Stylový kožich s rukávem

Stylový kožich s rukávem

Dnes je velmi těžké vybrat si vhodný, vhodný model kožichu. Někdy oči, modely, barvy a styly prostě utíkají. Zdá se, že klasiky jsou vždy v módě, ale někdy se chcete potěšit milovníky něčeho takového. Kožešinová pálka právě zapadá do této definice. Takový model kožichu bude vyhovovat téměř všem ženám, může být nošen buď pro slavnostní prodej, nebo pro každý den. Je to ona, která bude podle většiny návrhářů v této sezoně na vrcholu své popularity.

Samotný styl netopýrů je velmi široký rukáv, který je integrálně šitý na kožich, takže rukávy se podobají křídlům. Zvláštností netopýrového pláště je, že nemá žádné dekorace ve formě velkých límců, knoflíků, vzorů. Obojek je často odolný a délka je téměř vždy uprostřed stehna.

Kožešina

Kožešina pro šití kožešinových plášťů netopýří pouze stříhaná a hladká. Takový materiál přispívá k odhalení všech výhod této siluety.Nejoblíbenější kožešinou pro šití kožichů je samozřejmě norek. Barvy modelů z takové kožešiny mohou být černé nebo hnědé.

K dispozici jsou také kožichy z kombinované kožešiny, jako je rys a norek. Potom bude barva srsti šedá nebo hnědá. Šijeme kožešinovou srst a z mývalí srsti. Takový výrobek bude sloužit po mnoho let a bude teplý v extrémním chladu. Chinchilla kožešina je také užitá na šití kožešin kabát bat. Kožich z takové kožešiny bude drahý, ale bude to vypadat nádherně!

Populární modely

Kožešinové modely netopýří je tolik. Níže jsou uvedeny nejoblíbenější a aktuální modely.

  • S kapucíPravděpodobně jeden z nejpraktičtějších modelů. Kapuce kožešinového netopýra je vždy velmi hluboká, což vám umožní chránit hlavu před jakýmkoliv počasím. Kapota některých modelů může být vyrobena z kožešiny jiného zvířete.
  • Stojan límec velmi účinně zdůrazňuje linie obličeje. Tyto obojky jsou často zdobeny jedním malým tlačítkem.
  • Rukáv ¾ velmi oblíbený nejen v modelu kožešinového netopýra, ale i v mnoha dalších modelech. Nosit dlouhé kožené rukavice na tyto rukávy, bude obraz velmi stylový a ženský.

K obleku

Kožešinové pálky se hodí téměř všechny ženy. Bohužel, pro dámy s velkolepou postavou je lepší se na tento model nezaměřovat. Vzhledem ke specifickému řezu výrobku bude silueta ještě objemnější a masivnější.

Ženy s širokými rameny vypadají v takovém kožichu velmi harmonicky. Koneckonců, styl netopýra je promyšlen tak, že je široký na ramenou. Pro hubené dívky takový kožich bude vypadat ve velmi populárním zámoří stylu.

Téměř všechny modely kožešinových plášťů se hodí pro vysoké dámy (s kapucí nebo stojacím límcem) jakékoliv délky (až po kolena nebo doprostřed holeně).

Co na sebe

Netopýrový kožich s dlouhými koženými rukavicemi je pravděpodobně jednou z nejkrásnějších možností pro večerní luk. Pro takový soubor můžete nosit luxusní večerní šaty a elegantní kalhotové obleky. Boty na kožešinovou pálku se hodí téměř všechny. Hlavním kritériem výběru je celkový styl oblečení. Vysoké nebo ne příliš vysoké boty na podpatku jsou vhodné pro večerní a platformové boty nebo boty s nízkou rychlostí pro každodenní luk.

Vzhledem k tomu, netopýr kožešina srst je velmi objemný, je lepší si vybrat vhodné nebo rovné řez kalhoty nebo džíny na to.

Sukně, stejně jako kalhoty, je lepší zvolit rovný řez. Kožich se sukní, tužka o délce kolena a kotníkové boty s podpatky budou vypadat velmi stylově.Pro majitele štíhlých nohou můžete kombinovat kabát s krátkou sukní a vysoké boty s podpatky. Kožešina s netopýry nepotřebuje vzhledem ke svému stylu mnoho příslušenství. Chcete-li kabát můžete nosit rukavice a vzít malou kabelku. Je žádoucí zvolit si klobouk z kožešiny jako kožich

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky