Pajamas-kigurumi "Stitch"

Kigurumi Stitch pyžama

Vlastnosti a výhody obleku Kigurumi

Musíte vidět dospělé oblečené v neobvyklých pyžamech v podobě roztomilých zvířat nebo kreslených postaviček. Ano, ano, dospělí, ne děti. Jako dítě v roztomilých pyžamech nikoho nepřekvapí, ale vážně dospělí v takovém oblečení, mírně řečeno, přitahují pozornost. Nebojte se, to neznamená, že padli do dětství. Právě jste potkali milovníka obleků kigurumi.

Pokud se s takovým konceptem setkáte poprvé, je třeba to vyjasnit Kigurumi je japonské slovo, které se skládá z kombinace dvou dalších slov: „nosit“ a „měkké hračky“. Ve skutečnosti se jedná o kostým zobrazující některý slavný nebo jen roztomilý charakter, který pokrývá téměř celé tělo.

Lidé v takových oděvech mohou být často nalezeni v nákupních centrech nebo zábavních parcích, ale ne jen oblek, ale pyžama Kigurumi se stala obzvláště populární po celém světě.

Nejoblíbenějšími předměty jsou kostýmy, vyrobené ve formě kreslených postaviček: hlava šelmy je umístěna na kapotě, která se zdá být reinkarnovaná. Jeden z těchto populárních charakterů je Stitch (charakter od animovaného filmu “Lilo a Stitch”). Koupí Kigurumi s ním, určitě nebude ponechána bez pozornosti - příliš mnoho lidí miluje tento legrační mimozemšťan.

Obvykle jsou taková pyžama šitá z měkkého materiálu. Nejčastěji je zimní verze vyrobena z fleece a tenké léto je vyrobeno z bavlny. V teplém fleece obleku není hrozné jít ven, aby potěšil ostatní, dokonce i na podzim. Ve verzi flanelu nebo bavlny můžete spát s radostí.

Nespornou výhodou pyžamu Kigurumi je také jeho pohodlí: neomezuje pohyb, protože je šito tak, aby nedošlo k těsnému obepnutí těla, je vítán volný řez. Pouze letní možnosti s krátkými šortkami a rameny namísto dlouhých rukávů umožnily těsnější přizpůsobení tělu.

Kromě toho, kigurumi může být nádherný dárek pro milovníky pohodlné domácí oblečení nebo jen laskaví lidé.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Snadno si vybrat pyžama „Stich“ kigurumi - stačí vědět, na jaké účely je koupeno.

  1. Pokud se chystáte projít kolem domu a hrát si s dětmi, pak si můžete vybrat teplý fleece možnost tak, aby se děti rádi dotknout vás.
  2. Pokud je kostým koupen na letní párty na ulici, pak si můžete vybrat lehčí verzi bavlny s kraťasy.
  3. Chcete-li spát, vyberte si oblek z pohodlné tkaniny, která bude teplá, ale ne horká (fleece zde již není vhodné).

Také věnujte pozornost tomu, jak je šitý kostým: lepící nitě nejsou povoleny. Zkontrolujte také pevnost švů.

Oblek ve formě „stehu“ je vhodný jak pro muže, tak pro ženy jakéhokoliv věku, protože je univerzální a nese humor. Děti budou milovat být hrdinou své oblíbené karikatury a dospělí se mohou znovu cítit frivolní a bezstarostní - nezapomenutelné fotografie jsou zaručeny.

Pokud je váš obraz příliš silný, lidé se bojí k vám přiblížit, ale ve vašem srdci jste anděl, pak jsou taková pyžama pro vás ideální volbou. Kigurumi ostatním ukáže, že i vy víte, jak se bavit a nejsou omezeni žádnými štítky a stereotypy.

Kolik je

Náklady na pyžama-kigurumi "Stitch" se liší v závislosti na místě, kde chcete koupit. Například, na dobře známé čínské webové stránky Aliexpress, pořadí takové barvy bude stát 1200-1500 rublů, včetně dopravy zdarma. Můžete se pokusit najít levnější, v jiných známých internetových obchodech, jejichž dodavateli jsou asijské země.

Pokud uvažujete o koupi pyžama v Rusku, pak se připravte utratit více: i na bezplatných reklamních stránkách, cenovka začíná od 2 200 rublů, a na stránkách specializovaných internetových obchodů jsou ceny ještě vyšší: v Moskvě můžete najít možnosti od 2 900 do 5 000 rublů, v regionech o něco levnější.

Zajímavé snímky pro celou rodinu

Pyžama „Stitch“ kigurumi lze použít pro rodinné focení nebo dovolenou. S ním můžete přijít s mnoha zajímavými obrázky. Například, uspořádat narozeniny ve stylu kreslených "Lilo a Stitch", kde nominální bude hlavní postava. Dobrý nápad by byl svátek, kde se v přírodě potkávají různí hrdinové v pyžamu v létě.

Pro rodinné focení by bylo vhodné použít velké a malé verze kostýmů, jako by pár mimozemšťanů mělo mimozemské dítě - Stitch. Také nezapomeňte, že kompletní s pyžama, zpravidla nabízejí koupi pantofle v podobě hrdinovy ​​tlapky - neodmítněte je, budou výrazně doplňovat obraz.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky