštníku. Měla by být vhodná pro dlaň dítěte: nebuďte příliš tlustá nebo tenká a neklouzejte.

Materiály

V tomto případě je nutné vzít v úvahu dva body. Za prvé je to rám deštníku. Dnes je nejběžnějším materiálem pro paprsky hliník, ale ocel je lepší pro dětské deštníky. Je těžší, nicméně silnější (zejména pokud je ošetřen titanovým povlakem - avšak výrobek s takovou impregnací je dražší), proto se s jistotou staví proti pokusům větru otočit kopuli deštníku naruby.

Za druhé - materiál kupole. Nylon je výrobci používán častěji. Je to nenákladné, nenáročné, i když zřejmě není příliš efektivní. Polyester ošetřený hedvábím nebo sametem vypadá zajímavěji, ale je snadné jej škrábnout. Proto se bavlna často přidává do polyesteru. Pak se kupole stává silnější, hezčí, ale dražší.

Existují i ​​další možnosti - v podobě japonské eponzhy. Jejich cena je mnohem vyšší, ale takové deštníky jsou téměř beztížné, měkké, a co je nejdůležitější - mají vynikající vlastnosti odpuzující vodu.

Bezpečnost

Bezpečnost v deštníku by měla být posuzována v areálu. Rodiče se musí ujistit, že okraje všech paprsků mají „zástrčky“ - malé plastové uzávěry. Nekupujte deštník se špičatým hrotem špičky - můžete také zranit nebo zranit ostatní. Mechanismus deštníku by měl fungovat dobře a bez závad. Dospělí by se měli ujistit, že nehrozí žádné nebezpečí, že se dítě dotkne prstů.

Nebude zbytečné seznamovat se s certifikátem kvality. Každý prodávající musí tyto informace poskytnout kupujícím. Pouze takový dokument bude schopen zaručit, že dětský deštník splňuje všechny hosty a nemá žádnou potenciální hrozbu ve formě toxických přísad nebo materiálů.

Design

Vzhled je pouze otázkou individuálních preferencí. Dětský deštník by měl mít rád jeho malý majitel, protože pokud dítě neocení nákup rodičů, s největší pravděpodobností s ní v dešti sotva chodí. Proto si vyberte deštník by měl být založen na chuti a přání dítěte. Jako pravidlo, děti mají rádi jasné, neobvyklé modely, například ty, které mají uši, rohy, krajky.

A aby nedošlo k omylu s akvizicí, maminky a tatínky by měly nabídnout dítěti účast na výběru. Výběr 2-3 modelů, dospělí musí ukázat své budoucí majitel - ať se rozhodne, co se mu líbí nejvíce.

Když si vyberete deštník, není nutné kontrolovat konkrétní instanci. Ať už je mechanismus přilepený, ať už na tkanině nejsou žádné škody, ať už klesá, když je kopule zcela otevřena a jak dobře se připojuje k paprskům.

Všechny tyto momenty se stanou zárukou, že deštník vydrží dlouho a nezpůsobí žádné problémy!

Co na sebe

Zpravidla, pokud je deštník, musí být gumové boty. Není neobvyklé vidět dítě chodící s deštníkem v rukou a v pláštěnce. To je poměrně vhodné foukání pro deštivé počasí v kombinaci s vhodnou obuví. Jasný dětský deštník za nepříznivého počasí se vždy rozveselí a nikdy nezkazí obraz malého muže.

Novinky značky

Zábavné dětské deštníky vyrábí řada domácích i zahraničních firem. Americká značka je velmi oblíbená a důvěryhodná rodiči. "Alex". Zvláštnost výrobků spočívá v tom, že chlapci a dívky mohou podle svého uvážení namalovat svého ochránce před deštěm. Sada obsahuje: návod k použití, deštník sám, vodotěsné fixy a různé šablony.

Není nižší než u kvalitních deštníků a firmy "Doppler". Výrobky této značky jsou vyrobeny z materiálu odpuzujícího vodu a výrobky jsou vysoce kvalitní a módní.

Fanoušci karikatur Disney jistě ocení dětské deštníky TM "Perletti" (Itálie). Produkty této značky jsou proto seriózně testovány, proto jsou naprosto bezpečné pro mladé fidgets.

Kupující jsou také vysoce ceněny zastřešujícími značkami jako Hatley, Hello Kitty a Silver Rain. Produkty společnosti splňují všechny standardy kvality a vzhled splňuje potřeby malých vlastníků.

Stylové obrázky

Deštník pro děti není vždy atributem deštivého počasí. Toto příslušenství je často používáno jako ochrana před spalujícím sluncem, takže nelze říci, že dětský deštník lze používat výhradně na podzim nebo na jaře.

Dítě s deštníkem a letní šaty budou také vypadat stylově, stejně jako v jasných gumových holínkách, pláštěnce, aby odpovídaly botám a originálnímu deštníku v malých rukou.

Pokud prší za oknem, dítě, oblečené v nepromokavé a větru odolné bundě, kombinéze nebo kalhotách bude vypadat velmi stylově a krásně, zejména s jasným deštníkem nad hlavou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky