Přehled italských výrobců sáčků

Přehled italských výrobců sáčků

Kabelky od moderních italských designérů jsou kombinací časem prověřené kvality a čerstvých nápadů. Návrháři, kteří vytvářejí své příslušenství v Itálii, nepřestávají udivovat ženy zajímavými věcmi, které mohou doslova proměnit vzhled a učinit ho stylovějším a individualizovaným.

Módní trendy italských značek

Navzdory tomu, že se všechny výrobky od různých designérů liší, existují určité módní trendy, na které jsou sbírky upraveny.

Styly

Vintage

Jedním z nejmodernějších trendů v módě je už brzy ročník. Imitace designérů, kteří pracovali v 60. a 70. letech minulého století, dává příležitost cítit ducha doby, kdy se narodily nejslavnější módní domy.

Většina historických tašek, které jsou vytvořeny italskými designéry, jsou replikami slavných doplňků od značek jako Chanel, Hermes nebo Dior. Tašky, které tvůrci těchto značek vytvořili pro celebrity, jsou nyní ve světě módy velmi oceňovány. Náboženské modely nejsou duplikovány úplně, ale jsou převedeny na moderní módní trendy.

Méně klasické poštovní tašky také pocházely z té doby. Styl, ve kterém jsou vytvořeny, se nazývá "hippie-chic". Tyto repliky ve stylu sedmdesátých let jsou vhodné pro vytváření každodenních obrazů.

Módní italští návrháři přitom přinášejí v luxusních taškách luxus. Dosahují toho pomocí velkolepých nákladných materiálů. Například semiš nebo pravá kůže.

Příslušenství ve stylu vintage může být jasným doplňkem jakéhokoliv obrázku. Vzhledem k tomu, že světlé barvy a poutavé dekorativní prvky samy o sobě přitahují pozornost, je lepší nosit kabelku s věcmi klidnější barvy.

Klasika

Nevstupujte z módních a klasických tašek. Extrémně jednoduchý styl a minimum detailů - to je to, co odlišuje tašky pro skutečné dámy. Italští designéři věnují velkou pozornost výběru správného materiálu a textury, což maximalizuje eleganci značkového příslušenství.

Měkká matná kůže bohatých odstínů je nyní v módě. Klasické obdélníkové sáčky s krátkou nebo střední rukojetí - to je to, co by mělo být přítomno v základní skříňce dívky. Je možné nést takové tašky jak na rameni, tak na ohybu lokte.

Typy

Taška na pytel

Jednoduchý, ale zároveň, originální pytel-pytel častěji záblesky ve sbírkách mnoha slavných návrhářů. Styl takové tašky vzdáleně připomíná batoh bez popruhů. Příslušenství je velmi praktické a kompaktní. Při vytváření takových trendových tašek se používá měkká kůže nebo tlusté textilie. Stylový nášivka a kožené tkaničky mohou doplnit produkt tohoto stylu.

Tašky na vozíky

Ti, kteří rádi cestují s maximálním komfortem, by měli věnovat pozornost designovým trolejbusům. Pohodlný formát zavazadel na kolech značně usnadňuje přesun z jednoho místa na druhé. A kvalitní materiály, které používají přední designéři, zaručí, že taška vám bude sloužit více než jednu cestu.

Tašky

Novinkou posledních ročníků se staly designérské tašky. Původní model sáčku byl poprvé představen světu návrháři Balenciaga. Externě, tyto tašky jsou téměř úplně kopírovat obvyklé papírové sáčky, které jsou připojeny v buticích ke všem nákupům. Při výrobě takových sáčků však designéři místo papíru používají dražší materiály.

Výrazné vysoké náklady a jasný design silně kontrastují s jednoduchostí stylu. Tašky-tašky z plazů kůže v jasných barvách dodají vašemu vzhledu extravaganci. Aby bylo možné luk vyjít zajímavější, navrhují domácí designéři Balenciaga na sobě sadu tašek, které kombinují dvě doplňky v různých odstínech a velikostech.

Spojky

Známější formát tašky jsou malé kožené spojky. Takové doplňky jsou jistě přítomny v téměř každé sbírce italských designérů. Tam jsou večerní spony i každodenní.

Každodenní kabelky jsou téměř úplně bez dekoru. Jsou jednoduché a pohodlné, často doplněné páskem nebo tenkým řetězem.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat "denním" spojkám z Celine. Geometrický vzor v nich se skládá z barevných kosočtverců, které společně vytvářejí jasný tisk. Při výrobě takových kabelek používají designéři měkkou pokožku v kontrastních barvách. Spojky standardních velikostí z této kolekce doplňují pohodlné široké úchyty.

Obálky

Italští designéři nevěnovali pozornost a ploché tašky, obálky, které jsou vždy používány v obchodním stylu. Jsou ideální pro zaneprázdněné dívky, které potřebují s sebou nosit jen vše, co potřebují. Takové tašky v nejnovějších sbírkách mají pohodlné rukojeti, které se vejdou na zápěstí.

Navzdory skutečnosti, že spojky jsou často součástí podnikatelského obrazu, nemusí být pevné. Nyní v trendu obálky, které kombinují dvě nebo tři barvy. Nejčastěji jsou založeny na neutrálním odstínu, například černé, béžové nebo hnědé. Doplňte jeho vložení světlé barvy.

Batohy

Nedělejte sbírku italských značek a bez značkových batohů. Nejčastěji se jedná o výrobky z měkké kůže, ale jako materiál pro šití lze použít denim, textil nebo semiš. Původní výzdoba také potěší: kromě kování a kožených přezek se aktivně používá lemování a různé aplikace.

Zatímco významní návrháři nejdou daleko od klasických představ o tom, co by mělo být perfektním batohem, začínající tvůrci směle experimentují se styly a materiály. Pokud se vám líbí takové experimenty, podívejte se na batohy, vyrobené ve formě koček, sov, kamer a dalších věcí nebo zvířat. Toto příslušenství dodá vašemu obrazu jedinečnost.

Materiály

Suede

Trendem jsou nyní malé semišové tašky zdobené třásněmi. Módní taška z tmavého semišu, zdobená barevnými třásněmi, zapadá do obrazu mladé dívky. Další světlá varianta - designový pytel z semiše, zdobený krátkým třásněm.

Kůže

Nejoblíbenějším materiálem pro tvorbu designových tašek je kůže. V této sezóně si mnoho designérů vybralo matnou kůži pro své sbírky, která vypadá draho a stylově.

Jednou z nejznámějších italských značek zabývajících se výrobou kožených tašek je Marino Orlandi. Tašky z této značky jsou prostorné a praktické a použité materiály jsou vysoce kvalitní a spolehlivé. To, co dělá příslušenství Marino Orlandi, ale vyniká ze všech ostatních značkových sáčků, je originální tisk. Designéři používají ražbu a perforaci, která pokrývá povrch svých tašek složitými vzory, které napodobují krajky.

Stručně řečeno, ale ne méně elegantní tašky z Cromie. Jejich tašky jsou kvalitními díly módního umění. Společnost byla založena před více než padesáti lety a nikdy nesklamala fanoušky kvalitou svých výrobků.

Pozornost si zaslouží i tašky z plastické kůže. Kabelky vyrobené z krokodýlí kůže, hadů nebo monitorů ještěrky vypadají trochu exoticky, ale budou vhodné i v klasickém business image. Originalita a doplňky dávají bohatou barvu.Designéři často používají jasné barvy a mění vzhled pleti nad rámec rozpoznání. Důležité jsou však i kožené tašky z nejpřirozenějších odstínů.

Kožešina

S nástupem chladného počasí mnoho módních žen věnuje pozornost kožešinovým výrobkům. Takové věci dělají obraz pohodlnějším a jejich majitelé jsou chráněni před mrazivým počasím.

Kožené tašky jsou pěkným doplňkem zimních šatů. Designéři představují velké množství kožešinových doplňků, od velkých nadýchaných tašek až po kompaktní spojky s malými kožešinovými vložkami. Takové pytle se nacházejí zejména ve sbírkách od Valentina. Výrobek může být, jak je zcela pokrytý kožešinou, nebo jen doplněn.

Malá kabelka pokrytá krátkou fox kožešinou bude působivá. Tato možnost vás potěší každý den. A pro večerní východy můžete vyzvednout malou spojku, zdobenou lehkým ovonickým a tenkým řetízkem, který se skládá z malých článků.

A ti, kteří nemohou nebo nechtějí koupit výrobek z přírodní kožešiny, ocení umělou kožešinu. Někdy se designéři odklánějí od „zvířecího“ motivu, malovat srst v jasných barvách. Proto kabelka zdobená modrou, smaragdovou nebo korálovou srstí nepřekvapí nikoho. Ale určitě potěší znalce originálních věcí.

Barvy

Tato sezóna je v trendových a monochromatických klasických a bohatých odstínech. Například italské tašky Arcadia a Tosca Blu se vyznačují bohatou paletou barev. Červené, žluté a modré kožené tašky jsou schopny poskytnout jakýkoliv jas obrazu. Současně však mnoho značek představuje nové variace na téma starých klasiků pro nás. Podívejme se na některé z nejoblíbenějších barev, které se objevily v nejnovějších sbírkách italských designérů.

Bílá

Klasické bílé tašky z měkké kůže vždy obsadily jedno z předních míst v mnoha sbírkách. Bílá taška je výhra pro každou dívku. Takové příslušenství pomůže mladé kráse zdůraznit mladost a svěžest, a zralý ztratit pár let.

Černá

Černá v nejnovějších sbírkách italských designérů ustoupila do odstínů šedé. V trendových pytlích z grafitu, světle šedé a ashen barvy. Nicméně i s takovou soutěží jsou klasické černé tašky téměř nemožné vzlétnout.

Obzvláště oblíbené jsou tmavé sáčky na podzim a v zimě. Sázka se provádí především na pohodlí, protože tmavé barvy jsou méně značkové.

Brown

Na par s šedou, hnědá může také soutěžit s černou. Tato sezóna je relevantní a tmavý čokoládový tón a lehký, téměř béžový.

Modrá

Tato sezóna má trend jasných a bohatých odstínů modré. Zvláštní pozornost je věnována hlubokým tónům, jako jsou ultramarín a kobalt. Chcete-li vytvořit čerstvé mládež luky použít tašky mátové barvy, která je na vrcholu popularity na jaře av létě.

S potisky

V trendu nyní neobvyklé doplňky se vzorem ve formě uměleckého díla. Někdy je kabelka doplněna i originálním zlatým rámem. V nejnovějších sbírkách bylo možno vidět spojky, obdélníkový tvar se vzorem na přední straně, orámovaný umělými kameny. Také v módě a etnických motivech. Zvláště luxusní jsou malé kabelky s rytinami Maya, Inků a indiánských kreseb nebo mytologických motivů.

Kromě těchto uměleckých děl můžete najít jednodušší tašky s potiskem. Aplikace různých velikostí a barev dokonale doplňují jakýkoliv vak. Nejjednodušší volba - kontrastní geometrické tisky, ale můžete si vybrat něco více originálního.

Velikost

Malí

Malé tašky vypadají co nejvíc žensky. Kromě klasických obdélníkových sáčků, nebo modelů se zaoblenými hranami, najdete více neobvyklých stylů.

Italští designéři vytvářejí kabelky ve formě krabic, truhlic a dalšího originálního příslušenství.Taková konstrukční řešení lze nalézt zejména ve sbírce Louis Vuitton. Elegantní spojky, doplněné kovovými řetízky, se nejlépe hodí do večerního stylu a dodávají obraz ženskosti.

Objemné

Pro každodenní nošení lépe sedí masivní prostorné tašky. Obsahují vše, co potřebujete. Snažte se vyzvednout příslušenství, které zapadá do vašeho obrazu, ale neodvádí pozornost od něj.

Jak si vybrat

Při výběru sáčku dávejte pozor nejen na to, jaké doplňky jsou nyní v trendu, ale také na svůj vlastní styl. Příslušenství by mělo zdůraznit vaše odvolání. V módě nyní nenápadné stylové tašky bez log, ráj.

Kolik je originál

Originální tašky italských návrhářů mohou stát od stovek dolarů až desítky tisíc. Levnější verze budou pravděpodobně falešné. Proto byste neměli kupovat repliky známých značek, které, i když jsou levnější, netrvají tak dlouho.

Zajímavé novinky z nejnovějších kolekcí

Kolekce Florencie

Nejnovější novinky z kolekce Florence kombinují originální styly a bohaté barvy. Příslušenství minulé sezóny jsou určeny pro mladé dívky.

Vezze

Tašky značky Vezze v této sezoně podporují praktičnost. Elegantní a kompaktní modely crossbody jsou schopny doplnit jakýkoliv ležérní luk, což je zajímavější. Tašky z měkké kůže doplňují zajímavé doplňky a značky značky.

Kůže

Další italská značka, o novinkách, které byste měli věnovat pozornost - pravé kůže. Dostupné a prostorné tašky klasických květin se stanou nepostradatelným atributem pro elegantní městskou dámu.

Vysoce kvalitní značkový vak je skvělý způsob, jak učinit váš vzhled dražším. Dokonce i každodenní luk bude vypadat více originálně a elegantně, pokud ho přidáte s příslušenstvím od italského tvůrce.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky