Dámské plážové břidlice

Dámské plážové břidlice

Bezprostřední přístup plážové sezóny vyžaduje, abychom získali nejen vhodné oblečení, ale i obuv. Břidlice jsou velmi populární mezi dívkami na pobřeží. Jedná se o lehkou a pohodlnou obuv s plochou botou. Dámské břidlice na pláži jsou výbornou náhradou sandálů a bot. Mohou být nošeny nejen na pláži, ale i na nákupy, procházky a párty.

Díky své pohodlí a pohodlí se břidlice dokonale osvědčily i na běžných ulicích města. Pouze v tomto případě je lepší dát přednost kvalitnějším koženým modelům s hustou podešví. Městský vzhled s břidlicemi bude vypadat sofistikovaně a krásně. Bohužel, tyto boty nelze nosit v kanceláři s přísným oblékání.

Praktické modely plážových břidlic jsou vyrobeny z gumy, neumožňují sklouznutí nohy, snadno se omyjí a rychle suší. Takové boty mohou být na tenkých podrážkách, na platformě nebo na klínech. Existují tyto typy plážových břidlic:

  • tzv. "vietnamské", které jsou drženy na noze dvěma popruhy a můstky, který je umístěn mezi palcem a prostředníkem. Tyto boty jsou zpravidla ploché;

  • žabky - jsou drženy na noze kvůli příčné síti. To je odolnější a pohodlnější boty na pláž, to může být jak na ploché podešve a na patě;

  • Dianet - jedna z odrůd břidlic, které se drží na noze díky překladu kolem palce. Obuv má masivní podešev, přítomnost malé paty je možná;

  • Otevřené sandály nebo sandály - speciální druh břidlic, které jsou drženy na nohou popruhy, stuhy nebo tkaničky. Tyto modely mohou být buď na malém patu nebo jehlu nebo na rovném běhu.

Kromě pryžových břidlic existují modely z plastů (s použitím různých typů polymerů) a kůže. Také vám umožní vypadat stylově a módní, jsou pohodlné a pohodlné. Je však třeba mít na paměti, že kožené břidlice by neměly být používány v blízkosti mořské vody. Za prvé, suší se po dlouhou dobu, a za druhé, nevzhledné, bělavé stopy mohou zůstat ze slané vody. V tomto případě je lepší zvolit plážové břidlice z gumy a plastů.

Pokud potřebujete k plavání břidlice, vyberte si elastické modely se zámkem na patě. Jinak se nazývají "korálové pantofle". Takové boty dokonale chrání nohy před poškozením, které lze získat šlápnutím na ostré korály, kameny a dokonce i na mořský ježek. I když je pláž skalnatá, pak se budete v takových břidlicích cítit pohodlně. Kromě toho jsou tyto boty nepostradatelné při cvičení aqua aerobiku a surfování. Coral břidlice jsou prezentovány ve velkém rozsahu barev, takže každá dívka si může vybrat svůj oblíbený odstín.

Módní trendy

Designéři zdobí plážové břidlice různými dekorativními prvky. Mohou to být květiny, kamínky, flitry, řetízky, korálky, stuhy, luky, přezky. Obrovská škála barev této boty umožňuje vytvářet jasné a nezapomenutelné snímky. Aktuální modely jsou dámské plážové břidlice s etnickými motivy a všechny druhy popruhů a vazeb. Všechno je děláno aby zajistilo, že každá dívka na pláži byla královna a světlé boty přitahovaly mužský vzhled ke štíhlým nohám.

Ale stále je hlavní věcí v letním břidlicovém pohodlí a pohodlí. Proto si vyberte obuv přesně podle velikosti nohou. Vyhněte se stísněným modelům, které při nošení způsobují nepohodlí. Pláže na pláži by měly být co nejotevřenější pro lepší ventilaci nohou. Při výběru této letní obuvi věnujte pozornost podešvi. Mělo by být pohodlné, stabilní a protiskluzové.

Chcete-li si odpočinout na pláži a v blízkosti bazénu, vyberte si modely na rovném chodníku, plošině nebo klínu.Vysoké podpatky a podpatky budou nejprve vypadat nevhodně a za druhé, můžete sklouznout a zranit se.

Dámské plážové břidlice budou dokonale kombinovány s plavkami, pareo, lehkými šaty, tunikou, šortkami, topy. Zvláštní chic je luk, ve kterém jsou břidlice vyrobeny tak, aby odpovídaly vašim plavkám nebo plážové tašce.

Můžete si být jisti, že v tomto případě bude obraz vypadat stylově a módně. Pokud se chystáte na procházku, neváhejte si vybrat rovné džíny nebo šortky, volné tílko, vestavěnou bundu a břidlice z čisté kůže. Tento luk je trend pro několik sezón. Pokud jedete na párty, dávejte přednost břidlicím s bohatou výzdobou: kamínky, kameny atd. Boty v tomto případě bude jasnou výzdobou nohou.

Také, všechny typy břidlice budou dokonale v kombinaci s dlouhými světlými šaty, sukně, lněné kalhoty a košile. Tento obrázek je vhodný pro posezení v kavárně nedaleko pláže, procházka po promenádě. Nicméně, pokud se chystáte na výlet, vyberte si pohodlnější boty, které dobře drží, protože břidlice v tomto případě způsobí nepříjemné pocity. Tyto boty nejsou určeny například pro dlouhé procházky v horských oblastech, skalnatých ulicích atd.

Všechny bižuterie dokonale přiblíží plážové břidlice. To může být velké korálky, světlé náušnice a náramky, masivní řetězy. Jemné zlaté nebo stříbrné šperky budou vypadat stejně krásné. Je třeba mít na paměti, že toto příslušenství se nejlépe používá pro chůzi nebo párty. Na pláži byste se měli takových šperků zdržet, protože budou prostě nevhodné.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky