Módní kožichy z let 2019-2020

Módní kožichy z let 2019-2020

Vlastnosti a výhody

Příchod studené a důležité je získání teplého kožichu, který vás nejen zachrání před chladem, ale také dodá vašemu stylu obrazu, ženskosti a individualitě. Každý sezonní návrhář nám ​​představuje nové módní trendy pro kožichy. Trendy v sezoně 2016-2017 nás opět ohromují nekonečnou představivostí designérů, ale pokud chcete být v této sezóně jedineční, měli byste věnovat pozornost nejnovějším kožešinám.

Samozřejmě, klasické styly kožichů zůstanou vždy v módě. Ale dnes nám designéři ukazují různé barvy, dokonce i potisky na kožešinách. Ale neměli byste se bát, stejně jako kožichy sezóny 2016-2017 jsou ženskost a dokonalost. Cílem je vytvořit jedinečný styl a elegantní vzhled. Příjemné překvapení není cenová kategorie trendů sezóny. Proto si dáma s kabelkou může dovolit vypadat jako v této sezóně. Prezentované kožešiny jsou pozoruhodné svou praktičností, udržují teplo dobře, což je velmi důležité v našem klimatu.

Co jsou (typy kožešin)

V této sezoně nabízíme pestrý výběr kožešin, to jsou norek, ovčí kůže, bobr, liška stříbrná, liška, činčila, muton. Existují však také kožichy z málo známých druhů kožešin, například od honorik. Takové nátěry dobré kvality a ceny jsou poměrně cenově dostupné. Vnějšku, srst je podobná sable, to dopadalo tím, že přejde norek a fretka. Tyto kabáty nejsou v žádném případě horší než ostatní populární kožešiny. Srst srsti srsti je velmi krásná a drahá, vypadá to jako norka, ale bohužel se dobře neuchovává. Srst srsti je považována za velmi kvalitní a nejteplejší, ale její cena je také vysoká díky své exkluzivitě.

Kožich je poměrně exotický. Je velmi teplá, teplejší než norka, její srst je plyš a tlustá. Cena je také nadprůměrná. Srst srsti je lehká, měkká, velmi krásná, ale bohužel není trvanlivá, protože klky jsou velmi tenké, po roce nebo dvou nošení se začnou rozpadat. Kalganské pláště jsou lehké, ale ne tak teplé pro naše zimy. Existuje spousta druhů kožešin, volba je vždy na vás, musíte začít od velikosti peněženky a vašich přání.

Populární modely a styly

Populární modely sezóny 2016-2017 jsou bundy a vesty z norek, které jsou vhodné pro mladé ženy. Mink ponchos, které schovávají postavu chyby dobře. Krátké kabáty, kožichy do kotníku jsou také trendem sezóny. Samozřejmě, klasické rovné kožichy, pletené kožichy, kabáty a krátké kožichy nebudou z módy. Výběr designérů je úžasný svou rozmanitostí. Podívejme se podrobněji na některé modely a styly.

Klasika

Kožichy a klasické kožichy nikdy nevyjdou z módy. Přesto, toto je jeden z nejpopulárnějších a pohodlných stylů. Jedná se o modely přímého řezu. V trendu sezóny jsou kožichy pod kolenem krátké srsti: norka, muton. Jedná se o model s rovným řezem, můžete také najít poloprofilovaný a lehce rozšířený řez. Absolutně jakákoliv barva od světlé po tmavou, od barvy po pestrou. Klasický model je vhodný pro ženy jakéhokoliv věku a typu těla. Vždy budete v módě, pokud máte klasický kabát.

Pletené

Mink kožešina na pletené bázi je velmi stylová a praktická věc, také se nazývá pletená norka. Možnosti pro styly z ní obrovské rozmanitosti. Tyto kabáty jsou velmi teplé a pohodlné. Tato srst vytváří krásnou ženskou siluetu, vhodnou pro jakýkoliv typ postavy. Nejčastěji se nátěry na pletené základně nacházejí v šedé, hnědé a černé barvě.

Při rozpouštění

Charakteristickým znakem takového kožichu je, že pevná kůže je rozřezána na velmi úzké diagonální pruhy. Pak jsou tyto pásky speciálně sešity. Tato technologie je jedním z nejdražších a časově náročných. Proto srst tohoto řezu není levná. Ale tento proces umožňuje, aby srst trvanlivější, a to také vypadá velmi elegantní.

Svatba

Nalezení správné svatební kabát je celý příběh pro mnoho nevěst. Problém je v tom, že musíte skrýt krásnou horní část svatebních šatů, ale hlavní věcí je vybrat ten správný kožich, který se vejde do šatů a nevěsty ve stylu a stylu. A také se musíte okamžitě rozhodnout, zda si koupíte kožich pouze po dobu oslav nebo ho budete nosit po obřadu. Proto, pokud budete nosit později, musíte přemýšlet o praktičnosti a utratit vyšší cenu, než kdyby se to dalo říci, jednorázový kožich.

Jako svatební kabáty jsou vhodné vhodné krátké kožichy z norkové kožešiny nebo liščí srst a liščí srst. Ale i zde se musí řídit vnějšími údaji nevěsty. Jeden oblek tmavé odstíny kožešiny, druhé světlo, to vše závisí na vašich funkcích. Můžete si pronajmout kožešinový kabát, ale je třeba mít na paměti, že potrvá měsíc, než si vezme kožich.

Oboustranně

Bilaterální kožich je univerzálním modelem a je vhodný pro každou příležitost a jakékoliv počasí. Na jedné straně se jedná o pravidelný kožich, například z norek, lišek nebo bobrů, a na druhé straně teplou bundu. Tento plášť je velmi teplý, teplý v každém mrazu. Většinou jsou tyto nátěry rovné. Vypadají stručně a stylově.

Pro těhotné ženy

Samozřejmě existují kožichy pro těhotné ženy, ale nejsou vždy dobrou volbou pro budoucí matku. Je třeba poznamenat, že všechny stejné kožešiny je těžké a ne příliš pohodlné, zejména v posledních měsících těhotenství. Nevýhodou je také skutečnost, že kožich nesedí pevně do žaludku, což znamená, že vy a vaše dítě nebudete chráněni před foukáním větrem. Existují však speciální modely kabátů pro těhotné ženy, které jsou vybaveny speciálními křídly, které vám umožní zvednout kožich pod břicho.

Vybaveno

Nasazený kožich výrazně zvýhodní všechny výhody Vaší postavy. Díky širokému opasku na pasu tento kožich vytváří přesný důraz na tenký pas a nádherné prsa. Ale holky by si měly pamatovat, že pokud nemáte správné rysy postavy, měli byste takový styl odmítnout. Módní přízvuk srsti takového řezu se vyznačuje kabátovými šaty, které mají horní a mírně rozšířené dno. Tyto modely jsou často dodávány s kapucí. Srst bude vyhovovat romantickým ženským dívkám. Takový model dodá hravost a dětinské, okamžité kouzlo.

Další možností je vybavený kabát, můžete si udělat kožešinový balón. Tento styl je také v pase široký pás a ve spodní části se stahuje na stahovací šňůru, na rukávech se nachází stejná šňůrka. Díky tomu vypadá kožich trochu okrouhle, takže dostal jméno - balón. Ale štíhlé dívky, to není v žádném případě výkrm, ale jen dává eleganci.

Další možností montovaného kožichu je lichoběžníkový model. Obvykle je tato srst do poloviny stehna nebo kolena. V tomto modelu však pás není povinným atributem. Model s lichoběžníkovým tvarem vypadá velmi působivě a krásně. Kožešiny pro osazené kabáty se používají hlavně krátké, například norkové kožešiny.

Krestovka

Pokud chcete být skutečně neodolatelný a originální, vyberte si kohoutek, nebo, jak se často nazývá, mink-krestovka. Tato srst je poměrně vzácná a cenná, proto je elita, a proto je její cena velmi vysoká. Hlavním rozdílem mezi krestovkou a ostatními norkovými kožešinami je černý pruh, který se táhne podél hřbetu zvířete, a jak to bylo, zaobluje ramena.Takové pásy pro každé zvíře jsou individuální, mohou být tmavší nebo světlejší, široké nebo úzké. Tento vzor je jedinečný a nenapodobitelný, takže tato srst je tak cenná. Krestovka se nezaměňovat s jiným typem kožešin.

Výhodou krestovok je, že kožich vyrobený z takové kožešiny bude vyhovovat různým ženám, s naprosto libovolným tvarem, svislé pruhy kožešin budou vaše postava jen štíhlejší. Styly kříže se liší, vše záleží na dovednosti a představivosti konstruktéra.

Motýl

Tento nátěr je velmi rozšířený produkt, jehož délka je maximálně kolena nebo o něco delší. K příčné vložce je připevněna velká světlice. Také tato srst má rozšířené rukávy, které vytvářejí efekt motýlích křídel. Kožešinový motýl má vždy buď límec nebo kapuci. Hodí se pro dámy jakéhokoliv věku, skrývá vady, díky volnému střihu. Vzácně, ale takové modely se také nosí s pásem. Takový kožich je šitý hlavně z krátké kožešiny, jako je například norka, klasické přírodní barvy jsou vždy relevantní: hnědá, bílá a černá. V poslední době se designéři hrají s několika typy kožešin v jednom produktu. A v sezóně 2016-2017 nabízíme norkové kožichy v kombinaci s kožešinou sobolí, mutonovou a arktickou liškou. Jsou zdobeny kapuci, límci, rukávy, lemovými výrobky. Takové odvážné kombinace dávají kabátu zvláštní eleganci.

Bez límce

V sezóně 2016-2017 budou stávající modely kožichy bez límce. Jedná se o speciální módní trend, je to trochu jako kožich ve stylu Chanel. Pokud si chcete vybrat kožich bez límce, pak musíte vědět, že přední módní návrháři nutí vybírat tyto modely, vedené nejen střihem, ale také barvou vašich vlasů. Pro blondýny je tedy lepší zvolit si kožichy bez límce světlých odstínů a hnědé, černé a vícebarevné tóny budou vyhovovat brunetkám a hnědovlasým ženám. Trendem sezóny 2016-2017 je také kožich bez límce s rukávy ¾. Vyzdvihněte dlouhé kožené rukavice a budete ve výšce módy.

Kombinované modely s koženými rukávy a vložkami

Kombinované kožichy jsou v této sezóně velmi oblíbené. Návrháři se snaží kombinovat několik druhů kožešin s kůží v jednom výrobku. Jedním z nejpopulárnějších druhů je kombinace norkové kožešiny se svěží arktickou liškou, liškou nebo liškou stříbrnou. Nejluxusnější a elitní kombinací je kombinace norkové kožešiny s rysem nebo sobolí. Jedná se o velmi vzácné kombinace, ale zároveň cenné, takže náklady na tyto výrobky jsou poměrně velké. V podstatě, rukávy, kapuce, límce zdobí načechrané kožešiny. Skutečná kůže nebo semiš je skvělým doplňkem těchto kombinací. Designéři zdobí kabáty koženými vložkami na rukávech, kapsách, kožených pásech. Oni také dělají různé dekorativní prvky kůže, které dokonce připomínají krajky. Kožešinové výrobky, které kombinují kůži a kožešiny, jsou praktičtější, protože většina kůže je zdobena těmi kožichy, které jsou nejrychleji setřeny.

Skutečné barvy

Současné barvy jsou samozřejmě klasické odstíny, blíže přirozené. Ale pro ty, kteří chtějí udělat trvalý dojem, návrháři prezentují různé palety kožichů. Jedná se především o světlé barvy, na dráhách jsou zobrazeny i kožichy s květinovými potisky. To vše je vhodné pro výbušné i mimořádné dívky. Podívejme se blíže na některé oblíbené barvy.

Modrá

Modrá norka je klasika. Tato srst je považována za jednu z nejkrásnějších. Kožešina této barvy je nejžádanější na trhu s kožešinovými výrobky. Ujistěte se, že v takovém kožichu nebudete nikdy bez povšimnutí a bude vždy vypadat elegantně.

Zrzka

Červené kožichy jsou módní v sezóně 2016-2017, zejména majitelé rudých vlasů milují koupit. Existuje mnoho různých modelů na trhu, stačí si vybrat ten správný pro vás a rozhodnout o barvě.Vzhledem k tomu, vzpoura barev jen točí hlavu: ohnivě-červená, šedo-červená, se žlutými prameny a tak dále. Volba je na vás.

Brown

Klasická hnědá barva, nikdy nevyjde z módy, protože je přirozená, vypadá luxusně a stylově. Tam je obrovský výběr nejen stylů, ale také barev a odstínů hnědé. Zpravidla se většina modelů norek, krátká jehličkovitá srst třpytí velmi krásně ve světle. Tato srst má velmi dobrou odolnost proti opotřebení, zachovává si brilanci a strukturu po mnoho let.

Světlo

Lehké norkové kabáty budou schopny vyhrát srdce i ty nejstrašnější dámy. V takovém kožichu budete přitahovat pozornost, muži ocení vás a ženy budou závidět. Lehká srst je opravdu luxusní. Tato srst zdůrazňuje vaši ženskost a sexualitu, ukazuje vaše postavení a postavení ve společnosti. Existuje také mnoho světlých odstínů na trhu s kožešinami, ale musíte si uvědomit, že takové kožichy vyžadují zvláštní péči, aby se srst neznečistila, nezbarví se žlutě, je třeba dávat čistič v čase, pak vám bude sloužit po mnoho let.

Béžová

V této sezóně je velmi oblíbený béžový norkový kabát. Hlavní odstíny této srsti jsou káva s mlékem, kouřová, mléčná čokoláda, pastelově zlatá. Volba je obrovská, stejně jako výběr stylů pro dámy jakéhokoliv věku a stavět.

Mahagon

Mink Mahagon - tmavá čokoládová barva, získaná chovem, kříženec černé a hnědé norky. Tato barva je téměř nerozeznatelná od klasické hnědé, je hlubší a živější. To je věřil, že to je Saami drahé hnědé. Není to také levné potěšení. Ale když si koupíte takový kožich, budete vědět, že vám bude dlouho sloužit a zahřeje vás v těch nejtěžších mrazech.

Fialová

Pokud si vyberete přírodní fialový kabát, pak si buďte jisti, že se jedná o jeden z trendů sezóny 2016-2017. V tomto kabátu se budete cítit stylově a pohodlně. Kožešina, která se používá pro kožichy této barvy hlavně: norka, muton, liška, astrakhanská srst. Fialová barva je studená (indigo, ametyst) a teplá (fialová, švestková) odstíny. Ale ať si vyberete cokoliv, budete v trendu této sezóny.

Délka (další možnosti)

Módní kožichy sezóny 2016-2017 jsou:

- Délka kotníku je v podstatě klasickým střihem kožichů. Určeno především pro elegantní, majestátní ženy.

- Délka kolene, jen klasický střih, ale můžete použít různé odstíny srsti. Vhodné pro většinu žen s různými tvary těla.

- Krátké kabáty, objemné, načechrané, do poloviny stehna nebo mírně pod pasem. V těchto stylech budou populární rukávy рука. Tyto kabáty jsou určeny pro mladé dívky a avtoledi.

- Na podlahu

V sezóně 2016-2017 nejsou kožichy v podlaze relevantní. Nyní považován za objemný, těžký. Samozřejmě, že takový kožich vytváří pohodlí a teplo v nejtěžších mrazech. Pokud jde o módu 2016-2017, bude muset počkat na příští sezónu.

Jak si vybrat

Musí být vybrán kvalitní kožich. Nejprve se musíte rozhodnout, jaký styl potřebujete, jmenovitě délku, límec a velikost rukávu. Pak pokračujte ve studiu srsti, pokud je to norek, měla by být krátká a podsada musí být načechraná. Ujistěte se, že si srst rozetřete, neměly by být viditelné holohlavé skvrny, husté, měkké a krásně lesklé. Také studovat ostění. Mělo by být také měkké a ne šité k výrobku. A samozřejmě, před nákupem, musíte zkontrolovat, zda takové detaily jako tlačítka, zipy, knoflíky, klipy jsou dobře připojeny.

Co na sebe

Návrháři poskytují obrovský výběr pro vaši představivost. Krátké kabáty vypadají skvěle s kalhotami-trubkami, úzkými džíny, sukně, carnadas, krátké šaty. Vhodné jsou také vysoké boty a dokonce i módní tenisky.

Pro kožichy s krátkým rukávem ¾ koupit dlouhé kožené rukavice, můžete mít kontrastní barvu s kožichem, pak budete vystupovat na pozadí šedé hmoty.

S jasně zbarveným kožichem noste oděv z klidných tónů, aby nebyl plný očí. Pro kabáty jakékoliv délky jsou vhodné objemné pletené šály, boty, palčáky. Boty z přírodních materiálů, jako je kůže, semiš.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky