Detiki Demar

Detiki Demar

O značce

Demar je značka oblečení a obuvi, která se objevila v Polsku v roce 1978. Zpočátku byla hlavní činností společnosti výroba vojenských bot. Sortiment se postupně rozšiřoval: firma začala vyrábět kolekce specializovaných bot pro rybolov, lov a aktivní odpočinek.

Dnes jsou boty značky Demar pohodlnými zimními výrobky, mezi nimiž jsou i pánské, dámské a dětské možnosti.

Vlastnosti a výhody

Dumar Demar kombinuje pohodlí a kvalitu. Tento typ boty je určen pro chladné zimní počasí. Dutiki bude schopen ochránit vaše nohy za studena do -25 stupňů. V tomto případě není nutné zavěsit pár párů vlněných ponožek.

Jednou z hlavních výhod tohoto typu bot je jejich nízké náklady. To je velmi ziskový a rozpočet možnost pro zimu. Kromě toho není vždy vhodné nosit kožené boty v zimě, zvláště pokud musíte strávit dlouhou dobu venku. Tyto boty jsou například ideální pro mladé mumie, které musí chodit se svými dětmi a trávit spoustu času na nohou.

Přikrývky jsou také vynikající volbou pro milovníky automobilů. Jsou měkké a pohodlné, takže při řízení nebudete mít pocit nepohodlí.

Módní trendy

Dutiki lze jen stěží nazvat krásnou a elegantní botou. S nimi je sotva možné vytvořit stylový a atraktivní obraz. Ale někdy jsou tyto modely jediným správným a optimálním řešením.

Návrháři značek Demar uvedli na trh několik produktových řad, mezi nimiž najdete každý den velmi pěkný pár.

  • První sbírka se jmenovala Demar Lucky. U modelů této řady je horní část vyrobena z nefoukaného textilního materiálu. Výrobky jsou vybaveny šněrováním, kterým můžete nastavit šířku vrcholů. Podešev dutiku je vyrobena ze speciální elastické gumy, která neklouže a nemrzne ani za nízkých teplot. Má vlastnosti odolnosti proti opotřebení, což zaručuje dlouhou životnost výrobků.

Funkce uchování tepla v botách této linky je zajištěna speciální odnímatelnou částí kanálů, což je třívrstvá plstěná bota z plstěného materiálu. Mezi oběma vrstvami tkaniny je vložena speciální fólie s vlastnostmi odrazu za studena. Tak, teplo nohou je chráněno, a chlad neproniká dovnitř.

Dumar Demar Lucky vystupoval v několika odstínech. Najdete zde černý, hnědý nebo modrý dutik.

  • Další řádek, který je spíše unisex produkt, se nazývá Demar Cross. Produkty této kolekce jsou vylepšeným analogem předchozího řádku.

Změny prošly jediným dutikov. To je ještě silnější díky použití při výrobě materiálu odolného proti opotřebení - polyuretanu. Navíc má na vnitřní straně speciální podšívku, která funguje jako ohřívač a je vyrobena z ovčí kůže. Tento materiál nelze porovnávat s nikým v jeho jedinečných vlastnostech tepelné konzervace.

  • Demar Pico je další značkou výrobní linky. Tato kolekce vytváří boty určené spíše pro mokré, vlhké počasí než pro chlad.

Takováto dutiki může být nazývána demi-sezónou, protože může být nošena v období podzimu nebo brzy na jaře při teplotách od -5 do +8 stupňů, když ulice není tak studená, sníh se začíná roztavit a na silnici se vytváří slush. Modely jsou kombinací spodní části pryže a horní části vodoodpudivých tkanin. Často se takové výrobky ohřívají zevnitř umělou kožešinou.

Dutiki řada Demar Pico vystupovala ve stejném stylu - je to model modrošedé barvy, izolace, která není odstraněna.

Budou skvělou volbou pro procházky s dětmi nebo pro procházky jejich mazlíčky.

Jak si vybrat

Rozsah sortimentu Demar dutik je velmi široký. Pokud si koupíte boty na internetu, pak se musíte seznámit s pravidly velikosti kombinace této boty.

Pro každý model je uvedena délka nohy, která bude odpovídat určité velikosti.

Jediné, co musíte udělat, je položit nohu na papír, zakroužkovat kolem obrysu a změřit délku nejdelší vzdálenosti. V rozměrové mřížce najdete možnost, která je pro vás vhodná.

Stojí za zmínku, že výrobce již vzal v úvahu takové detaily, jako je možnost nabobtnání nohy a nošení ponožky, takže nemusíte myslet na další centimetry založené na takové vyšší moci.

Recenze

Recenze skutečných kupujících bot Demar se rozcházejí. Tam jsou ti, kteří byli spokojeni s botami tohoto druhu, a tam jsou ti, kteří zklamaní dutik.

V zásadě se vyjadřuje rozhořčení o získávání vlhkých nohou a nesouladu výrobků s uvedenými prodyšností. Mnozí si všimli, že kůže nohou v těchto dutikas nedýchá, jako v plastovém sáčku. Některé z nich jsou navíc nešťastné, protože za mokrého počasí mokré.

Člověk by však neměl zapomínat, že ne všechny dutiky jsou určeny pro křehké počasí.

Pokud například nosíte modely z linie Demar Cross, pak popis neuvádí, že by tyto boty chránily před vlhkostí.

Tyto možnosti jsou určeny pro chlad, aby chránily nohy před podchlazením a ne před vlhkostí. Pro vlhké počasí se doporučuje vybrat produkty z kolekce Demar Pico, které odpuzují vodu.

Pokud jde o pozitivní hodnocení, existuje mnoho lidí, kteří zaznamenávají dlouhou životnost výrobků a jejich relativně nízkou cenu.

Mnozí také poznamenali, že úkol Demarova udržování tepla v Dumaru je vynikající.

Při příliš nízkých teplotách (pod -25 ° C) mnoho lidí zaháklo prsty na nohou a nohy zůstaly teplé až do konce. Dutiki také potěšilo své majitele s pohodlnou botou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky