Pláštěnka pro dívky do školy

Pláštěnka pro dívky do školy

Dívky se od útlého věku snaží vypadat starší a zralejší a snaží se být jako jejich stylové a moderní matky. Proto se často v dětském šatníku opakují věci, které jsou charakteristické pro více dospělých obrazů.

Pro chladnou a deštivou sezónu podzim-jaro bude pláštěnka důležitým prvkem dětského šatníku. Výrobci dětského oblečení nabízejí zákazníkům velký výběr šatů pro dívky předškolního a školního věku. Jak si vybrat dětskou pláštěnku? Který model věnovat pozornost? Jaký styl a barva je v této sezóně nejmódnější?

Jak si vybrat

Široká škála pláštěnek pro dívky ve školním věku poskytuje možnost vybrat si nejoblíbenější a nejvhodnější model. Při nákupu dětské pláštěnce je třeba zvážit několik důležitých faktorů:

  • materiály a příslušenství, ze kterých je výrobek vyroben;
  • kvalita prováděné práce;
  • zbarvení;
  • klimatických podmínek regionu bydliště.

Například pro studené severní oblasti by měly být pláštěnky vybrány izolací (tkanina z fleece podšívky nebo syntetické polstrování uvnitř). Pokud žijete v oblasti, kde často prší, měli byste si pro své dítě zakoupit pláštěnku.

Při výběru pláštěnky pro děti hraje významnou roli kvalita krejčovství. Nerovné čáry, vyčnívající závity naznačují, že tento výrobek není vhodný pro plné použití. Koneckonců, pokud dítě spadne do deště, pak je vysoká pravděpodobnost, že se díky zakřiveným švům dostane dovnitř vlhkost.

Také při výběru pláštěnky pro dívky školního věku byste měli pečlivě přemýšlet o vhodných barvách. Pro školačky jsou vhodné pláště klasických klidných odstínů bez odstínu (hnědá, šedá, modrá). Ale to jsou ještě děti, které mají rádi všechno jasné a krásné. A podzim není důvodem pro smutek. Modely s pestrými barvami nebo barevnými potisky budou přínosem pro zvýraznění dítěte před šedým podzimem nebo jarem, které ještě nepřišlo.

Existuje několik typů zipů pro dětské dešťové pláště pro děti: zip, knoflíky a knoflíky. Tlačítka budou nejpraktičtější. Pokud dojde k neúmyslnému odtržení jednoho tlačítka, nebude obtížné šít na místo. Je-li blesk zaseknutý nebo je-li tlačítko vytaženo, je nutné pro tuto opravu použít ve studiu. Děti však preferují blesky, pro ně je snazší a rychlejší vyrovnat se s tímto typem spojovacích prostředků.

Módní trendy

Popularita pláštěnky pro dívky je díky jejich praktičnosti, trvanlivosti, nepropustnosti. Módní sezóna 2016-2017 představuje pozornost malých módních pláštěnek různých módních stylů: módního maku, podlouhlého trenčkotu, krátkého pláštěnku, jednobarevného pláštěnku nebo pláštěnky s dvojitým poprsím, modelu s načechraným dnem, pláštěnky.

Co se týče výběru barev, současná módní sezóna nedefinuje žádná pravidla. Na vrcholu popularity dětské pláštěnky ze světlých odstínů, které vypadají stylově a elegantně. Modely jasných barev jsou vždy vysoké. Dnes, nejvýznamnější jasné modely růžové tóny, fuchsie a cyklámen. Pláště s barevnými potisky v podobě stylové klece nebo velkých hrášků zůstávají jako pruhované modely, pláštěnky s jemnými pastelovými vzory.

Co na sebe

V závislosti na účelu použití, stylu a barvě výrobku může být pláštěnka kombinována s různými typy obuvi. V deštivém počasí může být pláštěnka doplněna o gumové boty nebo vysoké vodotěsné boty. Uzavřené boty, stylové boty a boty jsou vhodné pro teplé dešťové pláště. Tenké pláštěnky dokonale ladí s mokasíny, teniskami nebo dokonce i teniskami.

Stylové obrázky

V této sezoně jsou dětské pláště uklidňující pastelové odstíny vysoké poptávky. Nejoblíbenějším modelem je pláštěnka s rozšířeným dnem v barvě pečeného mléka. Pokud přidáte takovou pláštěnku s jasnými gumovými botami s geometrickými potisky a kabelkou stejné barvy, získáte velmi stylový obraz malé módy.

Pro sportovní styl je možné kombinovat pláštěnku z jemné tkaniny a mokasíny na široké platformě.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky