Jaké jsou různé šaty od šatů?

Jaké jsou různé šaty od šatů?

Elegantní a ženští zástupci slabé poloviny lidstva pomáhají vypadat jako šaty. Mohou být s dlouhými nebo krátkými rukávy různých délek, od lehkých nebo hustých tkanin. V horké sezóně přichází k nahrazení tohoto oděvu letní šaty. V tomto článku se pokusíme zjistit, co se liší od šatů a trochu historie.

Definice

Tyto typy oblečení mají své vlastní, velmi nápadné rysy.

Šaty

Takové oblečení v dávných dobách by mohli nosit muži i ženy, ale postupem času dámy k němu „práva“. To je věc s dlouhými podlahami, které pokrývají horní část nohou.

Šaty - variace pláště nebo pláště. V patnáctém století, kdy se začalo vyvíjet technologie řezání a objevovaly se nové látky, měly šaty výstřih, pas a dlouhý rukáv.

Šaty

Takzvané šaty, které nemají rukávy. V Rusku v 9-14 století, jak dámské oblečení a konkrétní dlouhé mužské kaftan byl nazýván letní šaty. Teprve od sedmnáctého století ho začaly nosit pouze rolnické ženy, dávaly je na košile, prosté občany a také dcery obchodníků. Catherine the Second však vyrobila letní šaty jako univerzální oděv pro všechny třídy.

Šaty letní šaty

Tento ženský oděv má své kořeny v ruském národním kroji, který prošel vývoj od jednoduchého oděvu k oděvu elitní třídy. Nejdůležitějším prvkem šatníku jsou popruhy:

 • úzké nebo široké;
 • rovné a propletené v oblasti zad nebo hrudníku;
 • různé textury;
 • laced

Nyní však existují i ​​modely bez popruhu. Kromě toho mohou být tyto položky dlouhé a krátké, i když první možnost je výhodnější.

Šaty sundresses jako těhotné ženy, protože s jiným typem živůtek - těsně přiléhající prsa nebo volné, sukně není nikdy těsně přiléhající. Může to být řecký řez, tulipán, říše atd. To vám umožní skrýt vystupující břicho.

Charakteristické rysy

Šaty a šaty jsou šity z různých tkanin jakékoli barvy v závislosti na roční době, ve které jsou určeny:

 • bavlna;
 • len;
 • tvíd;
 • chintz;
 • vlna;
 • atlas;
 • šifon.

Sluneční šaty často nejsou nošeny na nahém těle, ani v teplém období to může být top nebo tričko. V zimě, aby nedošlo k zamrznutí, pod ním nosí tenké svetry, roláky, halenky.

Pokrytí oděvů znamená přítomnost rukávů a uzavřený vrchol, podtržení postavy, to znamená, že se hodí. Sluneční brýle mohou být výhradně na pásech a volnosti řezu.

Stylové obrázky

V současné době mohou být šaty a šaty noseny, jak se říká, na svátek a ve světě. Se správným výběrem materiálu a doplňků mohou být tyto oděvy oblečeny v kanceláři, společenské akci, procházce, restauraci.

Takže věci z šifonu budou zdobit večer a denní výstup. Ve dne jsou to zkrácené modely s jasným potiskem a večer - černé nebo zlaté, pastelové odstíny.

Sundresses a šaty z lnu jsou doplněny šperky nebo šperky z kamene a dřeva. Nosí se s sandály s vysokými podpatky nebo baletní obuv v kanceláři.

Háčkované exkluzivní produkty učiní obraz neobvyklým a nezapomenutelným. Tyto modely mají styl, obložení drahých materiálů, zdobené kamínky a korálky, kameny Swarovski.

Šaty z drahých tkanin doplňují model boty s vysokými podpatky. Pro doplňky, pásy, opasky, šály a různé šperky jsou vynikající a to.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky