Luxusní deštníky

Luxusní deštníky

Překrásný deštník v mokrém počasí překvapivě povznášející. Skrývá se za širokým jasným plátnem zataženým nebem a obyčejný deštník nás může zakrýt nejen z deště, ale také ze smutných myšlenek.

Trochu historie

První deštníky byly vytvořeny k ochraně před sluncem a byly populární mezi šlechtou. Zajímavé je, že v Paříži byla služba doprovázejícího člověka v deštivém počasí, která mu prozatím poskytla deštník. Na krátkou dobu se deštník stal znakem chudoby, protože všichni bohatí lidé té doby měli posádky.

První deštník, podobný modelům moderní doby, se objevil v roce 1850 díky Angličanovi Samuelovi Foxovi. Skládala se ze železného rámu, pletacích jehel a odolné nepromokavé tkaniny. Stojí za to říci, že jeho důmyslný design je dnes relevantní, nicméně je prezentován v nových a neobvyklých provedeních.

Odrůdy

Designéři úspěšně demonstrují deštníky na molu, včetně módy v módních sbírkách. Tento jasný atribut je schopen se stát harmonickým a chytlavým detailem obrazu, zejména pokud má nestandardní tvar, design nebo barevnou paletu.

Tvůrčí forma

Kdo řekl, že všechny deštníky by měly být kulaté? Návrháři, kteří chtějí vystupovat z davu, nabízejí čtvercový, trojúhelníkový, asymetrický a připomínající obrácenou pánev.

Výběr z těchto modelů, nezapomeňte na praktické straně. Z deštníku tedy musí určitě utéct voda, což znamená, že její tvar musí být šikmý.

Pro milovníky

Milovníci jsou ve svém světě lásky a štěstí, což nemůže ztmavnout špatné počasí. Světlé deštníky v podobě velkého srdce pomáhají dvěma lidem skrýt se a užívat si procházky kdykoliv. Mezi odstíny srdce deštník, červené a růžové jsou populární. Hrany modelů mohou být doplněny volánky a krajkou. Deštník pro milovníky je často používán v kreativních foceních, protože vypadá opravdu světlý a stylový.

Transparentní

Móda a ženy módy dokonce deštníky vyzvednout tón obrazu. Není to příliš ekonomická volba, že? Nicméně, tam je cesta ven a je pokryta univerzálním deštníkem pro jakýkoliv styl a šatní skříň. Provádí se takový praktický model z transparentního materiálu.

Tento deštník je velmi populární nejen díky své praktičnosti. Ideální volba se nachází v něm romantické povahy, kteří milují sledovat pohyb temných mraků a přemýšlet v tomto okamžiku o všem, co se děje dnes a teď.

Další výhodou transparentního modelu je nerušené světlo a maximální pozorování pod deštníkem.

Pro zvířata

Když jsme se rozhodli stát se majitelem exkluzivního a originálního deštníku, je důležité myslet na naše menší bratry, zejména pokud se vaše procházky odehrávají za každého počasí. Deštníky pro psy jsou připevněny k vodítku, který je pro domácí zvíře zcela neviditelný.

Vícebarevná

Neobvyklý deštník s vícebarevnými klíny je známý a populární pro několik sezón v řadě. Pokud však byly dřívější odstíny nasycené a chaotické, dnes představují stylový barevný tandem. Namísto kyselých tónů přišly tlumené barvy, jako by byly odepsány z podzimního lesa. Zlatá, bílá, šedá, fialová, vínová tvoří jedinečnou paletu přírodní a harmonické přírody.

Jako zbraň

Stylová transformace předstihla rukojeť deštníku. Nyní může být vyroben ve formě zbraně, čepele, dýky, pistole a nože. Tlačítko pro otevření deštníku má podobu sestupu a páky. Mnoho modelů je vybaveno tematickými pouzdry, které nabízejí pohodlné umístění deštníku za zády, jako hlavní zbraň statečného samuraje.

Volná ruka

Bohužel, vývojáři ještě nepřišli s beztížným deštníkem a lidé během špatného počasí neustále pociťují únavu rukou ze stacionárního stavu a hmotnosti deštníku. V této situaci však bylo řešení. Deštník z transparentního materiálu, který je nosen na hlavě osoby, má silnou vazbu na ramena. Chcete-li vidět takový model v městské módě je vzácné, nicméně, cyklisté již dlouho ocení tento praktický a pohodlný detail.

Přivažený

Výrobci deštníků se při hledání nových nápadů obrátili k věku aristokracie a luxusu. Na přepážkách butiků si můžete prohlédnout luxusní deštníky z nepromokavé tkaniny s krajkou a obrubou. Doplňte rafinované modely šněrování a saténové luky, jako by byly kopírovány z jemných a ženských korzetů té doby.

Z kůže

Inovace designérů jsou někdy záhadné. Kožené deštníky se tedy objevily v nejnovějších sbírkách známých módních návrhářů. Náklady na výrobky se pohybovaly od 10 tisíc rublů, v závislosti na značce. Podle odborníků jsou kožené deštníky plýtváním penězi, protože je těžké a nepohodlné je nosit.

Jak si vybrat

A přesto, ve snaze o neobvyklé návrhy, nezapomeňte na praktičnost deštníku a jeho hlavních funkcí.

Kopule by tedy neměla navlhnout, jinak bude celý obraz s kreativním deštníkem zkažen mokrým oblečením a kosmetikou namočenou na obličeji. Levné, a proto s malým životem, deštník z nylonu nemůže být výhodné. Poté, co se rozhodli zachránit, nezapomeňte, že světlé barvy nylonu za silného deště mohou snadno prolévat na oblečení, a dokonce i trhat v nejnevhodnějším okamžiku. Mnohem lepší bude možnost polyesteru, saténu a pongee. Rychlé schnutí a trvanlivost zajistí pohodlné a dlouhodobé použití.

Při výběru stojí za to věnovat pozornost paprskům. Je třeba říci, že jejich počet se výrazně liší od 8 do 16 kusů. Čím více pletacích jehel, hustší a hladší tkanina bude natažena na rám.

Materiál paprsků má velký význam, protože každý zná situaci s převrácenými deštníky. Nejlepší volbou pro osvětlení budou sklolaminátové paprsky s ocelovou tyčí. Hliník a ocel mají významné nevýhody, ačkoli oni jsou více obyčejní v rozsahu deštníků.

Deštník-třtina podle statistiky slouží déle než skládání závodníků. Modely skládání však mohou být také s dlouhodobým použitím, s výhradou mechanického otevírání a zavírání (bez tlačítek).

Modely

Majitelem neobvyklého chladného deštníku mohou být muži a ženy, protože řada kreativních modelů obdivuje rozmanitost.

Ženy

Dámský deštník-třtina, vyrobené ve formě plátek melounu, potěší vzpouru barev na vnitřní straně. Vnější tkanina je diskrétní černé plátno, vhodné pro jakýkoliv obraz.

Růžový deštník se saténovou mašlí jako dekor osloví romantickou povahu. Aristokracie je zde cítit v každém detailu.

Původní deštník, skládající se ze dvou pravoúhlých pláten, je vyroben v černých a šedých odstínech. Zajímavý tisk, který zobrazuje skutečné maličkosti žen, dělá model mladým a stylovým.

Deštníková kamufláž v barvě helmy umožňuje bezpečně skrýt před větrem a deštěm díky hloubce a uzavřenému tvaru.

Model pro ty, jejichž hlava je vždy jasná obloha a slunce svítí. Veselý model má živý tisk, který vám umožní zapomenout na nepříznivé počasí.

Luxusní černý deštník s fotopapírem v podobě květu na vnitřní straně ukáže jemný pocit chuti svého majitele.

Muži

Deštník s rukojetí v podobě pistole má praktický kufřík, který vám umožní umístit ho na rameno.

Deštník ve tvaru kužele s prodlouženým okrajem na zadní straně díky širokému pásu spolehlivě chrání před nejtěžším deštěm.

Volný ruční deštník usnadňuje uvolnění rukou. Transparentní materiál a černá hrana je ideální pro muže i ženy.

Černý široký deštník pro dva umožní člověku pečlivě chránit svého vyvoleného.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky