Co mohu nosit s modrou pláštěnkou?

Co mohu nosit s modrou pláštěnkou?

Modrý plášť je nejen univerzální, ale také velmi stylový základní prvek skříně. Je praktický a ženský. Navzdory své tmavé barvě nevypadá pochmurně a nudně. Pro dívku je to perfektní rovnováha.

K obleku

Klasický odstín je vhodný pro všechny ženy. Pokud je tmavě modrá, pak to vizuálně pomůže opravit siluetu baculaté dámy. Nasycené tóny zdůrazňují modré nebo šedé oči. To je barva, která může vypadat jak slavnostní, tak oficiální. To je důvod, proč je považován za vítěznou možnost pro všechny dívky.

Odstíny a barevné kombinace

Tmavě modrá

Diskrétní tón, který vypadá reprezentativně, ale skromně. Dokonale zapadá do obchodního nebo kancelářského obrazu. Nejlépe zdobený krátkým trenčkotem, který zvýrazňuje pas.

Světle modrá

Slavnostní a znatelný odstín odlehčí náladu i v oblačném počasí. Neměli byste ho míchat s několika jasnými věcmi najednou. Takový soubor by se zdál hloupý a směšný. Pláštěnka může být nošena s elegantní šaty nebo oblek. Obyčejné a ležérní oblečení bude zdobit pozoruhodnou barvu.

V bílých hrách

Tento retro styl teď není příliš módní. Proto je lepší nahradit velký hrášek malými tečkami. Kontrast protichůdných barev výrazně obnoví obraz. Tato barva vypadá docela bezstarostně a okouzlující.

Se vzory

Pokud si vyberete vzory, pak jen ty stylové. Všechny geometrické tisky jsou nyní velmi důležité. Můžete si vybrat buňku, proužek nebo náhodné řádky. Vše záleží na vaší chuti. Toto oblečení přitahuje pozornost a vypadá velmi elegantně.

Populární modely

Prošívaná

Prošívaná pláštěnka vás zahřeje i na nejchladnější den. Většina těchto modelů však vypadá rustikálně. Mnohem působivější vypadá velký stehový diamant nebo čtverec. Asymetrická délka pláštěnky dále zředí jednoduchý design. Tímto způsobem dostanete jak teplé a stylové oblečení.

Tenké

Tenká pláštěnka je vhodná pro teplý večer nebo začátek chladného počasí. Nejzajímavější bude podlouhlý model pod koleny. V dnešní době jsou modely přímého řezu považovány za nejmodernější, a proto stojí za to, abychom se na tomto místě setkali. Blesk a tlačítka mohou zničit celý obraz. Pokud chcete, můžete použít pás, ale je lepší nosit pláštěnku rozepnutou.

Příkopový plášť

To je klasika, která nikdy nevyjde z módy. Příkop se liší rozměrovým límcem a úhlovým řezem. Pásek zvýrazní pas a knoflíky po stranách ozdobí výrobek. Můžete si vybrat délku sami. Ale stojí za to objasnit, co je nyní relevantní midi.

Zámořské

Obrovský plášť neposkytuje siluetu, takže bude přitažlivý pro baculaté mladé dámy. Je dobře kombinovaná s jednoduchými a slavnostními věcmi. Tato sezóna je považována za jeden z nejoblíbenějších modelů na trhu.

Mackintosh

Okouzlující model na podzim. Toto oblečení má vybavenou siluetu, která příznivě zvýrazní postavu. A ta věc má také vodotěsný materiál. Ale podle toho se vůbec nepodobá dešti. Pláštěnka vypadá stylově a draho.

Materiály

Na syntetickém winterizeru

Pláštěnka na syntetické zimnici dokonale bude vhodná pro chladný podzim a začátek zimy. Teplý materiál zahřeje její hostesku, ale její pohyby to nezkomplikuje. Lehký, umělý povlak nezabírá mnoho místa a nedává výrobku příliš mnoho objemu.

Nylon

Vodotěsné plátno ušetří před vlhkostí, ale vypadá to docela obyčejně. To je dobrá volba pro běžné každodenní věci. Vhodné pro procházky a odjezd do přírody.

Bolonevogo

Prošívané pláštěnky jsou často vyrobeny z tohoto materiálu. Tkanina odpuzuje vlhkost dobře, ale nevypadá chytře. Bologna plášť nebude harmonizovat s večerní šaty nebo kostým. To je jen každodenní věc.

Bavlna

Bavlněné pláště pokryté speciální impregnací, která nezaschne. Z této tkaniny jsou vyšívány nejmodernější pláště. S tímto pláštěm můžete kombinovat elegantní věci.

Kůže

Kožené modely jsou v této sezoně považovány za neuvěřitelně stylové. Proto nemůžete pokazit, pokud zvolíte tento materiál. Takový outfit byste neměli přetěžovat s nadměrnou výzdobou. A stojí za to připomenout, že měkká, tenká tkanina bude vypadat velkolepě.

Denim

Modrá džínová pláštěnka je užitečná na začátku podzimu. Ale je lepší, aby se nosit s džíny nebo kalhoty ve stejném odstínu. Vypadá skvěle s jasnými barvami a zajímavým dekorem.

Co na sebe

Pokud je odstín jasný, může být taková pláštěnka nosena se základními barvami. Můžete nosit hnědou tužkovou sukni nebo rovné nohavice. Zavřete bránu s šátkem světlých odstínů a na nohy položte boty nebo kotníkové boty.

S tmavě modrým produktem nestojí za to moc hrát. Pokud chcete kontrast, vyberte si klobouk nebo pytel světlé barvy pro to. Pak kalhoty nebo šaty by měly být neutrální tón, takže všechno bylo s mírou. Loafers nebo nenápadné boty dokončí vzhled.

Kontrastní odstíny vypadají skvěle s modrou barvou, ale neměly by brát veškerou pozornost na sebe. Pamatujte, že pokud zvolíte originální styl, příslušenství již nebude nutné.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky