Břidlice z Baldinini

Břidlice z Baldinini

O značce

Italská značka Baldinini byla založena v roce 1910 rodinou Baldinini. Zpočátku, do dnešního dne, tato značka je zcela rodinný podnik. Všichni členové této jižní rodiny jsou zapojeni do řízení společnosti. Tato značka se zabývá výrobou obuvi a doplňků pro ženy i muže.

Baldinini byl původně malá dílna ve městě na jižním pobřeží Itálie. Šicí obuv vyrobená individuálním měřením každého klienta. Zanedlouho se po celé zemi staly veřejností kvalitní a krásné boty. Rodina začíná rozšiřovat výrobu a obchody Baldinini jsou otevřené po celé Itálii.

Tato nová značka však vznikla v této oblasti, když v ní začal pracovat Jimmy Baldinini, který představil nové originální nápady na dekor a vzhled obuvi. Začíná překračovat hranice klasiky a díky svým inovativním nápadům přináší rodinnou značku na světovou úroveň, Jimmy začíná rozšiřovat firemní nabídku svou lehkou rukou pod značkou Baldinini, nejen dámské a pánské kolekce obuvi, ale také hodinky, opasky, tašky, brýle , jakož i další příslušenství.

Později se mnoho světových osobností, mezi nimiž byla i princezna Diana, stala fanouškem této značky.

Ve dvacátém prvním století Jimmy pokračuje v rozšiřování nejen svého podnikání, ale také několika nových: otevírá svůj hotel a vyrábí italská vína.

Toto se neobjevilo na Baldinini. Značka stále potěší své fanoušky krásnou, kvalitní a stylovou obuví. Dnes má Baldinini obrovské množství značkových obchodů po celém světě.

Vlastnosti a výhody produktů

Návrhář opakovaně přiznal, že hlavním vodítkem pro vytváření bot pro něj je, aby se vešly na nohu. Jimmy Baldinini správně věří, že boty na nohou by se měly perfektně hodit. Při šití bot této značky se používají pouze přírodní materiály, což opět potvrzuje vysokou kvalitu značkové obuvi.

Pohodlná obuv je také charakteristickým rysem značky. Kromě vzhledu boty jsou stejně důležité její pohodlí a trvanlivost.

Značka Baldinini je vždy na vlně módních trendů a drží krok s dobou. Kromě klasických modelů obuvi "pro všechny časy", tam jsou také modely, které dosáhly vrcholu popularity, jako jsou vysoké boty, boty s podešví traktoru nebo se skrytým klínem, a mnoho dalších.

Přehled kolekce

Ženy

Tato značka vyrábí široký sortiment dámské obuvi. Boty, boty, kotníkové boty, klasické pumpy, sandály, dřeváky, baletní byty a mnoho dalších modelů lze snadno najít v obchodech značky Baldinini. Všechny boty jsou velmi ženské a dává krásný vzhled každé noze. Stabilní pata a pohodlná bota poskytují majiteli každé boty Baldinini příjemnou procházku nebo večer.

Mimochodem, boty této značky jsou rozděleny do dvou typů: ležérní a večerní.

Běžecká obuv je obvykle vyrobena z více nositelných materiálů a klidnější konstrukce.

Boty pro večerní akce jsou velmi světlé, krásné a mají originální dekor. Některé modely jsou zdobeny krystaly Swarovski, třpytky, flitry a další prvky.

Muži

Pro muže, značka Baldinini také produkuje poměrně velký rozsah. V pánské sekci dominují mokasíny, klasické boty, oxfordy, brože, tenisky a tenisky. Pánské kolekce jsou také vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a mají velmi bohatý vzhled. V těchto modelech je také pohodlná bota.

Běžecká obuv je vyrobena z pravé kůže nebo semiše. Večerní klasické boty jsou také vyrobeny z lakované kůže.

Recenze

Recenze obuvi Baldinini jsou velmi nadšené a výmluvné. Kupující jsou spokojeni s krásným vzhledem výrobků a rádi je nosí. Mnozí říkají pohodlné boty a kvalitní materiály. Obecně je tato značka velmi spokojená.

Stylové obrázky

Klasický celkový černý vzhled, jako vždy, je elegantní a ženský. To je nejlepší volba pro každou událost. Obraz je doplněn luxusními černými sandály na tenkém čepu značky Baldinini s popruhy.

Luxusní sada kalhot zralých třešňových barev dává eleganci a na dívce vypadá velmi pěkně. Baldinini lakované tyrkysové sandály a taška přes rameno, které odpovídají botě.

V tomto případě jsou malé černé šaty základem pro boty. Elegantní a světlé sandály karmínové a oranžové s černými vložkami na vysokém klínu - sen každé módy. Ideální pro každý obraz jako v létě, stejně jako pro večer. Hlavní věc je vybrat správné oblečení, jako v tomto případě, aby nedošlo k přerušení originality boty.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky