Sundresses s popruhy

Sundresses s popruhy

Jaký ženský oděv lze nazvat rodilým Rusem? Samozřejmě, šaty na popruzích. V tomto praktickém oděvu chodí ženy v Rusku od nepaměti, ale i dnes je tento oděv velmi populární.

Lehká, plynulá tkanina, která se rozprostírá až na podlahu, jednoduchý tisk v podobě malých květů nebo hrachu, elegantní linie dekoltu a drobných volánků dávajících obraz ženskosti - to je klasická verze letní šaty na popruzích. Jak se liší od modernějších modelů?

Vlastnosti a výhody

Moderní šaty na popruzích jsou dobré, protože jsou stále vytvořeny z nejlehčích a beztížných materiálů. Může to být umělé plátno z lnu, šifonu, bavlny, hedvábí nebo hustšího syntetického plátna. Výstřih výstřihu, který se liší tvarem, vám umožní zdůraznit výhody jakéhokoliv tvaru a skrýt jeho nedostatky. Rozmanitost textur dělá každý nový obraz originálním a zdůrazňuje individualitu každé dívky.

Ale hlavní charakteristický rys moderních modelů sundresses v různých délkách. Velmi mladé dámy si nyní mohou koupit mini sarafan, délku do poloviny stehna. V kancelářském a každodenním vzhledu budou vhodné kolébky nebo poněkud nižší nohavice, modely midi a maxi délky dodají romantickému stylu originalitu. Je zajímavé, že hlavní část sundresses - popruhy, může být také odlišná.

Druhy popruhů

Popruhy na moderních sarafanech mohou mít odlišný tvar a to je jejich důležitá výhoda. Klasické popruhy, které pokrývají ramena, udržují letní šaty na místě a ponechávají výstřih co nejotevřenější. Popruh, který je přivázán kolem krku, umožňuje vizuálně protáhnout siluetu a učinit obraz svůdnějším. Originální modely sarafan jsou zkroucené na zadní straně, takže obraz tajemný a zároveň jednoduchý. Ale hlavní rozdíl mezi popruhy je jejich šířka.

Tenké

Takové popruhy jsou přítomny na většině modelů letní sarafan, ale módní odborníci radit, aby nevybrali takové dívky pro všechny. Máte-li tenká ramena a křehkou siluetu, můžete si bezpečně vybrat modelku na tenkých pásech. A dobře, pokud jsou popruhy nastavitelné, pak můžete vytáhnout sundress, aby se vešly do hrudi.

Široký

Sundresses s takovými popruhy je lepší si vybrat pro dívky s masivními rameny nebo znatelnou plností v jejich rukou. Zajímavé je, že takovéto popruhy dělají z obrazu oficiálnější šaty. Pokud jsou tyto popruhy doplněny volánky, které zcela pokrývají linii ramen, můžete vizuálně upravit siluetu obráceného trojúhelníku.

Jak si vybrat

Ale vybrat vhodný styl letní šaty je poměrně jednoduchý. Hlavní věc je vzít v úvahu vlastnosti vaší vlastní postavy

  • Dívky s dokonalou siluetou přesýpacích hodin je lepší se vyvarovat modelů s nápadnými dekorativními prvky v podobě drapérie, záhybů a volánů. Je lepší dávat přednost lehkým a tekoucím látkám s důrazem na tvar.
  • Dívky s obdélníkovou siluetou je lepší věnovat pozornost modelu se závěsy na hrudi, stejně jako možnosti s vůní. Délka šatů v tomto případě může být zcela odlišná.
  • Pro jedince s nevyjasněným pasem je lepší opustit maxi sundresses a vybrat si lichoběžníkové styly, délku kolen a malý vzor.
  • Dívky s typem tvaru "hruška" je lepší zvolit vybledlé z hip modelu s mírně vysokým pasem.
  • Dívky s typem postavy obráceného trojúhelníku zapadají do modelů s rouškou a volánkem v dolní části oděvu.

Nezapomeňte, že modely mini sundresses jsou určeny výhradně pro mladé dívky, ale pro ty, kteří mají více než třicet let, je lepší zvolit více autentické oblečení.

Módní trendy

Chtěl bych věnovat zvláštní pozornost barvám šatů. V této sezóně jsou bílé modely obzvláště oblíbené, stejně jako černá, modrá, růžová, žlutá a fialová. Nejmodernějším tiskem jsou motýli, ale také poptávka po květinových, abstraktních a etnických motivech. Jaké styly jsou nejmódnější?

Přímo

Tento styl lze právem nazvat klasikou, protože většina tradičních modelů sundresses se vyznačuje přímým střihem. Jeho výhodou je, že se perfektně hodí téměř na jakoukoliv postavu a vytváří nejjednodušší a nejprostší obraz.

Vybaveno

Tento styl sundress je také vybrán dívkami velmi často, protože perfektně zdůrazňuje parametry krásné postavy. V vybaveném oděvu vypadá dívka co nejvíc ženská, ale ne bez elegance.

Flared

Sluneční hodiny takového střihu si vybírají dívky s nepřiměřenými parametry postavy a nejzajímavější je, že jakákoliv disproporcionalita je opravena pomocí takového střihu. Délka oděvu v tomto případě hraje důležitou roli. Kratší styly vytvářejí svůdný vzhled a dlouhé se mohou stát ziskovým přírůstkem do večerního vzhledu.

Co na sebe

Módní odborníci doporučují kombinovat šaty s ramenními popruhy s krátkými bundami a pohodlnou obuví. To může být letní baletní byty nebo sandály, stejně jako sandály a čerpadla. Lépe je lepší doplnit letní vzhled letní šaty s beztvarým látkovým sáčkem nebo stylovou spojkou.

Pásek elegantně uvázaný v pase vám umožní přinést rozmanitost stylovým klasikám. Je zajímavé, že struktura příslušenství může být zcela odlišná, stejně jako jeho šířka. Dívky s ladnými formami jsou lepší zvolit masivní pásy husté textury a elegantní dámy jsou tenké a lehké.

Stylové obrázky

Správně zvolené šperky pomohou vytvořit obraz s letní šaty opravdu stylové. Vzhledem k tomu, že zóna dekoru v takovýchto oděvech zůstává co nejotevřenější, může být doplněna o masivní a elegantní dekorace. Pokud chcete upozornit na výstřih v neformálním způsobem, vyberte stylové šperky, a pokud chcete dokončit obraz podnikání - stručné a přísné šperky. Romantický obraz může být doplněn ručně vyrobenými ornamenty. Mohou být dřevěné nebo tkané z korálků.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky