Kombinézy na pyžama - pro dívky, pro dospělé i děti

Kombinézy na pyžama - pro dívky, pro dospělé i děti

V moderním životě je velmi důležité, abychom mohli relaxovat, abychom se vyhnuli každodennímu stresu, který denně zažíváme. Chcete-li, aby vám odpočinkové hodiny poskytly příjemnější pocity, musíte si vybrat oblečení, ve kterém se budete cítit co nejpohodlněji. Příkladem takového útulného oblečení je kombinéza na spaní, kterou lze nalézt jak pro děti, tak pro mládež a dokonce i mladé dívky.

Jak se jmenuje

Taková pyžama se nazývají kigurumi. Přeloženo z japonštiny, to znamená „růstová panenka“. Opravdu, nejčastěji, takový skluz s dlouhými rukávy a nohavicemi zobrazuje nějaký druh zvířete nebo kreslené postavičky.

Zpočátku, v Japonsku, takové oblečení bylo používáno herci, kteří vylíčili postavy z pohádek nebo anime. Ale později, tento druh oblečení, kvůli jeho pohodlí, začal být používán jako pyžama.

Vlastnosti

Kugurumi je jednodílný oblek z měkké tkaniny, který je upevněn knoflíky, knoflíky nebo zipem. Další charakteristickou vlastností kigurumi je kapuce. Obvykle zobrazuje hlavu zvířete nebo kreslenou postavičku, což znamená, že je to jedna z nejzajímavějších částí kostýmu. Pro větší pohodlí je kapuce doplněna zeštíhlující šňůrkou.

Kromě kukly je kigurumi někdy doplněn o prostorné kapsy. A přítomnost dekorativních prvků zcela závisí na tom, jaký charakter je zobrazen.

Jednodílná kombinéza pyžamu se nyní nosí nejen doma. Kigurumi postupně „vystupuje ve světle“. Nyní je lze vidět na dívkách, které procházejí po městě, nebo se zabývají nákupy. Originální a jasný kostým přitahuje pozornost ostatních a obvinění s pozitivními emocemi.

Výhody

Zábavná pyžama kombinéza vypadá mnohem zajímavější a atraktivnější, obvyklé věci, které nosíme doma. Kigurumi úspěšně nahradí vaše natažené tepláky, svetry a šaty. Měkké a teplé, pyžama takový styl bude také vynikající náhradou za oblečení, ve kterém jste spali.

Jak si vybrat

Chcete-li si vybrat kvalitní kombinézy, v první řadě věnujte pozornost jejímu složení. Velur nebo fleece modely jsou mnohem atraktivnější externě, než velosoftovye, a spěchat déle.

Vzhledem k tomu, že kigurumi je jednodílné pyžama, je důležité, aby vám to vyhovovalo na výšku, protože na rozdíl od běžných pyžamových kalhot je nemožné utáhnout část kigurumi. Kromě toho, jako většina pyžama, kigurumi by neměl být pevně přiléhající. Volný střih vám dá možnost vychutnat si dobrý odpočinek a svobodu pohybu během spánku a před spaním.

Materiály

Fleece

Nejvyšší kvalita je kigurumi, vyrobená z měkkého rouna. Tento materiál je velmi teplý a příjemný na dotek. Navíc umožňuje tělu dýchat a nevyvolává žádné podráždění. Fleece má zároveň různou kvalitu. Pamatujte, že čím hustší materiál, tím vyšší je jeho kvalita a tím dražší je.

Velsoft

Levnější alternativou fleece je velsoft. Jiným způsobem se také nazývá načechrané nebo měkké rouno. Kromě lacinosti je tento materiál také dobrý, protože se nevytváří a drží se dobře. Ale vzhledem k tomu, že kigurumi z velsoftu ztrácejí na jasné fleece modely.

Terry

Další populární možností je froté pyžamo kombinézu. Tato měkká textilní tkanina dobře absorbuje vlhkost a chrání tělo před potem. Terry pyžama jsou tak teplá jako fleece, takže se dobře hodí pro chladné období.

Bavlna

V létě, kdy je již horko spát v fleecu a froté kigurumi, si můžete vybrat měkký bavlněný model. Bavlna, stejně jako jiné přírodní materiály, je vhodná pro běžné nošení, protože je bezpečná a hypoalergenní.

Různé modely v podobě zvířat

Mezi prezentovanými kigurumi najdete mnoho zajímavých zvířecích modelů, existujících i vynalezených.

"Panda"

Okouzlující pandy nemohou vzbudit emoce, takže Kigurumi, zobrazující tato roztomilá zvířata, jsou mezi dívkami velmi populární. Kromě toho, kombinace bílé a černé barvy jdou na každého, což znamená, že zakoupený předmět bude přínosem pro stín vašeho vzhledu.

"Unicorn"

Pajamasové kombinézy v podobě magických zvířátek potěší i mladé milovníky krásných. Koneckonců, jen na sobě své oblíbené pyžamo, můžete se na chvíli stát součástí něčeho magického. Světlé jednorožec pyžamo oblek je skvělý dárek pro malé holčičky a mladé dívky, které drží kus magie v jejich duších.

"Pikachu"

Kvůli návratu k módě Pokémon, Pikachu pajamas-overaly jsou také velmi populární mezi teenagery a mladé lidi. Jasně žlutá barva a kapuce s tváří hlavních Pokémonů určitě dodá vašemu obrazu originalitu.

"Bunny"

Kigurumi ve tvaru zajíčka bude vypadat velmi roztomilý. Dlouhé uši, krátký ocas a měkký fleecový kryt vám poskytnou okouzlující vzhled.

"Tygr"

Pajamas-kombinéza, zobrazující tygra, vypadá hravě a vtipně. Uvolněte vůli svého vnitřního dravce a uklidněte ho v útulném domácím prostředí.

S ušima

Pokud si nechcete koupit Kigurumi s obrazem plnohodnotného zvířete, zastavte svou volbu na modelu zdobeném elegantními ušima. Výhodou těchto pyžam je, že je pohodlnější spát v něm, protože nejste v nebezpečí, že se stanete zapleteni do dlouhého ocasu nebo uši zajíčka.

Zajímavé modely

Pokud žijete s vaší druhou polovinou, bude to zajímavé rozhodnutí koupit párový Kigurumi. To vám poskytne zvláštní atmosféru doma. Příklad - černá a bílá kigurumi s úhledným myšovým uchem a zipem vpředu. V tomto outfitu se budou oba kluci i dívka cítit pohodlně.

Další zajímavá volba - kigurumi "Hroch". Krátké kalhoty, volná horní část a objemná kapuce, zobrazující tvář hrocha, vytvářejí plný a pohodlný vzhled.

Kigurumi už není novinkou. Tyto útulné měkké oblečení úspěšně zapadají do našeho každodenního života díky mnoha výhodám. Oceníte výhody originálních pyžamových kombinéz!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky