Pánské břidlice Lacoste

Pánské břidlice Lacoste

O značce

Francouzská značka Lacoste, založená v roce 1933 bývalým tenisovým hráčem René Lacoste, má poněkud neobvyklou historii původu svého loga. Jak všichni vědí, značka je zelený aligátor, jehož obraz je naprosto přítomen na všech produktech této značky. A Lacoste vyrábí poměrně široký sortiment výrobků: dámské a pánské oblečení, obuv, spodní prádlo, doplňky, tašky a mnoho dalšího.

Všechno to začalo tím, že se Rene Lacosteová, která je poměrně úspěšná tenistka, dohadovala se svým přítelem. Podstatou sporu bylo, že kdyby Rene vyhrála nejtěžší zápas, obdržel od svého soupeře luxusní kufřík vyrobený z aligátorové kůže, který předtím viděl v drahém obchodě. Lacoste vyhrál a obdržel požadovaný kufr jako dárek a samotný sporný příběh byl vysvěcen v mnoha novinách, v důsledku čehož ten tenisový hráč dostal přezdívku „aligátor“. Později, jeden umělec, v kombinaci - přítel tenista, vytvořil znak s aligátorem, který byl tak rád, že Rene si objednal několik triček pro zápasy s přesně tímto vzorem.

Po skončení své sportovní kariéry se Lacoste rozhodla jít do módy a vytvořit si vlastní módní značku sportovního oblečení. Tento trend se stal velmi populární díky Coco Chanel. A první kus oblečení, který vydala Lacoste, byla již známá polokošile se zeleným aligátorem na hrudi. Publikum nadšeně přijalo novinku, a Rene pokračoval vydat oděv pro jiné sporty, a pak barva polo.

Od roku 1963, společnost začala vést syna Rene - Bernard Lacoste. Značně rozšířil značku a začal vyrábět mnoho dalších detailů šatníku. Pod jeho vedením otevřely butiky Lacoste po celém světě.

Je to díky této značce, že sportovní pohodlné oblečení přestalo být spojováno s tréninkem, bylo používáno jako běžné oblečení.

Na samém počátku dvacátého století přichází na značku mladý designér Christoph Laemer, který přináší mnoho nových nápadů. Lacoste bere na vyšší úroveň ve světě módy.

Společnost zůstává rodinným podnikem: v současné době je v čele společnosti vnuk zakladatele Philipa Lacoste.

Dnes má tato značka stovky obchodů po celém světě a každý rok se vše rozvíjí.

Vlastnosti a výhody

Samozřejmostí každého šatníku z Lacoste je zelený aligátor s otevřenými ústy. To je vždy první věc, která upoutá oko a okamžitě dává pochopení, že jste osoba, která oceňuje kvalitu, pohodlí a není lhostejná k slavným štítkům.

Výrobky vyráběné firmou Lacoste jsou vysoce kvalitní, protože je to především značka pro sportovce a zajímají se o pohodlí a kvalitu prodyšných materiálů.

Obuv této značky jsou také respektovány mnoha módy a módy, stejně jako děti. Je to pohodlné, jednoduché a snadné. Podešev je vyrobena ze speciálního materiálu, který poskytuje pohodlí při chůzi.

V zásadě je celá řada výrobků Lacoste jasná a zároveň klasicky sportovní. V šatních skříních této značky budete vždy vypadat skvěle a úspěšně se připojíte ke každé společnosti. A stejně jako pohodlí se budete pohybovat po městě.

Lacoste shale model přehled

Pánské břidlice Lacoste jsou prezentovány v poměrně širokém spektru barev.

V sortimentu značky jsou břidlice základních barev, a to černé, bílé a hnědé, stejně jako břidlice jasně červené, zelené a modré barvy. Gumová podešev je velmi pohodlná a neklouzavá. Šířka popruhů se liší od tenké po širokou.

Každý pár bot je zdoben hlavním symbolem štítku.Toto znamení Lacoste v posledních letech prošlo nějakými změnami: od jasně zeleného na některých kusech oblečení se změnilo na stříbro.

Stylové, světlé a módní břidlice Lacoste jsou vhodné jak pro dovolenou na pláži, tak pro letní procházky. Tento model obuvi od slavné značky bude vypadat velmi organicky s letními šortkami a tílkem nebo lehkými džíny a polokošile podobného štítku.

Recenze k podniku shale Lacoste

Recenze o produktech této značky jsou plné slov chvály. To platí i pro břidlicovou Lacoste. Jsou praktické, pohodlné a trvanlivé. Snadno se vykořisťují, a co je nejdůležitější, díky přírodním materiálům nezpůsobují alergie a neubírají kůži. K dispozici je také stylový vzhled této boty.

Cena, jak se říká v mnoha recenzích, je mírně předražená, ale rozpoznatelná značka dává své výhody.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky