Pláště Burberry

Pláště Burberry

Během období deštivých a nepředvídatelných mimo sezónu chci oblékat něco tak pohodlného, ​​jak je to jen možné, teplé a nezbytně vodotěsné. V takových situacích vždy ukládejte pláštěnky. Mnoho významných společností nabízí podobné výrobky v obrovském rozsahu, ale lidé, kteří znají hodně o kvalitě a stylu tohoto oblečení, často preferují značku Burberry a z dobrého důvodu.

Pláště tohoto britského módního domu kombinují dvě zvláště cenné vlastnosti - bezkonkurenční kvalitu a moderní vzhled. Jaká je jedinečnost této značky a jak se společnosti, která je již více než jedno století, daří udržet si nepřekonatelnou reputaci?

O značce

Společnost známá nyní byla založena v roce 1856 a zpočátku se specializovala na výrobu svrchních oděvů pro armádu. Zakladatel značky Tom Burberry vynalezl první prodyšnou a nepromokavou tkaninu na světě, kterou aktivně používal k šití svých výrobků. Tento materiál se skládal z tenké vlny ovcí merino, takže byl neuvěřitelně měkký, lehký a zároveň teplý.

Thomas Burberry - zakladatel značky BURBERRY
První berberry obchod v Basingstoke na Winchester ulici, se otevřel v 1856.

Gabardine, totiž takzvaná newfangled tkanina, se stala vynikající alternativou tvrdé a těžké pogumované tkaniny, ze které byly vyrobeny nejoblíbenější pláštěnky, makety. Unikátní pláště z Burberry se po určité době staly populárními mezi civilním obyvatelstvem, ale i teď, po století, mají produkty společnosti individuální rysy.

Vlastnosti

Hlavním rysem produktů značky Burberry, který je rozpoznatelný po celém světě, je tisk buněk, který není obyčejný, ale kombinuje pouze čtyři barvy - písek, bílý, černý a červený.

Druhý vrchol - sofistikovaný obojek s límečkem, která je jedinečná svého druhu a byla poprvé vynalezena pro pláště této značky v minulém století.

Opaskové pásy, raglánové rukávy, třepačkový jho, štěrbina na zadní straně jsou všechny charakteristické rysy plášťů Burberry, které jsou již dlouho exkluzivní.

Výhody

Hlavní výhodou pláštěnek Burberry je, že jsou synonymem nadčasové anglické klasiky. Výběr takové šaty zdůraznit svůj stav a schopnost dobře se oblékat. Po zakoupení pláštěnky z této značky jej můžete nosit po desetiletí, protože nejenže má vynikající kvalitu, ale nikdy nevyjde z módy.

Pláště Burberry se dokonale mísí s téměř všemi šatními skříněmi, a pokud člověk ocení konzistenci a praktičnost, je to pro něj nejlepší volba.

Populární modely

Významná značka upřednostňuje držet krok s dobou, takže v moderní řadě oblečení Burberry najdeme nejen klasické modely gardauardských plášťů, ale i rafinovanější kopie se šploucháním krajky, hedvábí a kůže.

Existují i ​​modely s leopardem a pythonovým potiskem, stejně jako modely se srdíčky a květinami. Stojí za to zvážit, že následující typy pláštěnky byly považovány za nejoblíbenější za všech okolností.

Příkopové pláště

Klasická verze je béžový plášť s obojkem s dvojitým poprsím s rovným střihem, délkou kolen nebo mírně nižší. Existují však výjimky. Takže teď raději vybírají stejný model, ale ve světle žluté nebo černé barevné škále a vybavené.

Docela často jsou zde také zkrácené modely plášťů, které sotva zasahují do středu stehna, nebo naopak - protáhlé, dosahující středu kotníku. Límec v moderních modelech může být jednořadový a kostkovaná podšívka může nebo nemusí být přítomna.

V kleci

Pokud osoba, která nevědí, může stále pochybovat o obchodní značce, při pohledu na plášť Burberry, pak v kostkovaných modelech je značka nazvaná „tvář“. Klasické kostkované pláště jsou vždy vyráběny v béžové a pískové barvě a mřížka černých, bílých a červených odstínů se zdá být překryta obecným pozadím. Obecné pozadí moderních modelů může být jiné barvy - růžová, červená, hnědá, fialová, šedá, a pak může být odstín buňky vizuálně upraven.

Co na sebe

Pláštěnka Burberry se perfektně hodí téměř ke každému šatníku, ať už se jedná o krátké nebo dlouhé šaty, jednoduché džíny nebo košile a halenky. Můžete kombinovat pláštěnku se sukněmi a roláky, s klasickými boty s podpatky nebo vysoké boty, ale měli byste pamatovat na harmonii barevných kombinací.

Replika a její rozdíly

Aby bylo možné zažít všechny výhody pláštěnky Burberry, musíte si vybrat opravdu značkovou věc, ne falešný. To lze provést pohledem na podšívku, která by neměla být syntetická, ale z materiálu s přírodními vlákny. Na knoflíky, zipy a zipy by mělo být nakresleno logo ochranné známky. Hladké švy, kvalitní linie bez vyčnívajících nití je známkou originálního modelu značky.

Kolik je

Nejdůležitějším rysem pravého mysu z Burberry je cena, která prostě nemůže být malá. Náklady na klasický ženský model v moderních internetových obchodech dosáhne $ 1,695.00, a muž - 1.795,00 dolarů. Cena modernějších modelů není nižší než 1500 USD.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky