Reed Cat Kožich

Reed Cat Kožich

V šatníku milovníka mimořádných a stylových věcí může srst z kožešiny rákosové kočky zaujmout hodné místo. Krásná přírodní kresba nepotřebuje těžké styly a malbu. Zimní věci z ní se vyznačují elegancí a sexualitou na postavě jakéhokoliv typu. Vzácné zvíře známé jako marsh lynx nebo lippije nemožné chovat se v zajetí, takže každá vytěžená kůže je zpracována s náležitou péčí.

Vlastnosti a výhody

Kožešiny z této neobvyklé kožešiny mají jemný dlouhý zdřímnutí a charakteristický strakatý vzor s „dravým“ přízvukem.

Odstíny se mohou na slunci lesknout od načervenalé až hnědé. Mezi vlastnosti, které ovlivňují vysokou cenu, říkají odborníci a designéři:

  • Různé kvality a vzhled srsti, těžené v teplém nebo chladném období. Proto se v jedné kolekci mohou kožichy a vesty lišit z hlediska délky a hustoty hromady.
  • Kožešina snadno snáší zbarvení, ale je velkolepá bez dalšího zpracování.
  • Tenké a měkké na dotek, srst rákosu kočky neohřívá v extrémním chladu. Jedná se spíše o elitní variantu, která ženu zdobí a není určena pro cestování ve veřejné dopravě.
  • Tento typ srsti je krátkodobý, ale je oceňován díky jedinečnosti vnějšího vzoru.

Módní trendy

Vrcholem lippi kožešiny je jeho individuální vzorproto, většina modelů je šitá v jednoduchém stylu a jednoduché silueta. Vzhledem k vysoké náklady, nejoblíbenější jsou zkráceny kožešiny "avtoledi". Mohou mít objemnou kapuci, mírnou erupci z hrudníku, nebo mohou být připevněny k bokům. Tyto krátké možnosti zahrnují vesty, původně kombinované s pravou kůží v rukávech nebo na zadní straně.

Jemné kožešiny dobře sedí na obrázku, takže to vypadá krásně v vybavených modelů všech délek. Žena může zdůraznit svou eleganci pásem. Optimální bude klasická kolenní, rovná nebo lehce rozevřená silueta z kyčle s malými řezy. Skutečná dekorace bude velká kapuce, která se dá rozložit na ramena, lesklé knoflíky nebo kožené detaily.

Kolik je

Reed kočka je vzácné zvíře, takže Kožešina je mezi designéry vysoce ceněna. V kombinaci s jinými typy kožešin, což zvyšuje náklady na hotové výrobky. Průměrná cena modelů populárních mezi ženami převyšuje cenu norkových kabátů a začíná od 70 tisíc rublů.

Vzhledem k neustálému zájmu o Lippi kožešiny mezi módy, to je často kované a daný jako levnější nebo umělé verze originálu.. Proto by měl být takový výrobek zakoupen v renomovaných prodejnách nebo obchodech. Kožešiny jsou vzácné i ve sbírkách známých značek, takže jejich vzhled na běžném trhu je nepravděpodobný. S omezeným rozpočtem si můžete koupit stylovou bundu nebo vestu v kombinaci s kůží nebo semišem.

Jak si vybrat a co nosit

Při nákupu byste měli pečlivě zkontrolovat vybraný výrobek, pocítit hromadu a kožní dutinu za účelem poškození, polici kožichu ohnout na polovinu.

Kožešina rákosové kočky by neměla vrzat, zůstat elastická a trvanlivá. Není nutné kupovat modely, které jsou šity z malých kousků: rychle se zhoršují a rozbíjejí, ztrácejí velkolepý vzhled. Zadní strana kůže by měla být světle pastelového odstínu.

Výběr obuvi a doplňků pro takový originální nátěr je nezbytný s ohledem na rovnováhu mezi texturou kožešiny, kůže a luxusního designu:

  • Oříznuté bundy nebo vesty jsou dobré pro dokonalou štíhlou postavu, kterou lze zvýraznit stylovými džíny. V závislosti na střihu a obložení na něm semišové tašky a kotníkové boty s podpatky jsou vybrány úzké boty z matné kůže.
  • Populární model "avtoledi" dobře doplňuje obchodní image se sukní na koleno, rovné kalhoty. Praktická taška nebo velká spojka na dokumenty zdůrazní luk. Klasická obuv s průměrnou patou dobré kůže doplní stav, dá důvěru.
  • Elegantní klasika v dlouhé verzi může vyhrát na pozadí úzkých bot bez povrchové úpravy, které jen zdůrazňují krásný tvar dolní končetiny. Můžete přidat elegantní ženský vzhled s koženou taškou a rukavicemi, které odpovídají botám.
  • Vlastní kabát s kontrastní podšívkou bude vyhovovat ženě jakéhokoliv věku, pokud si vyberete správné příslušenství. Může se jednat o norku, sobolí nebo polární lišku, mýval nebo lišku. Pro texturu nebo originalitu je lepší zvolit pytel třešně nebo světle hnědého tónu.

Stylové obrázky

Kožešina marsh lynx je poměrně účinná a nevyžaduje další ozdoby. Nejelegantnější a nejatraktivnější obrazy jsou získány v kombinaci s přísnými monofonními šaty a klasickými botami. Kožešina vypadá výhodně se semišem, nubukem nebo matnou kůží tlumených tónů. Může být použit jako velkolepý detail kabátu, bundy nebo bolera pro večerní šaty.

Recenze

Všechny recenze o rákosích kočičích srstí jsou spíše protichůdné. Mnoho žen módy je nespokojeno s křehkostí produktu za vysokou cenu. Některé ženy považují kožichy za pohodlné a velkolepé a těší se jejich nošení. Jednotné stanovisko neexistuje, takže volba by se měla řídit pouze jejich dojmy a osobními touhami.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky