Teplý svetr pro drsnou zimu

Teplý svetr pro drsnou zimu

Zimy v naší zemi jsou známé pro své mrazy a závažnost. To nás však nezbavuje touhy vypadat módní, a to i v takových chladných podmínkách. Vynikající řešení pro drsnou zimu je teplý svetr. Je důležité, aby na vás vypadal stylově a žensky.

Vlastnosti

Teplý svetr je pohodlná a pohodlná věc. V tomto svetru se budete cítit pohodlně a zároveň stylově.

Je ideální pro každodenní život, kancelář nebo datum. Hlavní je vybrat model, který vyhovuje konkrétnímu případu a vytvořit harmonický obraz.

Snadno se kombinuje s množstvím oděvů a nejrůznějších doplňků. Hlavní věcí je nebát se experimentů.

Teplý svetr už není jen monochromatická věc jednoduchého střihu. Dnes je to módní věc široké škály stylů a barev, zdobené různými druhy dekorativních prvků.

Krásné modely

Během posledních desetiletí si designéři vymysleli nespočet modelů a stylů. Podíváme se na některé z nich, ve kterých budete vždy vypadat originálně a elegantně.

Věnujte pozornost celkové siluetě: těsné, volné nebo mírně rozšířené. Vypadá stylově model volného chovu nebo "dohled". Podlouhlý model lze nosit s úzkým nebo širokým popruhem.

Trend posledních ročních období je asymetrický dno, krátký vpředu a prodloužený vzadu. Řezy po stranách také dávají hravost vašemu obrazu.

Stojí za to být opatrný při volbě tlustého odměrného svetru. To je ideální volba pro chladné počasí, nicméně je třeba mít na paměti, že dodává extra objem.

Pokud se jedná o kašmírový model, pak můžete bezpečně nosit košili pod ním, čímž vytvoříte krásnou kancelářskou příď.

Věnujte pozornost horní části svetru.

Modely s vysokým hrdlem dokonale zahřívají a chrání před větrem. Vynikající volba, pokud nechcete nosit šátek. Jednoduše položte kabát nebo bundu dolů a obraz je připraven.

Límec - stylový svetr. Zpravidla má volný styl a elegantně visí na hrudi.

Dívky zejména milovali svetry s výstřihem do V. Roztahují krk a siluetu jako celek a zároveň zdůrazňují hrudník. Tato verze svetr dokonale zapadá do oblékání. Může být nošena přes košili.

Teplý svetr se může lišit podle délky rukávu. Nejběžnější je trojčtvrteční rukáv a standardní dlouhý rukáv na zápěstí. Dlouhý rukáv může být se širokou manžetou, vytváří moderní městský luk. Trendem je raglánový rukáv, který vypadá obzvlášť elegantně.

Prolamované svetry, možná nejvíce ženský a něžný. Mohou být nošeny se sukní nebo kalhotami. Extra dlouhé modely se dobře hodí na legíny a těsné džíny. Ideální řešení pro datum nebo výlet na slavnostní akci.

Vojenský styl svetr se vyznačuje zvláštní přísností linek a minimalismu stylu. Obvykle se vyrábí v tmavých barvách. To však neznamená, že by se měl nosit s přísným šatníkem. Zde si můžete vybrat.

Populární modely s různými tisky, jako jsou kosočtverce, vzory, zimní vzory a skandinávské motivy.

Materiály

Materiál je bezpochyby jedním z nejdůležitějších momentů při výběru teplého svetru. Koneckonců, musíte v něm strávit dlouhou dobu na ulici nebo v interiéru. Měly by brát v úvahu vlastnosti každého materiálu.

Přírodní vlna - jeden z nejběžnějších materiálů pro výrobu svetrů. To zůstává v poptávce po mnoho let.

Kašmír - Další populární materiál. Kašmírový svetr je pozoruhodný svým komfortem a zvláštním stylem. Takový svetr bude vždy relevantní.

Angorská vlna - teplý a jemný materiál.Má však jednu chybu ve formě nepraktičnosti. Po určité době se horní vrstva vlákna začne valit.

Syntetický - levný a praktický materiál. Samozřejmě, že je méně teplý než všechny předchozí, takže je vhodnější pro teplejší dny.

Co je nejteplejší svetr

Samozřejmě, přírodní vlna je vždy nejteplejším materiálem. V takovém svetru určitě nezmrznete. Výhodou je, že vlna umožňuje průchod vzduchu a vlhkosti.

Další teplou možností je kašmír. Dobře se zahřívají a zároveň umožňují průchod vzduchu a vlhkosti.

Vždy dávejte přednost pouze přírodním materiálům, jsou to skuteční zachránci před chladem.

Jak si vybrat

Při výběru je důležité znát vaše výhody a nevýhody. Pozorně dbejte na montáž výrobku.

Pamatujte, že velké pletené a copánky na svetr vám přidají další centimetry. Ale to není problém, člověk může vždy upřednostňovat tenké pletení a nejvhodnější materiál, například kašmír.

Můžete experimentovat. Hrajte s délkou, střihem a střihem. Zaměřte se na jasné příslušenství, abyste odvrátili pozornost od problémových oblastí obrázku.

Dalším z tajemství je barva, tisk a dekorativní prvky výrobku. Nezapomeňte na základní pravidla tmavých a světlých odstínů, vodorovné pruhy a další.

Teplý svetr je prostě nezbytnou součástí zimní skříně. Můžete bezpečně koupit dvě nebo tři svetry pro sezónu. Jsou univerzální a budou vždy v módě.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky