Dětská flanelová pyžama

Dětská flanelová pyžama

Dětská flanelová pyžama jsou v chladném období velmi žádaná. Zvláště, když ještě nebylo zapnuto topení a v noci dítě zamrzne i pod přikrývkou.

Vlastnosti a výhody

Flanel je velmi měkká na dotek tkanina skládající se z velkého počtu klků. Je šetrný k životnímu prostředí a nezpůsobuje podráždění pokožky. V pyžamu flanelu bude tělo vašeho dítěte dýchat. Další výhodou je, že flanel dobře absorbuje vlhkost a pot, i když po umytí schne poměrně dlouhou dobu.

Flanel může být vlna nebo bavlna. Tato tkanina udržuje teplo ne horší než vlněné nebo pletené předměty. Nicméně, to nepíchne a nezpůsobuje nepohodlí, takže dítě bude moci relaxovat a plně relaxovat.

Jak si vybrat

Pyžama dobré děti by měla být volná, aby nebránila pohybu dítěte během spánku. Můžete si dokonce vybrat flanelové pyžamo větší velikosti.

Věnujte pozornost kvalitě pyžama. Podívejte se blíže na všechny dokončovací švy - měly by být hladké a pečlivě provedené, bez vyčnívajících nití. Je žádoucí, aby pyžama měla minimální počet dekorativních prvků. Krajkové, knoflíkové a objemové aplikace mohou rozdrtit, narušit klidný spánek. Kromě toho, v průběhu času, stále odcházejí a pyžama ztratí odvolání.

Kalhoty z pyžamu by se neměly plazit, ale nemačkejte tělo příliš těsně elastické. Horní část je lepší vzít okamžitě s dlouhými rukávy, aby dítě v noci nemrzlo.

Pokud jde o barvy, dětská pyžama by měla být příjemná na pohled. Může být vyrobena v jedné barvě nebo zdobena jasným potiskem. Toto může být obvyklé geometrické, květinové nebo etnické vzory, nebo více originální tisk, sestávat z obrazů oblíbených zvířat nebo známých kreslených postav.

Odrůdy

Existuje několik typů pylonů flanelu: tištěných, barvených a bělených.

Potištěný flanel je velmi odolný. Pyžama takového materiálu se nosí po dlouhou dobu, navzdory aktivnímu životnímu stylu dítěte, který hraje ve večerních hodinách a hází a otáčí se ve spánku. Pyžama jednobarevných flanelelů jsou dražší, ale časem na ně nevyblednou ani po častém mytí.

Bělený flanel je považován za nejlevnější. To nevypadá velmi jasné, ale je to nejvíce šetrné k životnímu prostředí. Pokud tedy dáváte přednost nejpřirozenějším látkám, pak je nutné zvolit tuto možnost pro pyžama vašeho dítěte.

Zajímavé modely

- Pro dívku

Pyžama pro dívky může být jak volný, tak i více vybavený. První možnost - jednoduché a pohodlné kostkované pyžamo je dobré, protože vaše dítě v něm bude pohodlně spát. Kreslení v červeno-zelené buňce s bílými pruhy, velmi jednoduché, ale ne tmavé a příjemné na vzhled.

Sladší flanelové pyžama se vzorem medvědů potěší malé princezny. Měkká růžová barva a potisk v podobě okouzlujících medvědů potěší dítě pokaždé, když jde do postele. Pyžama jsou méně volná, ale tělo stále nepřekoná a nepřináší nepříjemné pocity.

- Pro chlapce

Dětská pyžama pro chlapce se příliš neliší od dívek. Nejčastěji - kresbou. Příklad stylového chlapeckého pyžama - světlo zasazené do bílých a modrých pruhů. Dlouhé rukávy a kalhoty s pružností v kombinaci s měkkostí flanelu umožňují dítěti pohodlně se cítit iv chladných podzimních a zimních nocích.

Flanelská pyžama pro dítě jsou volbou opravdové pečující matky. V takových pyžamách dítě nezmrzne a bude mít dobrý odpočinek, aby byl na druhý den plný síly a energie.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky