Vánoční kostýmy pro chlapce

Vánoční kostýmy pro chlapce

S přístupem novoročních svátků jsme v radostném shonu. Zajímalo by nás, jaké dary potěší příbuzné a přátele, jak vyzdobit dům, co se připravuje na slavnostní stůl, jak vyzdobit dům. Útvary obchodů oslňují pestrobarevnými girlandami, třpytícími se jasnými světly. Na ulicích a v institucích, zejména u dětí, zřídit vánoční stromky a pověsit dekorace.

Všechny tyto děti si nemohou nevšimnout, a každé dítě se ptá rodičů otázku: "Kdo budu na dovolené?". Starší děti navíc vědí, že dědeček Frost a Snow Maiden budou s největší pravděpodobností pořádat soutěž o nejlepší novoroční kostým. A chtějí mít to nejlepší, aby dostali cenu od Santa Clausa.

To znamená, že při výběru novoročního kostýmu je třeba naslouchat názorům dítěte a brát v úvahu jeho přání - obraz, který je mu uložen, pravděpodobně nezpůsobí pozitivní emoce. Rodiče by se tedy měli ponořit do světa pohádkových postav a představit si představivost.

Obchody nabízejí široký výběr hotových výrobků. Ale můžete si udělat slušný oblek ze šrotu. A pokud se na tom bude vaše dítě přímo podílet, pak je zaručena skvělá nálada - konec konců bude mít na festivalu originální a jedinečný kostým. Koupeno v obchodě bude skvělé, ale pak se může ukázat, že někdo jiný v podobném nebo dokonce stejným způsobem vychloubá.

Vzory lze snadno nalézt na internetu nebo v obchodě.

Požadavky na dětský novoroční kostým

Ať už se chystáte koupit nebo vyrobit kostým sami, v první řadě věnujte pozornost materiálům, ze kterých je kostým vyroben. Nepoužívejte syntetické tkaniny - mohou vyvolat alergickou reakci na jemné pokožce dítěte. Proto dávejte přednost přírodní - bavlna, pletenina, vlna. Jsou hygroskopické, dobře se udržují.

Také oblek by měl odpovídat velikosti. Příliš dlouhé rukávy a kalhoty, nebo naopak, těsné oblečení brání pohybu, vytváří nepříjemnosti, a v podmínkách dovolené nepohodlí pro dítě nebude fungovat.

A samozřejmě, kostým by měl být originální a jasný.

Kostýmy pro nejmenší

Dokonce i nejmladší děti mají pocit, že nový rok je zvláštní svátek. Vyzdobený vánoční stromek, návštěva Santa Clausa, oblékání v neobvyklém oblečení - to vše přispívá ke zvýšení emocionálního zázemí. Dítě bude spokojeno s kostýmem nějakého zvířete, které mu je známo. Dejte mu radost a ztělesnění v obraze svých oblíbených hraček. Vtipná žirafa, slůně, žába, pohádkové gnome - vše bude vhodné.

Ale musíme si uvědomit, že hlavní věc - oblečení pro nejmenší by mělo být velmi pohodlné, jednoduché střih. Nejlepší ze všeho je, pokud je kostým vyroben ve formě pyžama nebo kombinézy. Neměly by být hrubé švy, husté aplikace, velké pevné spojovací prvky. Je skvělé, když matka nebo babička může plést a udělat krásný měkký oblek barevných nití.

Malé děti milují karikatury a navštěvují obraz známého Medvídka Pú, vlka z "No, počkejte chvilku!" Rozeznatelný obraz Pinocchia nebo Koty v botách osloví i malého chlapce.

V předškolních zařízeních se děti často účastní tematických matin a typické obrazy jsou zajíci, mláďata, mláďata, sněhuláci. Výroba těchto kostýmů není tak složitá.

Například, pro zajíček oblek, můžete použít bílou košili nebo svetr a bílé šortky nebo kalhoty, ke kterému kus umělé kožešiny - ocas - je šitá zezadu.

Hlavním detailem kostýmu jsou uši.Jsou vyříznuty z lepenky a opláštěny bílou látkou a lépe s kožešinou. Pak jsou připojeny ke stejné bílé čepici nebo obruč.

Kostým je také snadno vyrobitelný. Základem je hnědý svetr nebo bunda, kalhoty. Uši jsou také vyrobeny z lepenky s kožešinou a připojené k hnědé pletené nebo kožešinové čepici. Je snadné vyrobit bílou košili ze šátku a pro ocas jsou docela vhodné dva kruhy z hnědé látky, šité společně s bavlnou.

Stejně tak můžete jít do kostýmu a lišky - vzít si jasně oranžové oblečení, punčocháče. Podlouhlou lišku lišku lze přišít z oranžové tkaniny a naplnit vatou, knírem a velkým kulatým tlačítkem - nos je možno šít. Pokud vám tváře způsobí potíže, pak si můžete koupit hotovou karnevalovou masku - jsou v hojnosti, kterou nabízejí velké obchody a malé prodejny.

Luxusní límec lze vyrobit z límce starého kabátu. Žádný starý kabát? Není to problém. Udělejte ocas jasného vánočního serpentinu - bude to originální a v novoročním svátku.

Pro obraz sněhuláka, objemné bílé roucho nebo bílé objemné košile nebo svetr a kalhoty bude dělat. Obraz nosní mrkve a kbelíku jako čelenky bude dokončen. Mohou být snadno vyrobeny z barevné lepenky.

Malí chlapci milují být báječní veselí skřítci na novoroční matiné. Pro slavnostní kostým si můžete vzít jasnou košili a vestu. Široký pás s velkou přezkou je pro dekoraci povinný. Boty by měly být také zdobeny velkými přezkami. Kalhoty jsou vhodné pro všechny. Mohou být zdobeny stuhami. Pruhované ponožky na kolena nebudou zbytečné.

Kostým gnome je bez čepice nemyslitelný. Může být šitá z jakékoli tlusté tkaniny. Udělejte si vousy pro gnome z třásně nebo vaty.

Módní nápady

Starší chlapci bývají náročnější na novoroční kostým. Šaty legrační zvířata nebo trpaslíci budou na nich vypadat směšně. Obrázky hrdinů populárních knih, filmů, komiksů jsou pro ně vhodné.

Knihy JK Rowlinga se objevily ve světě dětské literatury a učinily z Harryho Pottera idol mnoha chlapců. A být vtělen do obrazu milovaného hrdiny - podobného naplnění snu.

Hlavními detaily kostýmu jsou plášť, klobouk a brýle v kulatém rámu.

Roucha se dá snadno šít z kusu černé hmoty. Může být zdobena červenou podšívkou. Je vhodné umístit znak Gryffindorf - oddělení školy, kde Harry Potter studuje šaty. Udělejte si to sami nebo vytiskněte na internetu a nalepte na hustší základnu. Kalhoty a košile pod pláštěm mohou nosit jakékoli.

Není také těžké vyrobit si klobouk z listu kreslicího papíru a barevně ho obarvit. Pokyny jsou snadno dostupné. Nebo si můžete koupit sadu pro dětskou kreativitu "Udělej to sám."

Není špatné doplnit obraz pruhované červené a žluté kravaty. A kouzelná hůlka dokončí své stvoření, v jehož tvorbě se uvolní vaše představivost.

V poptávce a kostým pirát. Potřebuje široce rozšířené kalhoty a pruhovanou vestu. Budete také potřebovat široký pás a pláštěnku. Pro pláštěnku se vejde jakákoliv černá tkanina, vzory lze nalézt na internetu. Udělejte si klobouk se třemi rohy z lepenky a ozdobte ho znamením pirátů - lebky se zkříženými kostmi a vložte pero. Dokončete obraz revolvery a dýky. Budou v arzenálu hraček jakéhokoliv kluka.

Mnoho dětí se zamilovalo do statečných a okouzlujících hrdinů animované série a komiksů Ninja Turtle. Chlapci s potěšením z těchto postav potřebují od svých rodičů jen takové kostýmy.

Hlavním detailem obleku je skořápka. Jednou z myšlenek je použití hliníkové formy na pečení pro její výrobu. Prodávají se v každém supermarketu nebo na trhu. Je zdobena barevným papírem, fixkami, vícebarevnou lepicí páskou. Pojďte se vzorem vám pomůže fantazie.Pak prořízněte rohy štěrbiny a vložte pásku, se kterou bude improvizované pouzdro připevněno k tělu dítěte.

Dělat další typ brnění je pracnější, ale bude také vypadat reprezentativněji. Z tlusté lepenky, musíte snížit ovál a šít kryt na to. Pak vyplňte víko výplní a zašívejte barevné pásky. Ozdobte skořápku aplikacemi barevných kousků nebo papíru.

Masku pro želvy lze také vyrobit doma.

Jak si vybrat

Při výběru karnevalového kostýmu nejprve vezměte v úvahu věk dítěte. Pro malého chlapce je nepochopitelný obraz Batmana nebo Harryho Pottera nepravděpodobný, že by byl zajímavý a nedává žádoucí pozitivní emoce.

Světlé oblečení fantastického charakteru pomůže vytvořit potřebnou atmosféru. Pro staršího chlapce může tento oblek způsobit i negativní reakci - přece jen chce být dospělý a silný.

Kromě toho je nutné vzít v úvahu charakter a temperament chlapce. Tichý a plachý, neměli byste se oblékat do pirátského nebo ninja bojového obleku, ale roucha kouzelníka, astrologa, Harryho Pottera budou skvěle fit. Pro živého divoška jsou tyto obrazy neharmonické a preferovanými možnostmi jsou rytíři, mušketýři, klauni a impsi.

Ale přehlédnout psychologický aspekt.

Pro chlapce, to může být důležité ne tolik oblečení sám, jako jeho touha přizpůsobit se charakteru být reprezentován, identifikovat sebe s vybraným charakterem, to je být odvážný, obratný a silný, uvolněný nebo moudrý, vlastnit magické schopnosti.

To znamená, že před odchodem do obchodu nebo přípravou materiálů pro zhotovení obleku je důležité znát preference dítěte.

Je důležité zvolit velikost výrobku. Baggy nebo naopak těsný oblek vytvoří ztuhlost a nepohodlí způsobené pohybem, což může zkazit slavnostní náladu.

Věnujte pozornost použitým materiálům, zejména těm nejmenším - tuhé umělé tkaniny jsou pro ně nepřijatelné.

Jak vytvořit úplný obraz

Pro vytvoření plnohodnotného obrazu je důležitá jeho úplnost. Dokončení vytvoří detaily.

Obraz mušketýra je neúplný, pokud nemá meč. Je snadné, aby se z tlustého drátu nebo koupit. Dokonce i tak zdánlivě maličkost, že nepřítomnost peří na klobouku může způsobit nedokončení obrazu. Harry Potter je nemyslitelný bez brýlí s kulatými brýlemi, pirátem - bez pistolí a kouzelníkem - bez magické hůlky.

Je to poměrně jednoduché, aby se tyto prvky šaty sami ze šrotu nebo najít dítě mezi hračkami. Pomohou však vytvořit úplný rozpoznatelný obraz. Přečtěte si knihu o oblíbeném charakteru vašeho dítěte nebo sledujte film - to se ukáže jako užitečné při vytváření plnohodnotného obrazu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky