Zest deštníky pro celou rodinu

Zest deštníky pro celou rodinu

Takové příslušenství si zpravidla nikdo nepamatuje jako deštník až do chvíle, kdy za oknem začne pršet a dům nemá vhodný objekt, se kterým by bylo možné v deštivém počasí vyjít ven z domu.

Ale deštník je důležitým doplňkem, jako je šátek nebo taška, a měl by vypadat vhodně: stylově, módně, doplnit obraz svého majitele nebo majitele, ale zároveň zachovat jeho funkční vlastnosti, jako je použitelnost, trvanlivost a spolehlivost .

O značce

Společnost Zest (Anglie), která je uznávaná v mnoha zemích, představuje pod značkou deštníky té nejvyšší kvality, které jsou ve velkém poptávce a vedou na relevantním trhu v počtu prodejů. Dnes Zest vyrábí širokou škálu modelů různých barev a vzorů.

Moderní deštník značky Zest je spolehlivou ochranou proti nepřízni počasí, originální, stylový a vždy relevantní atribut šatníku, který odpovídá nejnovějším módním trendům!

Vlastnosti a výhody

Úplně celá modelová řada deštníků značky Zest je nejvyšší evropskou kvalitou a sofistikovaným anglickým stylem. Tajemství úspěchu značky spočívá v ideální kombinaci klasiky a módních trendů. Výsledkem jsou krásné a funkční produkty vhodné pro celou rodinu.

Deštníky Zest jsou vhodné jak pro pevné muže, tak pro mladé kluky, kteří preferují pouliční styl. Produkty značky jsou spolehlivé, pohodlné, odolné a jejich vzhled uspokojí chuťové preference i těch nejnáročnějších kupujících.

Zest má na svém účtu více než 400 různých produktů.

Jedná se o deštníky pro celou rodinu, lišící se typem konstrukce (mechanická, skládací automatická, plně automatická), lišící se počtem přírůstků (polotovary v 2, standart v 3, mini - v 4, Micro - v 5 přílohách) a deštníkové tyčinky Regular .

Držadlo příslušenství může být plastové, dřevěné, hliníkové, vyrobené z umělé a pravé kůže. Materiál kupole je satén, 100% polyester nebo polyvinyl.

Rám je z oceli, dřevěné, plastové. Sklolaminát je také používán.

Hlavní výhodou společnosti Zest oproti jiným společnostem, které vyrábějí deštníky, je, že výrobky této značky mají systém proti větru (proti větru):

  • Jako rámový materiál se používá vysoce kvalitní ocel, díky které deštník odolává silným nárazům větru a dokonce i hurikánům bez poškození.
  • Pro dosažení pružnosti rámu používají specialisté společnosti technologii spojování oceli se skleněnými vlákny.

V důsledku kombinace těchto materiálů, i když se ukázalo, deštník Zest se vždy vrátí do své původní polohy, přičemž zůstane zcela nezraněn.

Všechny výrobky Zest jsou navíc impregnovány antikorozními prostředky, které chrání deštník před korozí. Dokonce i když omylem složíte deštník mokrý, nebude nikdy hniloba a nebude rzi.

Drahá tkanina se používá pro hydroizolaci kupole, nylonu, polyesteru, stejně jako takových tkanin jako hedvábí, žakár, satén s použitím vysoce kvalitních barviv.

Absolutně všechny deštníky podléhají povinné úpravě vodoodpudivou impregnací "teflon". Deštníky Zest se liší počtem vazeb. V příslušenství značky je jejich počet roven 190 tex na 1 cm2.

Přehled modelů

  • Automaticky Jako další název se nazývá full nebo double, stroj se otevře jedním kliknutím. Podobně se zavře. Výhodou deštníkového stroje je jeho tvar. Toto příslušenství lze snadno skrýt v malé ženské kabelce a zapomenout na to, dokud se počasí nezhorší.Stroj je také pohodlný a skutečnost, že můžete deštník zavřít jednou rukou. Není vyžadováno žádné úsilí.
  • Byt. Ideální pro ty, kteří hledají deštník, který se pohodlně vejde na dno tašky nebo rámového sáčku. Plochý deštník byl navržen v případě, že meteorologové předpovídají déšť, ale pravděpodobnost jejich předpovědí je tak skromná, že se necítíte, že byste nesli velký podzimní deštník, ale namočení není příjemná vyhlídka. Vzhledem ke své speciální formě, taková věc nebude zasahovat na silnici a s největší pravděpodobností na ni vlastník zapomene.
  • Vycházková hůl Mnohem lepší než zbytek deštníků, aby se vyrovnal s problémem nárazového větru, má velkou, elegantní kupoli, vybavenou odolným a robustním designem.

Paprsky takových deštníků se zřídkakdy rozpadají a prakticky se neohýbají. Totéž platí pro kotce.

Další významnou výhodou deštníkové hole je její spolehlivost. Bezchybný provoz mechanických konstrukcí umožňuje majiteli třtiny zapomenout na strach, že se deštník odmítne otevřít v nejneočekávanějším okamžiku nebo naopak.

  • Mini Malý deštník se snadno vejde do každé kabelky, takže zapomenout na něj je poměrně obtížné.

Protože mnoho žen dává přednost malým taškám, toto příslušenství bude skvělým řešením.

  • Rodina. Největší a nejspolehlivější deštník. Jeho obrovská kopule může pokrýt několik lidí z deště. Rodinný deštník se zpravidla provádí v černé barvě, liší se ve zvýšené spolehlivosti a zároveň má malou hmotnost. Rodinné deštníky jsou vyrobeny s mechanismy "automatické" a "poloautomatické".

Otevřená kupole může dosahovat průměru jednoho metru a půl, takže rodinné modely používají speciální technologii odolnou proti větru, která zabraňuje lámání jehel i v reálných hejnech. Konstrukce takového deštníku je vyrobena z oceli s povlakem odolným vůči korozním procesům, paprsky jsou lehké a trvanlivé díky materiálu ze skleněných vláken.

  • Muž. Modely pro muže těžší, masivnější. Mají velkou kopuli, která umožňuje, aby jeden nebo několik lidí bylo chráněno před skutečnou bouří. Obvykle jsou pánské doplňky vyráběny v tmavých barvách, dekorace jsou velmi chudé, zpravidla se jedná o geometrické vzory a přísné ornamenty, vzory.
  • Dítě. Deštníky pro nejmenší světlé a originální. Jejich kopule jsou zpravidla zdobeny ilustracemi slavných pohádek nebo obrazů hlavních postav populárních a milovaných karikatur. Tento koncept výrobce pomáhá obohatit vnitřní svět drobků, rozvíjet jejich představivost.
  • Ženy Deštníky pro módní pestré, světlé, vícebarevné. Jsou lehké, kompaktní, takže můžete dát do malé kabelky, a přesto velmi spolehlivé.

Barvy a výzdoba

Produktová řada společnosti Zest odlišuje originální barevné řešení. Kromě standardních monochromatických modelů, výběr spotřebitelů a prezentované multi-barevné možnosti. Zvláštní láska zasloužila řadu deštníků s kočkami.

Dnešní vzory jsou populární abstrakce, modely s krajinami různých měst, reprodukce obrazů slavných mistrů kartáče. Ženy si zpravidla vybírají světlé deštníky a muži se neliší v originalitě, protože po mnoho desetiletí v řadě je jejich oblíbená barva deštníků černá.

Kolik je

Cenová politika deštníků značky Zest se příliš neliší od zásad jiných známých značek, které vyrábějí deštníky. Cena jedné jednotky zboží začíná od 1000 rublů a výše.

Jak odlišit originál

Deštník značky lze odlišit od padělání přítomností loga (s adresou a telefonním číslem značky). Logo najdete na vnitřní straně kupole, knoflíku, látkové spony, šité etikety a na rukojeti. Nezapomeňte na štítek označit materiál kupole. Je nutné pečlivě prostudovat, jak je název firmy napsán, protože nejznámější a nejoblíbenější jsou falešné mnohem častěji. Chcete-li se pojistit před nákupem padělků, je lepší nakupovat v maloobchodních prodejnách.

Zvláštností deštníků Zest je, že se prodávají bez krabičky, to znamená, že se můžete spolehnout pouze na značkový sáček.

Recenze

Recenze majitelů deštníků Zest ukazují, že se jedná o vysoce kvalitní výrobky, které fungují velmi dlouhou dobu a mění je pouze z jednoho důvodu - barvy se nudí. Kupující poznamenat, že tovární příslušenství jsou vyrobeny na poslední. Barva se na nich neodlupuje, jas se nezhoršuje ani po aktivním použití. Kvalita je vynikající!

Zest deštník majitelé také říkají, že deštníky suché rychle. Mechanismus otevírání / zavírání funguje jako hodiny. Tlačítko je hladce a snadno stisknuto, nevypadá, kupole je jasně upevněna, to není houpat! Všechno naznačuje, že výrobky Zest jsou krásné a dobré. Cena převyšuje bazarový "jednorázový" model, ale je plně odůvodněna kvalitou.

Největším problémem pro kupující není ztratit se v množství barev!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky