Kabáty pro ženy, demi-sezóna

Kabáty pro ženy, demi-sezóna

Srst má v ženském šatníku silné místo, takže o něm můžete mluvit podrobně. Bývejme na těch modelech, které se nosí na podzim a na jaře.

Co znamená "demi"?

Demi-season lze nazvat takovou srstí, která se nebojí prvního podzimního zimy nebo naopak jarního klamného oteplování. Tento typ oblečení je univerzální v tom, že umožňuje jeho majiteli vypadat atraktivní a velkolepé v různých povětrnostních podmínkách.

Výhody

Světlý kabát je velmi zajímavým nalezením pro nestabilní počasí v mimosezóně. Přítomnost tenké vrstvy izolace nezmrzne a dovolí produktu sedět na obrázku, zdůrazňovat jeho přitažlivost. Kabáty mohou být šity ze všech druhů tkanin, což také poskytuje další možnosti při vytváření obrazů.

Jak si vybrat

 • Vedoucí materiály pro šití kabátů vpravo jsou vlněné tkaniny. Jsou praktické na nošení, dobře zahřáté a šetrné k životnímu prostředí.
 • Pozornost by měla být věnována ostění výrobku, protože jeho kvalita ukazuje spolehlivost výrobce.
 • Přítomnost štítku se specifikovaným složením tkaniny, obložení a doporučení pro péči o věc.
 • Kvalita šití může být určena rovností čar, barvou nitě. Mořská strana srsti by měla vypadat jako úhledná jako přední.
 • Kování pro dekorace. Tlačítka jsou šitá přesně, zkontrolujte a smyčky pro ně, všechno by mělo sedět. Kovové dekorativní prvky by neměly zanechávat stopy, hladké a hladké hrany.
 • Povinná montáž. Prostě jen na věci, můžete cítit, zda je to pro vás správné, váš obraz, vaše postava.

Populární styly a modely

Řada populárních modelů v této sezoně vyhraje srdce nejsofistikovanějších módy. Mnohé dámy budou schopny uspokojit svou vynikající chuť a být na vrcholu popularity.

Klasický kabát

Tento model je bezpochyby jedním z předních míst mezi velkým počtem podobných vzorků. Jasné linie, rovný střih, vybavená silueta - to vše je spojeno s ženskou postavou. Zástupci slabšího pohlaví, kteří vytvářejí obraz křehké a křehké ženy, preferují tento konkrétní model.

Lichoběžník

Styl 60. let. Lehce se rozšiřuje směrem dolů a je nejvhodnější pro štíhlé a vysoké dámy. Dívky malého vzrůstu by neměly zastavit svou volbu na takovém modelu.

Přímo

Tento plášť se hodí do jakéhokoliv tvaru, ale měli byste dávat pozor na délku. To může být nošeno s pásem, zdůrazňovat pas a bez.

Zámořské

Velmi relevantní model mezi mladými lidmi. Nějaká věc "z ramene někoho jiného." Volný střih umožňuje skrýt vady postav, přidat „místo pro fantazii“. Tento kabát lze nosit s džíny a šaty. Neurčité obrysy dodají obrazu kouzlo a tajemství.

Prošívaná

Tato vrstva je nejpraktičtější díky prošívání látky, která ji posiluje. Schopnost vyrábět stehy ve formě vzorů namísto obvyklých kosočtverců nebo pruhů dělá věci atraktivnějšími a rafinovanějšími. Nicméně, jeden by neměl zapomenout, že správně vybraný steh umožní opravit tvar a dát mu požadované obrysy. Tyto nátěry mohou být různých délek, což umožňuje jejich nošení v různých kombinacích.

Na syntetickém winterizeru

Srst, která má malou vrstvu izolace, je velmi důležitá při chladném větrném a mokrém deštivém počasí. Taková věc vám nedovolí zamrznout a zabalit se v horku za špatného počasí. Malá vrstva polstrovaného polyesteru nepřidává figurce další objem, a to bez poškození.

S kožešinovým límcem

Přítomnost kožešinového límce dává věci vznešený a drahý vzhled. Přirozeně, přírodní srst bude přidávat hodnotu, ale v takovém kabátě se můžete cítit jako královna. Takový kabát může být nošen do divadla, galerie, světské recepce.

S kapucí

Co když jsou vlasy uspořádány v krásném účesu a povětrnostní podmínky nejsou příznivé? Zachránit situaci může mít kapotu. Zavře hlavu ze tří stran a nedovolí, aby se déšť a vítr dostali k tělu. Kukly mohou být hluboké a ne moc, mají chlupatý na okraji.

Na blesk

Je velmi důležité, aby byl kabát pevně upevněn. Pak by měla být volba zastavena na modelech se zipem. Výrobci používají oba obvyklé typy těchto spojovacích prostředků a mají dekorativní design, který doplní jas a přitažlivost výrobku.

Modely pro těhotné ženy

Čekání na narození dítěte, mnoho budoucích maminky neztrácí touhu vypadat atraktivně a neodolatelně. Pro ně konstruktéři vyvinuli speciální modely kabátů, ve kterých se můžete cítit pohodlně a přitažlivě. Tyto modely nedrží pohyby a díky speciálnímu řezu nestlačte břišní plochu. To vám umožní nosit je volně bez obav z nepohodlí.

Velké modely plné

Majitelé nádherných formulářů mohou díky úsilí designérů najít model podle svých představ. S ohledem na zvláštnosti jejich postav, byly vyvinuty modely svrchních oděvů bitevních velikostí. Charakteristické rysy jsou převážně ploché nebo rozšířené na dno modelu, nepřítomnost malých částí a závěsů.

Také v trendovém modelu ve stylu armády, které jsou prototypem vojenské munice. Jedná se o dvouřadové kabáty, které mají dvě řady prominentních knoflíků velké velikosti. Snad přítomnost imitace ramenních popruhů. Jako reprezentant unisex stylu se tento kabát snadno vejde do jakéhokoliv šatníku.

Aktuální barvy a výtisky

Schopnost používat různé barvy a jejich kombinace inspirovala designéry k vytvoření řady oděvů různých barev. Pláště různých barev můžete považovat za samostatnou skupinu.

Béžová

Tato barva srsti může být nošena téměř ve všech pohlaví. Bude výhodné podívat se na brunetky, hnědé vlasy a na blondýnky. Mělo by však vybrat odstín vhodný pro barvu pleti, aby se s ním „nespojil“. Blondýnky by neměly zapomenout doplnit obraz jasným příslušenstvím, kabelkou, botami.

Černý kabát

Klasika žánru. K tomuto kabátu se hodí i ty nejvzácnější rozhodnutí vašeho oblečení. Vzhledem k barvě má ​​silueta jasný obrys, přísné linie. V ideálním případě vstoupí do šatníku jako základní prvek a jistě se stane jednou z nejoblíbenějších věcí.

Červený kabát

Nosí je odvážné a rozhodné ženy, které netolerují žádné překážky v cestě. Vhodné pro slavnostní příležitosti a pro každodenní nošení. Výběr odstínu, který odpovídá typu barvy, žena, která nosí takový kabát, nebude bez povšimnutí. Nejúspěšnější kombinace s bílou a černou.

V kleci

Opakem jednobarevného pláště je jeho kolega. S dlouhou historií, buňka získala srdce milionů lidí. Když jste se rozhodli něco takového nosit, neměli byste ho doplňovat barevným oblečením, nezapomeňte na rovnováhu v obraze. Správně vybrané části obraz dokončí bez přetížení.

Šedá

Obdivujte fanoušky omezeného stylu, i když šedá barva umožňuje v obraze přítomnost jasných detailů. Neměli byste si myslet, že neutrální šedý odstín ztlumí vaši individualitu.Světlý šátek, taška, boty, rukavice - to vše přinese barvu do klidného obrazu a zvedne náladu v nepříznivém počasí.

Milovníci neobvyklých barevných experimentů vyhovují srsti zelené, fialové, bílé, modré. Možné jsou také květinové, květinové, geometrické tisky.

Délka

Skříň moderní ženy předpokládá přítomnost oblečení různých stylů. Je snadné vybrat si kabát, který se hodí k určitému typu oblečení, ale znalost některých funkcí může zabránit vzniku vad ve vzhledu.

Dlouho

Tyto modely jsou nejvhodnější pro ženy, jejichž výška je nadprůměrná. Nízké ženské reprezentanty by se pro tento model neměly rozhodnout, jinak existuje možnost zdát se ještě nižší. Pod takovým pláštěm nosí sukně, šaty, pokud jsou kalhoty, pak jsou užší dole. Zlaté pravidlo - z podkladu dlouhé srsti by nemělo být viditelné pro ostatní oděvy. Kabáty maxi délka, je vhodné nosit s botami na patě, i malé.

Zkrácené

Takové nebo středně dlouhé kabáty budou vyhovovat dámám malého vzrůstu. Takové modely si mohou sami vybrat dámy, které nosí bitevní velikosti. Pokud jde o boty, nejsou zde definovány žádné rámy, zde mohou být vhodné paty i ploché boty.

Krátké

Povlaky jsou vhodné pro zástupce všech velikostí a rychlostí růstu. Univerzální výrobek vhodný pro každodenní nošení. Možné kombinace s džíny, mládežnické modely bot. Schopnost kombinovat různé styly oblečení v obraze činí tyto kabáty nejčastějšími u žen různých věkových kategorií.

Dosud jsou asymetrické řezy také v módě, mají různé délky polic a zád, nebo protáhlé na stranách a zkrácené vpředu i vzadu. Mnozí designéři vyvíjejí modely, jako by hráli se spodním řádkem, který najde fanoušky ze strany amatérů, kteří experimentují.

Materiály

Kašmír

Srst bude milována osobou, která si ji vybere při prvním dotyku. Jemný, lehký, je vyroben z materiálu, jehož základem je koza. Tato tkáň je hypoalergenní, nezpůsobuje podráždění. Perfektně se zahřívá, při praní nedeformuje, i když je vhodnější používat služby čistírny.

Alpaka

Vlněný kabát vás dokonale chrání nejen před chladem, ale také před vlhkostí a vlhkostí, která je bohatá na podzimní a jarní počasí. Díky svým vodoodpudivým vlastnostem a vlastnostem oteplování se alpaková vlna stala populární pro výrobu svrchních oděvů. Z tohoto materiálu jsou vyrobeny různé modely a styly kabátů, které umožňují výběr podle vašich preferencí.

Bolonevoy

Kabáty dokonale zvládají nepříznivé počasí. Oblečený v takovém oblečení vám zaručeně zůstane suchý na deštivý den.

Tweed

Tato věc osloví příznivce vlněných tkanin. Tweed je vyroben z ovčí vlny, která má řadu pozitivních vlastností, jako je odolnost proti vlhkosti a nízká tepelná vodivost. Mít teplé, pohodlné a přírodní oblečení jste v souladu s přírodou, která sama o sobě je symbolická.

Z pláštěnka

Díky různorodosti pláště do deště je možné vyrábět praktické a nepromokavé teplé oblečení. Výhodou je také nepropustnost takové tkaniny, která poskytuje dodatečnou ochranu před povětrnostními vlivy. Různé barvy, přítomnost výtisků bude vypadat jasně a stylově v takovém kabátě.

Z kůže

Elegantní modely kabátu jsou vyrobeny z takového materiálu. Dokonce i staří lidé byli chráněni před chladem a oblékali zvířecí kůže. Tento materiál je elastický, perfektně zpracovatelný, což mu dodává odolnost proti vlhkosti. Stejně jako každý organický materiál, nezpůsobuje alergické reakce a je vhodný pro každého. Různorodost modelů kožených kabátů umožní výběr nejnáročnějších a sofistikovanějších módy.

Vlněný kabát

Klasicky, to je navždy.Velmi praktická, teplá, odolná proti vlhkosti, zaujímá místo mezi preferencemi módních návrhářů. Dokonale udržuje teplo, nedovolí zamrznout a poskytne nádherný pocit pohodlí a pohodlí. Moderní výroba vlněných vlněných plášťů umožňuje odklonit se od obvyklých monofonních druhů. Různé ornamenty, vzory a povrchy promění zdánlivě známou věc na originální oblečení, které si zaslouží sama královna.

Drape

Povlak může mít přírodní tkaninovou směs (vlnu), smíšenou (vlnu + syntetiku) nebo zcela umělou (syntetickou). Nehledě na módní trendy, vždy byl v poptávce potah. Dost lehká a zároveň teplá, vždy měla své přívržence.

Boucle

Přeloženo z francouzštiny znamená "svazek", "malý prsten". Měkká, velmi příjemná na dotykovou tkaninu použitou při úpravě kabátu. Speciální struktura nitě dělá věc hustou na úkor knihy. Možné je jak monofonní barvení, tak i proužek, geometrický výkres. To zase zvyšuje možný počet modelů a stylů kabátové tkaniny.

Od lamy

Taková věc je vhodná pro ženy, které upřednostňují pohodlí a důvěru v budoucnost. Rafinovaný a drahý materiál bude vypadat nádherně na ženu s jakýmkoliv typem postavy. Oteplování a odpuzující vlastnosti této látky nezanechávají lhostejné její majitele.

Kombinované modely. Jsou možné kombinace kůže a roušky nebo kašmíru, kozhzamu a vlny. Velmi oblíbené jsou modely s lemovanými kapsami a manžetami s kontrastní texturou. Existují modely, z nichž přední a zadní jsou vyrobeny z různých materiálů. Rukávy jsou pak identické se zády.

Co na sebe

Kabáty se nosí s různými oděvy. Záleží na stylu, délce, tkanině, ze které je šitá. Nejvýhodnější vzhled šaty a sukně, nosí pod kabátem. S kalhotami byste měli být opatrní, abyste nevypadali směšně. Výběr oblečení přímo závisí na stylu, vkusu a na obraze, který bych chtěl vytvořit.

Všechny druhy klobouků a klobouků, baretů a šátků budou doplňujícími prvky, které naplní obraz šarmem a zvláštní přitažlivostí. Šátek, jako vynikající detail, může také změnit celý vzhled. Rukavice také dokonale doplňují vzhled a vysoké budou dokonale ladit s modely, které mají zkrácený rukáv.

Boty jsou velmi důležitou součástí celého obrazu, takže byste měli pečlivě zvážit jeho volbu. Vysoké podpatky se hodí téměř ke všem typům kabátů a výška vrcholků bot může hrát klíčovou roli. Čím kratší je srst, tím vyšší by měla být bota. Kabáty se nosí s botami, botami, v některých případech je přípustné nosit pro něj boty, i když je nepřijatelné, že jsou otevřené.

Výběr sáčku může být někdy problém. Je důležité, aby byl poměrně prostorný a materiál, ze kterého byl vyroben, měl přibližně stejnou hustotu jako srst. Nevhodné sáčky - spojky, lehké letní modely sáčků.

Přehled nových výrobků od výrobců (+ další možnosti)

Kalyaev

Docela rozsáhlý sortiment je charakteristickým znakem tohoto dámského svrchního oděvu. V kolekci dominují klasické modely. K dispozici jsou modely s kapucí, odnímatelným límcem, stojacím límcem a také modely se zkráceným rukávem. Barevná škála výrobků je mírná, i když je klec, existují jasné modely, které jsou relevantní v aktuální sezóně.

Borelli

Společnost specializující se na dětské oblečení, vydala nádhernou sbírku pro dívky. Dámské siluety, světlé barvy, vysoce kvalitní šití výrobků přitahuje dostupné ceny. Praktické věci, vytvořené s ohledem na činnost dětí, vám budou dlouho trvat. Tam jsou oba prosté modely, as květinovým, zvířecím, geometrickým tiskem, který je velmi důležitý.

Sněhová královna

Představuje vynikající sbírku všech druhů kabátů.Zde můžete najít kabát jakékoli barvy (od tlumené do jasných barev), se zvířecím potiskem a kožešinovým lemem. Kvalitní doplňky, různé druhy povrchových úprav potěší oko svou atraktivitou a originalitou. Na sobě kabát této značky můžete cítit pohodlí a osobní přitažlivost.

Kerry

Kolekce se vyznačuje mimořádným jasem, bohatými barvami. Velmi zajímavé geometrické tisky, dostatečně malé, což je přijatelné pro dětské oblečení. Tam jsou také bílé modely, které jsou trendy v této sezóně. Kvalita světlých plášťů tohoto výrobce je hodná volby.

Elema

Představuje výběr výrobků z praktických paltovských materiálů. Jsou prezentovány modely klasického střihu, vhodné jak pro mladé ženy, tak pro dospělé.

Srovnávací analýza produkujících zemí

Nákup svrchních oděvů zahrnuje nalezení modelu, který uspokojí mnoho požadavků kupujících. Jedná se o kvalitu výrobků, styl a samozřejmě cenu.

Itálie

Vyrábí velmi elegantní a elegantní modely. Snad není žádná žena, která nechce mít v šatníku italský kabát. Továrny této země vyrábějí vysoce kvalitní zboží z vysoce kvalitních materiálů, ale cenová politika je také vysoká. Nemůžete koupit skutečný kabát vyrobený v Itálii za malé množství peněz, takže pokud se chystáte na nákup, připravte se na velké výdaje.

Rusko

Má velké množství továren specializujících se na krejčovství svrchních oděvů. Zboží dobré kvality, vzhledem k potřebám obyvatelstva na základě klimatických podmínek a zeměpisné polohy. Cena kabátu vyrobeného v ruských továrnách je cenově dostupná. To umožňuje nákup modelu, který se vám líbí, aniž by to ohrozilo rodinný rozpočet.

Ukrajina

Nevytváří příliš velké množství vrchního oděvu. Nicméně, kabáty šité v ukrajinských továrnách mají také své fanoušky. Kvalita je slušná a ceny jsou docela rozumné. Taková možnost rozpočtu.

Bělorusko

Má několik inzerovaných továren na šití svrchních oděvů. Běloruské kabáty jsou dobrým příkladem kvalitního oblečení a oblečení. Rozumné ceny příjemně překvapí, kvalita splňuje standard.

Finsko

Není divu, že je to jeden z největších výrobců svrchních oděvů. Ve finských modelech nejsou žádné katastrofy počasí. Modelová řada sestává hlavně ze sportovních modelů, vodotěsných a nefoukaných. Za zaručenou kvalitu bude mít, respektive zaplatit hodně.

Stylové obrázky

Ženy

 • Velkolepý luk bude kombinací oříznutého béžového kabátu s černými vysokými botami a velkou taškou.
 • Kombinujte bílý maxi kabát se stylovými vysokými podpatky kotníku pro široký klobouk.
 • Tandem krátkého kabátu a kolenní sukně je kombinován s vysokými podpatky a rukavicemi.

Mládež

 • Nadměrná kabátová bunda a masivní taška se snadno vejdou do bot s hustou podešví ve vojenském stylu.
 • Kombinace vojenského kabátu a klasických bot, doplněná o elegantní tašku, dodá romantiku a ženskost.

Elegantní nebo světlé, pobuřující nebo skromné ​​... Jsme všichni jednotlivci, což se odráží ve vzhledu každého z nás. Zajímavé obrazy vestavěného kabátu s velkými sponami, kombinovanými modely, kabáty s geometrickými vzory.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky