Gumové gumové kachny

Gumové gumové kachny

Potřebujete nepromokavou, teplou a pohodlnou obuv? Gumová gumová kachna - skvělá moderní volba pro dospělé i děti. Boty bez nároku na eleganci, ale s jasným charismem se snadno vejdou do ležérního stylu a dávají pohodlí.

O značce

Gumová kachna je známá značka z Dánska. Společnost byla založena talentovanou mládeží Ericem Brownem Ottosenem. Jako student uvažoval o vytvoření teplé a praktické boty.

Spojením ploché podešve se spolehlivým materiálem horní části přišel s univerzálním modelem s vtipným vzhledem. Logo bylo gumovou kachnou, což způsobovalo úsměv a odlišovalo značku mezi ostatními.

Vlastnosti

Boty rychle získaly popularitu díky svým vlastnostem, zajímavému designu a jasným barvám.

  • Ochrana proti teplu a vlhkosti. Foukaná vrchní část syntetického materiálu má vynikající odolnost proti vlhkosti a tepelnou izolaci. Podle výrobce mohou být boty nošeny v období dešťů a v 30 stupňových mrazech.
  • Komfort Blok bot je vyvinut s ohledem na anatomické rysy nohy.
  • Trvanlivost a spolehlivost podešve. Samostatně stojí za to zůstat na podrážce značky Joggers. Původně byl vytvořen pro profesionální běžce. Speciální vrstva mezi podešví a stélkou absorbuje šok při chůzi. Chránič poskytuje potřebnou přilnavost na zimní silnici.
  • Legrační stopy. A nejzajímavější jsou stopy, které zanechávají chodidla slavných bot. Malé kachny jsou potištěny na sněhu při chůzi a připomínají vám, abyste měli na sobě značkové boty.

Vtipný nápad zaujal jak dospělé, tak děti, které nosí gumové boty s potěšením. Pěkné funkční boty už byly viděny na takových slavných osobnostech jako Siena Miller, Victoria Beckham a další.

Gumová gumová kachna - skvělá volba pro každodenní nošení.

Dlouhé procházky a outdoorové aktivity v takových botách se stanou pohodlnějšími. Jsou ideální pro malý fidget. Tyto boty vám umožní bezpečně přejet mokrý sníh a froliku v závěji, což zabraňuje přehřátí a navlhčení nohou.

Módní odrůdy

Gumová kachna Snowjoggers - první modely slavné značky. Originální nízké boty, které jsou upevněny letáky jsou vydávány v různých barvách. Fanoušci lakonických barev mohou získat model v černé, šedé nebo modré barvě. Pro fajnšmekry jasných barev, značka představuje červené, žluté, růžové a jiné boty, příjemné na pohled i na ponurý den.

V nabídce jsou firmy a modely s potiskem. Hvězdy, srdce, kamufláž, etnické ornamenty a další vzory, které zdobí výrobky, jim dávají zvláštní kouzlo.

Kromě matných modelů ve sbírkách jsou zde i boty z lesklého materiálu. Glitter nylon dává speciální ošetření. Je třeba poznamenat, a model barvy "kovové". Noční svítilny nebo modely, které se lesknou zlatým třpytem, ​​pomohou vytvořit i každodenní luk okouzlující.

Gumová kachna Sportovní - zkrácená verze. Barevná škála těchto bot je také různorodá. Modely mohou být prošívány, perforované.

Co nosit?

Dospělý dutik je v dokonalé harmonii s oblečením v semi-sportovním stylu. Není to špatné, že se vejdou do ležérní skříně. Sako, park, krátký kabát nebo kabát - vrchní oděv může být jakýkoliv.

Dutiki vypadají skvěle s džíny a legíny.

A dokonce i se sukní nebo pletenými šaty získáte zajímavý neformální, ale ženský obraz.

Pletené klobouky, objemné šály, palčáky, velké tašky, batohy budou vhodné jako příslušenství.

Recenze

Soudě podle hodnocení, dámské gumové boty gumové kachny jsou snadné a pohodlné nošení. Kupující jsou spokojeni s pěkným designem, snadným nasazením, pružnou a trvanlivou podešví. Boty neklouzají na zledovatělých zimních vozovkách a nezmáčejí se v tání.

Jedinou nevýhodou majitelů bot značky je jejich nedostatek schopnosti šetřit teplo. Boty vydrží pouze teploty do -15 stupňů. V silnějších mrazech v takových botách zmrazit nohy.

Pokud jde o modely dětských gumových kachen, rodiče je považují za vynikající akvizice. Boty jsou pohodlné, odolné proti opotřebení, udržují nohy dítěte v teple a suchu za každého počasí, s výjimkou extrémního chladu. Děti nosí značkové boty s potěšením, zejména mají rádi světlé barvy modelů.

Náklady na značkové výrobky jsou o něco vyšší než cenová hladina podobných kvót jiných firem. V tomto ohledu se na trhu objevuje stále více padělků. Kopii značkových bot si můžete zakoupit za přijatelnější cenu, ale pouze opakují obrysy originálních modelů. Ochranné vlastnosti, pohodlí a trvanlivost falešných verzí nejsou vždy nejlepší.

Recenze falešné gumové kachny jsou různé - od pozitivních až po ostře negativní. To vše závisí na úrovni kvality výrobce kopií. Proto je pro důvěru v získání pohodlného a vysoce kvalitního modelu lepší koupit originální boty od oficiálních zástupců společnosti.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky