Havaianas batts

Havaianas batts

Letní sezóna je doba, kdy chcete nosit otevřené oblečení, lehkou a pohodlnou obuv. Havaianas netopýry jsou jedním z nejoptimálnějších řešení. Jsou stylové, pohodlné a zároveň krásné. Rozhodli jsme se podrobně říct o břidlicích, které jsou tak populární po celém světě.

O značce

Havaianas je brazilská značka specializující se na výrobu břidlic. Značka začala svou činnost v roce 1962 výrobou pryžových břidlic. Vzhledem k nízké ceně a jednoduchému designu si rychle získali popularitu mezi chudými v Brazílii.

Havaianas byl inspirován japonskými svítícími sandály vyrobenými ze stuh a rýžové slámy. Později, s rozvojem výroby, uvedením nové řady s přidáním nových barev, se stali žádoucími v širokém okruhu.

Dnes, Havaianas břidlice je jeden z nejpopulárnějších na světě, produkovat asi 150 miliónů párů na rok. Prodej probíhá prostřednictvím prodejních míst a značkových prodejen.

Sestava

Značka má mužskou, ženskou a dětskou linii břidlic, která se mírně liší.

Kolekce břidlic se vyznačuje jasnými barvami, protože tvůrci byli inspirováni sluncem, plážemi a mořem. Ty jsou zelené, růžové, žluté, modré, šedé, atd. Všechny modely mají kombinované barvy: hlavní a další potisk na podrážce.

Některé modely mají také brazilské logo vlajky na splitter. Ale v podstatě je to kompletní logo značky značky - Havaianas.

Břidlice mají rýhovanou podrážku. To poskytuje další pohodlí a bezpečnost. Jsou měkké a snadno berou tvar nohy, ohýbají se při chůzi.

Unisex modely s malovaným vnitřkem podešve jsou velmi oblíbené. Kromě toho může být téma tisku odlišné, od mořských motivů až po umění.

Pro dívky v kolekci jsou na platformě modely. Samozřejmě se liší od původní klasiky, nicméně získali velkou popularitu. Vypadají ženský a elegantní.

Značka neustále přichází se všemi druhy velkolepých modelů. Například na velmi vysoké platformě s extra tenkými popruhy nebo světelnými detaily.

Co na sebe

Pro muže by bylo ideálním řešením šortky s tričkem, polo nebo košili. Původní břidlice harmonicky doplňují obraz. Jasné modely budou perfektně kombinovány se světlým oblečením, stejně jako s klasickými barvami.

Dívky jsou nabízeny sundresses v patře nebo mini. Vytvoříte jemný a světlý obraz. Chcete-li dokončit vzhled, položte si klobouk a vezměte si s sebou velkou tašku na slámu.

Také, břidlice, samozřejmě, vypadají skvěle s kraťasy, včetně džínoviny. Noste ženský top nahoře, tento obrázek je ideální pro romantickou procházku. Jednoduché tričko je vhodné pro každodenní život, takže vytvoříte moderní městský luk.

Dívky by neměly zapomenout na doplňky. Světlé břidlice dávají příležitost experimentovat. Vyberte si jedno nebo více velkých doplňků z plastu, aby odpovídaly břidlicím.

Jak si vybrat

Ihned je třeba poznamenat, že původní modely nemohou být levné. Cenové rozpětí se liší v závislosti na modelu - v průměru od 1300 do 2500 rublů.

Rozhodněte se pro model, stejně jako barevné schéma. Doporučujeme Vám vybrat si jasné letní barvy a barvy. V módě tyrkysová, fialová, fuchsie, jasně modrá, žlutá atd.

Vyberte si břidlice přesně ve velikosti. Věnujte pozornost podešvi. Je lepší dát přednost vlnité v případě, kromě pláže, rozhodnete se dát na bazén.

Břidlice mají mírně znatelný zápach, ale toto je vedlejší bod, který je charakteristický pro 100% gumu.

Havaianas shale se stal skutečným hitem. Nosí je hvězdy, sportovci a jen lidé, kteří vedou aktivní životní styl. Nákupem těchto břidlic, budete nepochybně spokojeni.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky