Co nosit svetr?

Co nosit svetr?

Svetr je univerzální věc nejen pro zimu, ale i pro všechna roční období. To je považováno za základní část šatníku, což znamená, že s ním můžete experimentovat. Mnoho lidí podceňuje rozmanitou směs věcí a doplňků. Ale pouze jeden detail může změnit nudný pletený předmět na nenapodobitelný prvek jedinečného, ​​stylového vzhledu.

Co nosit svetr?

Svetr je kombinován s velkým množstvím atributů. Samozřejmě hodně záleží na stylu skokanského můstku, jehož rozmanitost nyní nepočítáme.

Zkusme zjistit, které modely jsou v tomto období nejoblíbenější a co je nosit.

Různé modely

Široký

Tmavé legíny jsou ideální pro hromadnou verzi. Můžete také přidat koženou bundu, pro kombinaci textur a stylových botiček. Kompletní luk módní batoh a tmavý klobouk.

S trojúhelníkovým řezem

Pod tímto můstkem můžete nosit kontrastní košili a hubené džíny. Tento konzervativní vzhled doplňuje velká taška a ploché boty se šněrováním.

S lurexem

Nebudete mít přebytek jisker, pokud zkombinujete takový detail skříně s lesklým dnem jiného odstínu. To může být sukně nebo šortky. Hrubé boty a opotřebovaný batoh dodají okouzlující akcenty.

Zpět otevřený

Upřímný hluboký výstřih nebude vulgární, pokud ho zkombinujete s přísnou sukní a klasickými džíny. Nezapomeňte, že podprsenka bude vypadat bez chuti. Vzhled doplní široký design paty a tašky.

Bat

Perfektní tandem se objeví s rovnými džíny nebo tužkou sukně. Nezapomeňte na paty, protože styl vizuálně snižuje růst. Pro tento luk je vhodná taška na dlouhý popruh.

V díře

Prolamované svetry vypadají skvěle s těsnými kalhotami nebo sukněmi. Neměly by být přetíženy příslušenstvím, ale některé modely se skvěle hodí k klobouku. Na nohách je lepší nosit kotníkové boty s tlustými podpatky. Dokončete všechny středně velké tašky nebo klobouky.

Svetr tunika

Je lepší nepřetěžovat ho dole a nosit jako šaty. Naší hlavní postavou se stanou přátelé se stylovou koženou bundou a botami s malým patem. Taška může být módní třásně, ve stylu "boho".

Svetr síť

Nezapomeňte nosit něco pod spodní částí bundy. Nadměrně barevné kalhoty nebo těsné džíny se dobře hodí k síťovému svetru. Boty a taška musí být bez zbytečných detailů, jinak bude obraz těžký.

Podle barvy

Béžová

Elegantní odstín, který je dobře kombinován s přísnými kalhotami nebo sukní. Vhodné pro kancelářský styl, takže kotníkové boty nebo boty by měly být podpatky. Harmonicky zapadá do obrazu kupole s kopulí.

Oranžová

Slunný odstín vypadá krásně s kontrastními legíny nebo sukní. Zajímavou věcí je světlý sáček stejné barvy. Boty mohou být různé, ale základní tóny.

Hořčice

Čím světlejší je položka, tím bude obraz romantičtější. Je lepší kombinovat s džíny nebo sukni podobného rozsahu. Příslušenství by mělo být zakoupeno jasněji. Tmavě zelená kožená taška a stejné boty budou vypadat velmi výhodné.

Fialová

Ušlechtilá barva, která bude nádherná s koženou sukní nebo barevnými kalhotami. Textura sáčku a bot musí odpovídat. Více živých bude luk s komplexními prvky a doplňky.

Vytiskne se

Leopard

Kontroverzní tisk, který vypadá stylově s přímými světlými džíny nebo šortkami. Nepoužívejte jiné detaily v přídi s takovým vzorem. To je zvažováno docela těžký, tak obyčejné doplňky jsou nejvhodnější. Mimochodem, krátká sukně s botami bude vynikající odbor.

Pruhované

Podlouhlý světlý svetr bude vyhovovat pruhovanému svetru. Na dně je lepší zvolit barevné kalhoty, ozvěny s nádechem pruhů. Klasické boty s širokým patem a kancelářskou taškou jsou něčím, co nikdy nebude dělat luk těžký.

S květinami

Ženský design, který klade veškerý důraz na samotný obraz. Proto je žádoucí, aby ostatní věci byly monofonní. Svetr se bude spřátelit s tužkovou sukní a rovnými nohavicemi. Vnější harmonie nepoškozuje tašku nebo batoh. Boty nebo kotníkové boty jsou pro vaše nohy nejvhodnější.

Stylové luky a obrazy

Celý obraz je sladěn ve dvou dobře kombinovaných odstínech. Kožená sukně je kombinována s barvou širokých pruhů na svetr. Příslušenství a taška jedné textury, která je jedním z nejmódnějších trendů.

Jasně oranžový svetr vyniká ještě více než modré džíny. Všimněte si, že boty a taška vypadají jako klidný gamut. Na opasku dívčí džínové bundy ve stylu "armády" a příslušenství šikovně rezonuje s čepy na baletní botě.

Široký kašmírový svetr vyhladí postavu a zvýrazní výstřih. Vypadá skvěle s koženými legíny a taškou ze stejného materiálu. Semišové boty na podpatku doplňují měkký, objemný svetr.

Svetr tunika vybraná dívka jako šaty. Všechny barvy jsou černé a šedé, které vypadají klidně a nenápadně. To spolu s vhodnými botami a klasickou velkou taškou.

Svetr "netopýr" je zdoben stylovým prvkem v podobě objemných copánků. Čisté náušnice mají něco společného s kovovými částmi na velké spojce. Módní sukně se skvrnami z tlusté tkaniny. Vypadá skvěle na rozdíl od bílé barvy svetru.

Žena má svetr-síť, ve stylu “netopýra”. Pod průhlednou bundou můžete vidět černé tričko, které je téměř neviditelné. Toto bylo kvůli skutečnosti, že V-výstřih jemně skryl všechny obrysy prádla. Barva rozbouřeného nebe je velmi esteticky sladěna s šedými, opotřebovanými džíny. Nízkotlaké příslušenství neodvádí pozornost, ale doplňuje luk.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky