Gamelia Coat

Gamelia Coat

O značce

Kolekce ruské značky Gamelia jsou příležitostí pro každou ženu a dívku zdůraznit jejich individualitu, originalitu a rafinovaný vkus. Značka Vrchní oděv Gamelia byl vytvořen v roce 1997 a od té doby stále zvyšuje svou popularitu.

Ne malou roli v uznávání značky hraje skutečnost, že každý výrobek je vyvíjen ve spolupráci s ruskými designéry. Každá věc vytvořená Gamelií odráží individualitu, nádherný smysl pro styl a kompetentní přístup k výběru vysoce kvalitního svrchního oděvu.

Dnes je značka zaměřena na dívky a ženy, které znají svou vlastní hodnotu, netolerují přebytek, stručné vytváření obrazů a skvělou chuť. Ti, kdo pozorně sledují módu, jsou energičtí a mají své vlastní názory na globální trendy.

Sbírky značky Gamelia jsou poměrně omezené, asi sto tři sta jednotek, které samy o sobě hovoří o exkluzivitě. Přesto se výrobce zaměřuje na různé zákaznické segmenty a prezentuje veřejné prémiové modely a možnosti rozpočtového oblečení.

Vlastnosti a výhody

Kabát moderní značky Gamelia je vždy nenapodobitelný styl, rafinovaný a exkluzivní design a zajímavá řešení. Kromě toho, výroba svrchních oděvů vždy používá materiály nejvyšší kvality.

Včetně tkanina Iquitos, která zahrnuje alpakovou vlnu. Díky zajímavé struktuře materiálu, komfortu v používání a trvanlivosti, tyto nátěry našli velkou oblibu mezi milovníky módních a kvalitních věcí.

Dalším materiálem, který se také často používá k výrobě kabátu značky Gamelia Belene. Skládá se z angory a vlny ve stejném množství, což zvyšuje tepelnou kvalitu a umožňuje nosit věc v nejchladnějších podzimních dnech.

Pro milovníky reprezentativních kabátů se sametovou texturou, kabát z hustého Olimpo tkaniny. Kromě vlny, kašmír je přítomen v jeho složení, které dává věci tak sofistikovaný vzhled.

Důležitým rysem značky je, že se tvůrci ve svých produktech starali o širokou rozměrovou mřížku. Začíná ve velikosti čtyřicet dva a končí na padesáté šestině, což ženám všech tvarů umožňuje elegantní a elegantní vzhled.

Gamelia delirium každoročně aktualizuje své sbírky a vytváří modely, které plně odpovídají moderním módám.

Přehled nejnovějších módních trendů

Nejnovější kolekce značky „podzim / zima 2016-17“ je představena v sérii Gamelia, GAMELIA, autorská sbírka a modely ze speciálních nabídek.

Ve speciální nabídce najdete řadu modelů lehkých kabátů, včetně podšívky v dlouhém balónu a zkráceného kabátu, rovného střihu, vesty, vesty z hluboce sytých barev, kabátových bund.

Ve speciální nabídce Gamelia můžete vidět velkolepou bundu přiléhající k siluetě baskic. Model kombinuje dva typy tkanin - žakár s květinovým potiskem a umělou kůží. Doplňuje obrázek - zip.

Můžete si také všimnout velmi zajímavého kabátového kabátu z vařené vlny. Silueta je zajímavá pro neobvyklé objemové rukávy, které jsou tvarovány do komolých kuželů. Srst má dva upevňovací prvky, jeden je umístěn na rameni a druhý je pás s klipy, které mohou být přesunuty na jakékoli místo pro lepší uchycení a vytvoření rouška.

Zkušenost s gélií zahrnuje více volných modelů, z větší části protáhlý, rovný řez, rozšířený nebo lichoběžníkový. Srst takzvané, aktualizované klasiky, je moderní silueta není vybavena, a někdy rozšířená forma.

Barvy v zážitku Gamelia jsou nejrozmanitější - od lehkých, mléčných, sytě modrých až po tmavé a černé. Všechny modely se vyznačují stručnými klasickými detaily, které dokonale zapadají do moderního vzhledu.

Modely Gamelia zahrnují kabáty zaměřené na moderní mladé dívky, které jsou naplněny energií a kreativitou a odrážejí to ve svém šatníku. Produkty se liší hladkými liniemi, asymetrickými spony. V modelech kolekce Gamelia můžete často vidět oříznuté rukávy, stojací límce a kontrastní tlačítka. Tento kabát může být doplněn koženými dlouhými rukavicemi a kloboukem se širokým okrajem.

Autorská sbírka Gamelia je široká škála neobvyklých vrstev nejodvážnějších forem a řešení.

  1. Zde můžete vidět prošívaný model s prošívanou vlnou a kapucí.
  2. Další zajímavou možností je bunda vyrobená z vařené vlny, nelepená, rovná silueta a jedním tlačítkem pro zapínání. Světle modrá barva dodá denní sváteční náladu.

Recenze

Mezi odběrateli kabátu značky Gamelia bylo vytvořeno velmi pozitivní stanovisko o produktech této značky. Hlavní výhody jsou:

  • Pohodlné nošení.
  • Ideální rozměrová mřížka, která přesně odpovídá parametrům.
  • Kromě toho je důležitým rysem reprezentativní vzhled jakéhokoliv modelu.
  • Měkkost a kvalita tkaniny.
  • Schopnost vybrat si model pro jakýkoliv tvar a rozpočet.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky