Nike batts

Nike batts

Světově proslulé značky se zabývají výrobou břidlic. Jeden takový zástupce je sportovní firma Nike.

Historie břidlic

Terminologie v oblasti nejen oděvů, ale i bot je každoročně doplňována novými a novými výrazy, a to jak vypůjčenými, tak mluvenými. Jako příklad, slovo "břidlice". V různých zemích mají jiné jméno. V některých břidlicích - žabky, v jiných - žabky.

Žabky jako typ obuvi se objevily již dávno, ale staly se obzvláště populární teprve v naší době. Každý národ měl pro tento typ bot svůj zvláštní název. Historie jejich vzhledu je velmi zajímavá a začala v dobách SSSR. Původně byly břidlice vyráběny v Rusku ve městě Slantsy. V té době byl na podrážku aplikován název továrny, kde byla tato bota vyrobena. Nakupující si byli jisti, že toto jméno je přesně produkt, který si zakoupili, a ani si nedokázali představit, že by to bylo daleko od případu. Nicméně jméno „břidlice“ přilepené na gumové kalhoty.

Vlastnosti a výhody

Břidlice jsou jednoduchý model boty s gumovou podešví a membránou pro prsty. Velkou výhodou těchto bot je to, že se jejich nohy vůbec nepotí a samozřejmě se nedotýkají mozoly. Tyto dva důležité faktory znamenají, že břidlice jsou nejvhodnější botou pro letní sezónu.

Pokud jde o modely břidlic Nike, jejich podešev je tvořena měkkým a zároveň elastickým materiálem, který poskytuje dobré odpružení při chůzi. V některých modelech může podešev sestávat ze dvou úrovní, což poskytuje další pohodlí. Navíc, většina Nike schistů má protiskluzovou podrážku, tak že oni mohou bezpečně chodit podél skalnatého mořského břehu a ne se bát padnout do vody.

Materiály a barva ženských modelů

Už jsme psali trochu o základně Nike břidlice. Je třeba jen dodat, že k výrobě je často používána guma, nebo Phylon je umělý a velmi lehký pěnový materiál.

Co se týče vrcholových produktů, může to být kůže, koženka, textil a guma.

Některé břidlicové vložky mohou být vyrobeny z textilií, jsou většinou měkké a mají při chůzi tvar nohy. K dispozici jsou také vložky s masážním efektem.

Všechny jsou v břidlici Nike drážkované - tato funkce zabraňuje sklouznutí nohy.

Barevná škála břidlic je velmi různorodá, takže jsou často vybírány tak, aby odpovídaly barvě plavek a plážové nebo sportovní tašky. Nejvyšší kombinace barev pro břidlice je dodnes černá a růžová.

Světlé barvy jsou také velmi oblíbené: světle zelené, žluté, korálové a bílé.

Co na sebe

Přestože břidlice jsou plážové boty, jsou stále častěji vidět na nohách lidí a v běžném městském každodenním životě. Pokud si vyberete správnou barvu a zamyslete se nad obrazem, pak se v břidlicích můžete objevit na neformálních setkáních.

Velmi dobře se hodí břidlice na lehké letní šaty a šaty. Také vypadají skvěle s krátkými šortkami a lehkými letovými kalhotami, kalhotami. Jako top můžete nosit top, košili nebo lehké tričko. Ale možná nejkrásnější kombinací je břidlice s plavkami a pareo.

Chcete-li břidlice, můžete si vybrat batoh nebo jakékoli hromadné tašky.

Recenze

Každý, kdo si již koupil Nike břidlice, se nemůže radovat z jejich nákupu. Takže, alespoň můžete soudit podle hodnocení zákazníků. Majitelé si všimnou velmi vysoké odolnosti proti opotřebení břidlic, mohou být nošeni více než jednu sezónu.Lidé také rádi, že horní část břidlice z nesprávné strany je lemována speciálním materiálem, díky kterému jsou v létě spolehlivě chráněny nohy před otřením gumy. Všechno je potěšeno jak lakonickým designem modelů, tak faktem, že podešev není vůbec kluzká.

Boty jsou šité velmi kvalitní, bez šikmých švů a vyčnívajících lepidel. Kromě toho, břidlice Nike klidně vydrží takový test jako mytí v psacím stroji, že ne všechny boty jsou uvedeny.

Někteří majitelé však hovoří o vysokých nákladech na břidlice negativně, ale také chápou, že tato cena je docela oprávněná.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky