Představuje tašky pro ruční zavazadlo v letadle

Představuje tašky pro ruční zavazadlo v letadle

Cestou letadlem vzniká naprosto přirozená otázka, co se týče zavazadel, jejich množství, možnosti vzít si je nebo předat k umístění do zavazadlového prostoru. Některé věci, které potřebujete nebo chcete vzít do salonu. Proto před odjezdem byste měli určitě zjistit vše o příručních zavazadlech.

Vlastnosti

Zavazadla mají své vlastní vlastnosti, které jsou dány příslušnými legislativními akty. A samotné letadlo je navrženo tak, že ne každý kufr nebo tašku si můžete vzít s sebou do salonu.
Při výběru zavazadla nebo kufru jako příručního zavazadla věnujte zvláštní pozornost jeho vlastnostem, požadavkům. Nejdůležitější vlastnosti, o kterých musí cestující vědět:

  • Rozměry;
  • Zakázané položky.

Pokud budeme mluvit o velikosti, tam jsou některé nuance v závislosti na které třídy letíte.

Cestující první třídy a třídy Business Do salonu je možné vzít dvě zavazadla: aktovku a extra malou tašku, nebo tašku na oblečení. Velikost portfolia by neměla překročit 45 x 35 x 20 cm; velikosti sáčků by neměly překročit 55 x 38 x 20 cm; tloušťka sáčku na oblečení by neměla přesáhnout 20 cm. Hmotnost každého místa nesmí překročit 7 kg.

Ekonomická třída Zde máte možnost vzít pouze jednu položku. Pro kabelky existují podobné velikosti, jako pro cestující v business třídě - 55 x 38 x 20 centimetrů. Hmotnost zavazadla - ne více než 7 kilogramů. Ačkoli v některých zemích a leteckých společnostech existují omezení až do 5 kilogramů. Doporučujeme předem konzultovat.

Zakázané položky

  1. Všechny typy zbraní. Je zřejmé, že rozumný člověk by si nikdy nepomyslel vzít na palubu nůž, zbraň nebo něco takového. Ale něco se stane. Výjimkou mohou být předměty relikvií, ale pouze v případě, že existují příslušná povolení, kontroly. Ale tady, s největší pravděpodobností, budou požadovat, aby je předali společným zavazadlům.
  2. Narkotické látky. Jakýkoli druh drogy je zakázán. Proto se ani nesnažte přinést suvenýry pro přátele ze stejného Holandska.

3. Kapalina. Tam jsou některé nuance. Letadlo je zakázáno tekutiny v lahvích skla. Nároky na plastové lahve a bezpečnostní služby nebudou.

4. Elektronika. V některých zemích, notebooky nelze přivést do salonu, tablety nemohou být. Ve většině případů jsou však pravidla měkčí. Jediná námitka - budete požádáni, abyste nepoužívali miniaplikace, aby nedošlo k narušení provozu elektroniky letadla.

5. Při cestování s malými dětmi udělovat ústupky, pokud jde o počet věcí. Kromě ruční pokládky budete mít možnost vzít si kolébku nebo jiné věci, které dítě potřebuje. Neberte si však skleněné lahve s krmivem, protože jsou zakázány. Kupte si bezpečnější plast.

6. Léky. Je důležité vycházet z charakteristik každé země. Všechny státy mají svá omezení. Někdo tvrdý, něčí měkčí. Než půjdete na letiště, zkontrolujte seznam dostupných léků. Možná nebudete chtít mít problémy s policií kvůli sirupu proti kašli nebo tabletám z hlavy.

7. Chemikálie pro domácnost. Neberte do kabiny všechny druhy účinných látek, prášků, gelů. Spreje na vlasy a jakékoliv chemikálie, které se snadno vznítí, jsou také zakázány.

8. Břitvy Výjimkou jsou mechanická bezpečnostní zařízení a jednorázové výrobky, kde je čepel uzavřena.

Kabelka je příruční taška

Otázka, která zajímá obrovské množství žen. Koneckonců, při nástupu do letadla je důležité, aby dívky měly stejný hřeben, rtěnku a další doplňky, které mají k dispozici.

Podíl firem je velmi malý a většinou se jedná o rozpočtové podniky, kde je kabelka klasifikována jako individuální příruční zavazadlo.

Pro většinu společností platí pravidlo, že součástí příručního zavazadla je kufřík, kabelka, diplomat a další podobné věci. Proto můžete bezpečně vzít kabelku s sebou do salonu, pokud splňuje specifikovaná omezení.


Všechna kabinová zavazadla v kabině musí být tak velká, aby se mohla nacházet pod sedadlem před cestujícím nebo v jednom z zavazadlových prostorů nad hlavou cestujícího. Je zakázáno ukládat ruční zavazadla pod nohy cestujícího, v uličkách nebo před nouzovými východy.

Nebojte se použít jeden trik. Pokud váha zavazadel přesáhne 7 kg, některé věci lze rozšířit do kapes. Proto se nebude brát v úvahu extra váha, a proto není nutné přeplatky ani odevzdávat předměty v zavazadlech.

Kolik tašek můžete nosit v příručním zavazadle

Je důležité pochopit, že jeden vak není ekvivalentem jednoho zavazadla. Chcete-li to bez obalu, pokud vaše dva tašky zapadají do limitů velikosti jednoho kusu příručního zavazadla, můžete si ho vzít s sebou.
Proto příruční zavazadla neberou v úvahu počet položek, ale jejich rozměry.

V závislosti na třídě, pod příručním zavazadlem přidělte odpovídající počet míst:

  • Obchodní třída - 2 místa;
  • První třída - 2 místa;
  • Ekonomická třída - 1 místo.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky