Povinnosti žen Nike

Povinnosti žen Nike

Silná zasněžená zima není důvodem k opuštění aktivních procházek a sportů. Tuto axiom potvrdili designéři společnosti Nike, kteří již dlouho rozšiřují kolekce moderních ležérních modelů obuvi. V tomto chladném období nabídli nahradit vysoké kožené boty lehkými stylovými přikrývkami. Módní boty přišly ochutnat módní ženy různého věku, dokonale zapadají do ležérního stylu, rozředí klasiku s čerstvými poznámkami.

Výhody

Módní deky se objevily ve sbírkách Nike na vlně zájmu a popularity pro tento trend mládeže. Stylové sněhové boty se staly jasnou kombinací sportovních akcentů a unikátních technologií známého výrobce sportovního oblečení a vybavení.

Takové zimní boty dávají svému majiteli mnoho výhod:

  • Originální design, který přitahuje pozornost. Ve výzdobě používá pouze aktuální odstíny, stylové barevné kombinace a kreativní detaily;
  • Vysoce kvalitní krejčovství, zabraňující mokrým nohám. Nike aktivně využívá vysoce hodnotný vývoj osvědčený v soutěžích na vysoké úrovni;
  • Nejzajímavější odstíny, které usnadňují výběr modelu pro vaši oblíbenou zimní bundu nebo park.

Všechny dutiki mají lem v noze přírodní kůže, tenký polyuretan nebo semiš, který zabraňuje zamrznutí. Nejlehčí izolace v horní části vodoodpudivé textilie tvoří charakteristický "foukaný" tvar. Najdete zde modely s kožešinou nebo tinsuleyte, s umělými a přírodními plnivy. Jsou naprosto totožné s těmi, které se používají ve sportovní sérii bot a zimních teniskách, takže tyto boty jsou teplé a pohodlné v každém špatném počasí.

Současné modely značek

Nike nahuštěné boty kombinují eleganci a lehkost, sportovní prvky a stylový dekor. S takovými botami je snadné vyrobit sadu pro nákupy, procházky s přáteli nebo výlet do přírody.

Nejoblíbenější zimní modely:

  • Nike Vapen série pro snowboarding. Má unikátní protiskluzovou podrážku s malými hroty a spolehlivým šněrováním, které dokonale zachycuje botu na noze. Široká vzájemná provázanost tkaniček dávají výraznou dynamiku a originalitu.
  • Lehký Vapen model bez šněrování se širokým hřídelem. Jedná se o klasickou formu bot s tlumenými odstíny šedé, bílé nebo růžové barvy s nenápadným vzorem. Mohou být nošeny s oblečením v ležérním stylu a mají správně vybrané doplňky.
  • Klasika z módního stylu Nike Sneaker: dokonalá rovnováha sportovního a ležérního stylu ve vysokých nahuštěných botách. Rovná noha, jednoduché barvy a minimalismus v dekorativní dekoraci jsou vhodné pro ženy jakéhokoliv věku. Elegantní zip, vložený zezadu, usnadňuje vkládání bot, zvyšuje mobilitu a aktivitu.
  • Zkrácené a standardní modely s ozdobným lemem MERITAGE BOOT: perky a lehké deky mají kontrastní dekor z bílé umělé kožešiny. Vypadají jako mladíci mimo krabici a svěží. Děvčata je kombinují s leginy, legíny nebo džíny těsnými proti kůži.

Všechny modely perfektně sedí na noze díky pevnému, nastavitelnému kabelu, který je vložen do horní části hřídele. Jako varianta uzávěru se v krátkém pouzdře Nike dutikka používá suchý zip. Dělají je neobvyklé a mění je na měsíční rovery pro aktivní mladé lidi.

Designéři dovedně používají matný a lesklý povrch materiálů, umělé kůže a boloňské. Velký výběr odstínů vám umožní vybrat si zimní boty pro každý vkus. Kromě černého laku nebo tlumené šedé jsou kolekce plné máty, fuchsie nebo vínové barvy, které kombinují dekor zlatého nebo popelavého tónu.

Co nosit?

Zimní boty značky Nike, navzdory sportovnímu designu, mohou být bezpečně začleněny do každodenního vzhledu.Kromě kombinace s lyžařskými bundami a objemnými kalhotami kombinují ženy módy s džíny různých odstínů, pletené legíny nebo jaggins.

Textilní vršek a hrubé šněrování jsou ideální pro jednoduché parky nebo kabáty, oříznuté bundy.

Zimní pastelové barvy mohou být zředěny kombinací světlých bund a spodních bund s bílou, modrou nebo červenou botou slavné značky. Krásné kombinace, odvážné a nestandardní, budou přitahovat pozornost k módě, aby její obraz relevantní a svěží.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky