Pánské rukavice

Pánské rukavice

Když už mluvíme o pánské módě, je těžké nezohlednit koncept funkčnosti. I když lidé nyní věnují větší pozornost svému vzhledu, není jich tolik, kdo by obětoval pohodlí pro krásu. To je důvod, proč se do trendu pánské módy dostanou pohodlnější doplňky. Jedním z takových módních a univerzálních doplňků jsou rukavice bez prstů.

Slovo rukavice je odvozeno z francouzských rukavic - rukavic. Nejedná se však o obyčejné rukavice, mají pouze zápěstí uzavřené a prsty zůstávají volné, což jim umožňuje snadno se pohybovat a udržet ruce v naprostém chladu.

To je věřil, že tento druh rukavic rozruch ve starém Římě. Byly použity pro lukostřelbu, jízdu na koni, vaření. To znamená, že sloužili lidem nižších vrstev společnosti, kteří museli pracovat v chladném období, ale měli vykonávat poměrně dobrou práci. Ale v XVIII století, rukavice bez prstů prudký skok do společenského žebříčku a objevil se na rukou dámy vysoké společnosti, které se trochu změnily, se staly módní doplněk luxusní šaty.

V současné době, rukavice bez prstů získali popularitu jak jako šatník položky pro muže po módě a jako vhodný typ rukavice v některých svých aktivit. V závislosti na účelu jsou rukavice bez prstů vyrobeny z různých forem a různých materiálů. Primárním a základním materiálem pro ně je kůže v celé její rozmanitosti, o měkké a hladké ovčí kůži, husté a trvanlivé kůži prasat. Kromě kůže pro výrobu rukavic používá semiš, lycra, náhražky kůže, velur. Velmi pohodlná volba pletené rukavice bez prstů.

Praktické

Připomínajíce, že rukavice bez prstů mohou sloužit nejen jako módní doplněk, ale také jako užitečný atribut, zvažte, kde k němu dochází.

  • V posilovně pomáhají chránit pokožku před mozoly, snižují klouzání rukou na simulátorech, zvyšují pohodlí při cvičení s činkou nebo činky a také chrání před mikroby, které jsou na přeplněných místech poměrně četné. Z těchto úkolů by měly být rukavice pro posilovnu pohodlné, přiléhavé paže, dobře absorbovat vlhkost a umožnit dýchání paže, pro kterou je zadní strana perforovaná.
  • Pro motoristy Kožené rukavice budou nejen pomáhat, aby byl obraz originálnější a stylovější, ale také přinášely pohodlí při řízení automobilu. Udržují ruce v teple, aniž by omezovaly jejich činnost, umožní vám provádět všechny potřebné úkony, suché ruce sníží napětí při zatáčení, sníží únavu rukou snížením pevnosti volantu. Všechny tyto vlastnosti se staly závažným argumentem, že rukavice jsou nepostradatelným atributem vybavení pro cyklisty.
  • Velmi užitečné rukavice a příznivci zimního rybolovu. Pro ně Fisher vytvořil dvě verze rukavic s odnímatelnými prsty, které umožňují provádět všechny nezbytné manipulace s hákem a tryskami, aniž by se rukavice odstranily a udržovaly ruce v teple, suchu a čistotě. Jsou vyrobeny z neoprenu, který dokonale udržuje teplo a vodotěsnost. V těchto rukavicích se nemůžete bát mrazu do -20C.

Módní

Vraťme se k krásné, to znamená, že možnost rukavice jako módní doplněk. Možnosti pro vytvoření pevného obrazu s jejich použitím jsou četné. Nejprve se zdá, že je to především obraz brutálních cyklistů a rockerů, kde palčáky zasáhly řadu nýtů. Ale pro následovníky klasiky, existují způsoby, jak přinést chuť k obrazu s pomocí rukavic, nejlépe v přísných tlumených barvách.

Ti, kdo jsou odvážnější, nemají zakázáno používat honosné neonové barvy as řadou překryvů, které jsou typické pro mládežnický styl.

Milovníci pohodlí a tepla dokonale zapadají do sady pletených rukavic s šátkem a čelenkou, která je jim přizpůsobena.

Mitts se stal častým hostem na společenských akcích, kde je hvězdy využívají k doplnění svého obrazu. Jedním z nejznámějších milovníků a popularizátorů rukavic je Karl Lagerfeld. Pro obdivovatele palců ve vysoké módě, návrháři vyvinout velké množství modelů, hrát si s barvou, dekorativní detaily, šněrování, výřezy, atd.

Jak si vybrat

Vše záleží na účelu akvizice a chuti. Existují však určitá pravidla pro výběr správných rukavic:

  • V první řadě, bez ohledu na účel - správná volba velikosti. Rukavice by měly být vždy těsně přiléhající k paži a pevně drženy na zápěstí.
  • Za druhé, brát vážně kontrolu kvalityI, protože s těsným fit, nepřesný šev, přítomnost uzlů, a dokonce i ne závitové závity mohou způsobit spoustu nepohodlí, nemluvě o tom, že trvanlivost těchto rukavic je velmi sporná.

Volba je tedy určena cenou bez prstů. Možnosti designu slavných značek, jako je Paul Smith nebo Versace, jsou drahé, od 100 USD. Tam jsou cenově dostupnější možnosti, aniž by obětovali kvalitu, jako jsou rukavice Alpa, Accent, kde se cena pohybuje mezi 20-30 dolarů. A pro milovníky vyšívání existuje mnoho schémat a popisů pro výrobu rukavic bez prstů vlastníma rukama.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky