Lacoste Slates

Lacoste Slates

Snad každý má v šatníku takovou vhodnou věc - jako břidlice. Jsou praktické a ideální pro letní sezónu, sport, atd.

Navzdory zdánlivě jednoduché funkci, každý chce, aby břidlice také vypadala stylově a krásně. Živým příkladem toho jsou břidlice značky Lacoste.

O značce

Lacoste je francouzská společnost, která vyrábí oděvy, brýle, obuv, doplňky a parfémy. Logo společnosti je zelený krokodýl.

Historie firmy sahá až do roku 1926. Pak to bylo obvyklé polokošile na tenis.

Cenová kategorie oblečení patří do nadprůměrné kategorie a je zaměřena na diváky, kteří vedou aktivní životní styl. Značka má několik řad - pánské, dámské a dětské.

Produkty společnosti jsou vysoce kvalitní, praktické a využívají přírodní materiály.

Vlastnosti a výhody

Tradiční modely jsou vyrobeny s použitím hladkého, hustého polymeru. Všechny modely jsou nutně zdobeny logem společnosti. Na podešvi můžete vidět vlnitý vzor, ​​který je ochrannou vrstvou pro kluzké povrchy, například v bazénu.

Některé břidlice jsou vyrobeny z high-tech materiálu Eva. Jedná se o rychle schnoucí základní materiál. A horní část, která drží nohu gumy.

Lacoste netopýry jsou velmi lehké a praktické. Jsou snadno ošetřovatelné a materiál vůbec neabsorbuje nečistoty.

Kolekce značek jsou navrženy tak, že můžete snadno kombinovat věci mezi sebou.

Jsou zpravidla vyráběny v zemích jako Vietnam, Indonésie, Thajsko atd. Kvalita výrobků je přísně kontrolována ve všech fázích výroby.

Sestava

Klasické břidlice pánské řady jsou navrženy v lakonickém designu a barevné škále. Ty jsou převážně modré, černé, červené a bílé. Lacoste břidlice je také charakterizována tlustou podešví - asi 2 cm.

Mezi novinkami mohou být rozlišeny břidlice z pravé kůže v kombinaci s textilem, podšívka je vyrobena z umělé kůže s plátnem. Tyto modely jsou vhodnější pro městskou rekreaci.

Další možnost - břidlice bez oddělovače mezi prsty. Modely jsou prezentovány v modrých, černých, bílých a jasně modrých měřítcích. Jsou vyrobeny z polyuretanu a jsou velmi oblíbené na trhu.

Světlé barvy jsou vhodnější pro relaxaci a plavání a tmavé barvy jsou vhodné všude.

Dámské břidlice Lacoste jsou prezentovány v širokém sortimentu. Zde můžete vidět klasické barvy a jasně nasycené. Jedná se o černou, modrou, bílou, červenou, fialovou, korálovou, žlutou atd. Velká kategorie se skládá z břidlic v pastelových barvách: citron, světle fialová, máta, citron, atd.

Další elegantní modely břidlice - se dvěma popruhy drží nohu, a tlustá podešev. Horní popruh je obvykle perforovaný, což z nich dělá originální. Jsou vyrobeny z pravé kůže.

Jejich vzhled je docela vhodný pro procházku po městě, protože navenek připomínají běžné sandály. Samozřejmě, že náklady budou mnohem vyšší než klasické modely břidlic.

Jak si vybrat

V první řadě byste se měli rozhodnout, kde budete nosit břidlice. Bude to pláž, bazén nebo letovisko. Barevné schéma je dalším bodem, kterému byste měli věnovat pozornost. Mnozí preferují neutrální barvy.

Je důležité si vybrat břidlice ve velikosti a že si nemusíte třít hrubé části. Podešev by neměla být příliš hladká, jinak byste mohli sklouznout na kluzkém povrchu.

A také je třeba vzít v úvahu, že na trhu existuje velký počet padělaných značek díky své popularitě. Originální břidlice nemohou být levné. Průměrná cena se pohybuje od 1500 do 5000 rublů, v závislosti na modelu a materiálu.

Řekli jsme vám o hlavních výhodách břidlic Lacoste, které se v módním světě etablovaly jako stručné a stylové. Oni jsou přednostní mnoho moderních módních žen a módy. Po zakoupení takových břidlic si jistě zajistíte pár, který není na jednu sezónu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky