Šaty s otevřenými rameny - trend sezóny

Šaty s otevřenými rameny - trend sezóny

Proč tolik žen miluje léto tak moc? Za prvé, pro horké dny, které umožňují předvést se v odhalování oblečení. V létě roku 2016 kladou módní návrháři důraz na šaty s tenkými pásky, ale v příštím teplém období budou velmi oblíbené jemné šaty s otevřenými rameny. Proto jsme se rozhodli udělat krátký přehled o nejmódnějších sundresskách roku 2017, kdy je ještě před rokem více než půl roku.

Vlastnosti a výhody

Sluneční brýle s otevřenými rameny je nenáročný model šaty s gumičkou v oblasti hrudníku. Jeho hlavní předností je, že vystavuje jednu z nejatraktivnějších částí ženského těla - ramena, krk a klíční kost, a to zároveň dává obraz lehkosti a svádění.

Pro šití takové šaty nejčastěji používají pouze přírodní látky - bavlnu, džíny nebo len, a to vám umožňuje necítit nepohodlí ani v nejteplejším počasí. Kromě toho, takové letní šaty vám umožní zdůraznit výhody postavy a vejde se do jakéhokoliv obrazu, zejména pokud si jej vyberete správně.

Jak si vybrat

Výběr modelu letní šaty s otevřenými rameny je třeba mít na paměti, že vypadá nejlépe na dívkách křehké a hruškovité siluety. Je vhodné zvolit styl založený na preferencích ve stylu oblečení:

  1. Pokud chcete vytvořit jemný a romantický obraz, vyberte si krajkový model oříznutých šatů s volánky v hrudi a lemu.

  2. Sluneční brýle vyrobené z tlusté tkaniny a dlouhých rukávů budou vyhovovat příležitostnému vzhledu. Dobře, jestli to bude tahat s gumičkou v pase a expandovat dolů.

  3. Pro slavnostní akce je lepší zvolit sundresses na podlahu lesklé látky. Může to být satén nebo hedvábí. Dekor může sloužit jako cop, který obepíná pas.

  4. Pokud chcete dát svému obrazu lehkou nevinnost, vyberte model sundresses s volánky na lemu. Typicky jsou tyto modely velmi krátké a nedosahují středu stehna.

  5. Pro urban image fit model s vysokým pasem v řeckém stylu a sundresses, stejně jako lehké šifónové styly.

  6. Pokud se bojíte, že se výstřih během aktivních pohybů může náhle otevřít, vyberte model s otevřenými rameny na tenkých pásech. To vás ochrání před rozpaky, ale obraz zanechá stejnou svůdnou.

Mějte na paměti, že modely podlah jsou univerzální z hlediska věku. Mohou si dovolit nosit jako velmi mladý člověk a starší dívky. Mladé dámy by však po 35 letech měly zvolit již méně otevřený model šatů, alespoň v urbanistickém obrazu.

Módní trendy

V letní sezóně 2017 budou černé a bílé holé ramena módní šaty, stejně jako světlé vzory s květinovým a etnickým potiskem. Odborníci předpovídají, že budou upřednostňovány buď krátké modely, nebo sundresses na podlahu.

V oblasti hrudníku může být nejen klasický elastický pás, ale také flounces s volánky, stejně jako stuhy, které tvoří svůdné záhyby v oblasti dekoltu. Bustier modely budou také módní příští sezónu, a nejvíce zajímavé, živůtek bude hlavní dekorativní detail šaty.

Co na sebe

Odborníci ale doporučují kombinovat šaty s otevřenými rameny se stylovým doplňkem a obuví. Může se jednat o kožené a látkové pásky s přezkami, stejně jako ošupy, sandály, baletky nebo krajkové letní boty.

Zajímavé obrázky

Originalita obrazu pomůže dát šperky. Měly by být co nejlehčí a vzdušné.Světlé šperky z plastu, dřeva nebo kovu se dokonale hodí. Ale taška je lepší zvolit nejlehčí texturu, ideálně spojku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky