Jak nosit svetr a sukni?

Jak nosit svetr a sukni?

Nadcházející chladné období dramaticky mění všechny obvyklé preference v oblečení. Naše ruce samy se táhnou z šatníku a džíny. Svetr je pro nás užitečný, ale v džínách dívka ztrácí svou vzácnou ženskost. Je dobré, že móda je proměnlivá a nyní můžeme nekompatibilní snadno kombinovat. Proto jako na dně vybíráme sukni.

Kombinace

Myšlenka kombinovat různé věci existuje již dlouhou dobu, proto je vždy zajímavá. Kombinace sukně a svetr se dotýká jeho bezprostřednosti. Mnoho slavných návrhářů dokázalo, že takový duet má právo na existenci.

Svetr se sukní by měl být vyzkoušen alespoň kvůli zvědavosti. Existuje obrovská šance, že se vám bude líbit. Skříň bude doplněna novými, originálními kombinacemi.

Sukně styly

Tužka

V současné době je nejběžnější mezi ostatními. Jedná se o klasickou, zúženou sukni na kolena. Je tedy neuvěřitelně univerzální, v kombinaci s obrovským množstvím oblečení.

Spojení jejích a nadměrných svetrů bude velmi úspěšné. Dno se hodí nádherně nohy, zdůrazňující ohyb kyčlí. Vrchol tedy vytvoří rovnováhu a obraz nebude vypadat jako pytlík.

Sukně s vysokou přilnavostí a zkráceným můstkem s elastickým lemem jsou považovány za neméně módní luk. To jistě zvýrazní pas a k lepšímu ovlivní délku nohou.

Je velmi důležité kombinovat takové dno s patami, alespoň malou velikost.

Slunce

Tento styl osloví ty, kteří milují svobodu a pohodlí ve svých pohybech. Bude apelovat na dívky, které chtějí skrýt své nedokonalé boky. Díky svému objemu vizuálně redukuje horní část těla, což znamená, že pas je zřejmě tenčí.

Sluneční sukně by měly být kombinovány s lehkými svetry přímo řez. Délka bundy by neměla být nižší než boky, jinak bude zlom mezi horním a spodním okrajem zlomen. Pokud je můstek velmi tenký, může být doplněn.

Svěží

Dobrá volba pro večerní luk. Liší se od ostatních stylů tím, že má mnoho vrstev, takže vypadá velmi koketně. Jeho délka se může lišit, ale vhodnější midi.

Je třeba poznamenat, že vícebarevné a pastelové barvy jsou možností dítěte. S svetrem bude nejlepší kombinovat hluboké odstíny. Vrchol by měl být jemně pletený, rovný střih a nevyjádřený výstřih.

Toto dno je považováno za velmi elegantní, proto je nutné volitelné příslušenství. Zkuste si vyzkoušet malý náhrdelník a náramek ve stejném stylu. Okamžitě oživuje obraz a dokazuje, že chápete módní trendy.

Tutu

Tutu je vícevrstvá sukně na malém gumičce. Nejčastěji je vyroben z tylu nebo organzy. Proto je velmi lehká a vzdušná.

Tuto věc není snadné kombinovat s teplým prvkem skříně. Proto nevybírejte příliš krátké modely s méně vrstvami. Svetr by neměl být masivní, zapadnout do modelu jednoduchého střihu.

Nejkrásnější bude kombinace tutu a svetr s lurexem. Pokud se vám tato možnost nelíbí, je tu další alternativa - můstek z mohér. Načechraný materiál se spojí se vzduchovým svazkem.

Plisovaný

Tento model není populární pro první sezónu. Sukně v opakovaném jemném záhybu vypadá klasicky a zdrženlivě. Délka může být poměrně krátká a může se dostat na podlahu. Nicméně, midi je nyní nejoblíbenější možností.

Velmi často je plisse odstraněna z kůže. Proto se s svetry hrubé a hrubé pletené dokonale kombinovat. Další dobrý luk se získá spojením tenkého svetr s límcem zastrčeným do sukně.

Hlavní věc je, že horní nepřetíží dno svými svazky. Svěží prvky jsou zde k ničemu.

Odlesk

Tato sukně je jedinečná v tom, že se hodí k tělu uprostřed kyčlí a již pod ní jde do objemu. Jeho charakteristickým rysem jsou trapézová křídla. Čím více z nich, tím zajímavější model. Nejoblíbenější délka je 10 centimetrů nad koleny.

Tato volba vytvoří přátele s prodlouženým svetrem. Nesprávné bude kombinováno s hromadným modelem.

Flare je dobrou volbou pro večerní pohled. Příslušenství v tomto případě nezasahují.

Origami

Liší se svým původním designem. Dno je rozděleno na dva jasné trojúhelníky, takže jméno. Délka dosahuje v polovině stehna.

Origami vypadá skvěle s mohair svetr, zejména v kontrastních odstínech. Pokud má sukně poměrně vysokou přilnavost, můžete si vyzkoušet krátký můstek. Dvě stylové kombinace v jednom obrázku - to je bomba.

Neobvyklý design našeho hrdiny rád přitahuje stejné mimořádné věci. Proto boty a taška ve stylu "boho" padnou v čase.

Sukně

Fatinovaya

Fatin je hustý polyesterový síťový materiál. Liší se svou lehkostí a vzdušností. Tyl sukně jsou velmi slavnostní a bezstarostné. Jejich objem se dosahuje zvýšením počtu vrstev. Balení je šito přesně z tohoto plátna.

Přivažený

Jemné plátno, které je považováno za velmi oblíbené několik sezón. Krajkové sukně vypadají velmi romanticky a elegantně.

Pro zimní možnosti se používá vrstvení nebo překrývání jiných tkanin. Často je tedy možné pozorovat kombinaci beztížného pásu na hustších materiálech. Nejoblíbenější styl je považován za tužkovou sukni. Často zdobí dno a ponechává několik centimetrů průhledné tkaniny.

Kůže

Šíleně oblíbený materiál pro chladné období. Nyní ve velké poptávce barevné modely. Kůže je hustá a praktická tkanina.

Je nemožné určit určitý styl, který je z tohoto plátna šitý. Spousta modelů, ale většina z nich je vhodná na zimu.

Tweed

Jedná se o hustou, teplou tkaninu, ze které jsou teplejší sukně a šaty častěji šity. Jedná se o vlněnou tkaninu, která má neobvyklou reliéfní texturu.

Z tohoto materiálu se nejčastěji vyskytují sukně přímého střihu. Délka je obvykle nad koleny. To je skvělá volba pro ty, kteří se bojí zmrazit.

Délka sukně

Mini

Krátké styly se stávají méně populární s nástupem chladného počasí. Normální délka dosahuje v polovině stehna. Pokud ho používáte každý den, pak se nosí punčocháče teplejší.

Midi

Nejběžnější zimní verze. To nebude zima a tato možnost vypadá zajímavě. Používejte ho s patami, protože vizuálně zkracuje délku nohou.

Maxi

Dlouhé sukně nejsou žádoucí. Mají určitou specifičnost. Vhodnější pro večerní a samozřejmě boty s podpatky.

Módní sady

Zvažte nejběžnější módní kombinace svetrů a sukní na příkladu hvězd.

Rosie Huntington Whiteleyová

Jessica Alba

Miranda Kerr

Miroslava Duma

Alexa chang

Diane krugerová

Miranda Kerr

Alexa chang

Jak se nosí

V některých situacích může být svetr doplněn, ale pokud je vyroben z měkkého a tenkého materiálu. Pro velké pletené modely, můžete bezstarostně skrýt přední část, ale tak, že zadní visí volně. Snad nejoblíbenější možností by byla pravidelná ponožka nad sukní.

Jaké boty zapadají

Nejlepší volbou pro sukni by nepochybně byla pata. V kombinaci s svetrem jsou vhodnější hrubší modely se širokou patou a platformou.

Dokud nepřišel chlad, můžete chodit v teniskách. Hlavní věc, že ​​dno nebylo z komplexního materiálu.

Tato zima bude módní boty, boty, dýmky a boty, ne na nohu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky