Dvojitý hrudník je vždy v módě

Dvojitý hrudník je vždy v módě

Dnes existuje mnoho stylů ženských plášťů: některé z módy vypadají z módy a znovu se stávají relevantní a některé jako klasika jsou vždy v poptávce. Model kabátu, který je oprávněně věčný ve světě módy, je dvojitý a z dobrého důvodu.

Faktem je, že tento styl se stal známým od dob první světové války a byl původně vytvořen výhradně pro muže - vojáky.

Plášť, který dokonale chrání před chladným a pronikavým větrem, byl také příznivý pro ženy díky hlubokému zápachu, ale mnohem později - ve 20. století.

První model ženského kabátu byl šitý v Ulsteru z hrubé tkaniny a měl odnímatelnou kapuci. To bylo šité podle vojenského stylu, který je nyní nazvaný armáda, a byl rozlišován nedostatkem výzdoby. Moderní styly dvouřadových kabátů jsou mnohem bohatší jak v dekorech, tak ve vzhledu a v řezu.

Co to je?

Je povoleno zavolat dvouřadový kabát, který má v přední části širokou klapku s tlačítky nebo tlačítky, které jsou na něm uspořádány ve dvou řadách.

Zajímavé je, že ve většině moderních modelů funguje pouze extrémní řada spojovacích prvků, zatímco druhá řada hraje dekorativní roli. Ale pokud chcete, můžete najít modely, ve kterých pracují obě řady tlačítek. Kabát můžete zipovat na jedné nebo druhé straně. Límec u takových modelů je obvykle drahý.

Jak se dvojí prsa liší od jednoho prsa

Na rozdíl od dvouřadového kabátu má jednořadový kabát úzkou klapku a jednu řadu spojovacích prostředků, které lze šít ve formě tlačítek nebo tlačítek. Zapnul takové povlaky, resp. Pouze na jedné straně.

V tradičním provedení má jednořadový kabát pouze tři knoflíky, zatímco ve dvouřadovém kabátě může počet upevňovacích prvků v jedné řadě dosahovat až pěti a dokonce deseti kusů. K dispozici jsou také modely jednořadových plášťů s klapkami, kdy je řada upevňovacích prvků zcela pokryta kusem látky.

Výhody

Hlavní výhodou dvouřadového kabátu je, že je vždy relevantní a vypadá draho. Dívka, která si vybrala kabát tohoto střihu, vždy zdůrazňuje svou eleganci a přesvědčí každého v přítomnosti chuti. Takový plán by byl vhodný jak v každodenním, tak v obchodním stylu.

Bez ohledu na to, jaký model srsti vybere mladá dáma, přítomnost velkého množství velkých tlačítek dodá jeho obrazu určitou chuť a originalitu.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Odborníci doporučují dvouřadový kabát vybrat výhradně tenké mladé dámy, a to je vzhledem k tomu, že široký pruh se dvěma řadami tlačítek vizuálně přidává na siluetu siluetu.

Ale i když je vaše postava daleko od modelových standardů, můžete si tento styl dovolit, pokud zvolíte správný model:

 1. Na děvčatech s mohutnými boky bude dobře vypadat srst s dvojitým prsy s masivním límcem. Volný střih vám umožní vizuálně vyvážit parametry silueta a odvrátit pozornost od nedostatků.
 2. Mladé dámy s obdélníkovou siluetou si mohou vybrat takový model, ale pouze v případě, že je doplněn o baskické a znatelné dekorativní prvky.
 3. Dívky s krátkýma nohama si mohou vybrat mírně rozšířený dvouřadový stehno.

U dívek s obloukovými formami je lepší odmítnout model s dvojitým poprsím a dát přednost stylům srsti s asymetrickou sponou. Totéž lze říci o děvčatech s nádherným poprsí, ale je důležité, aby srst měla jiný výstřih ve tvaru písmene V.

Populární styly a modely

Módní sezóna 2016 - 2017 je poznamenána řadou dvouřadových modelů dámských plášťů.

 • Klasické odstíny černé, hnědé, pískové a béžové se ředí fialovou, růžovou, červenou, modrou a fialovou.
 • Existují také takové styly, ve kterých se najednou kombinuje několik variant tkanin a barev. Nejoblíbenější kombinace je černá s bílou a hnědou barvou s černou.
 • Monotónnost modelu může být zředěna kostkovaným, pruhovaným a abstraktním vzorem, ale každý nový model má jedinečné vlastnosti.

Vojenský styl

Plášť tohoto druhu se vyznačuje zkrácenou délkou a lehce nasazenou siluetou. V takovém řezu vypadá model takového dvouřadového kabátu spíše jako vojenský kabát, který se stal v poválečných letech obzvláště populárním.

Dalším charakteristickým znakem armády je stojací límec a tuhost textury. Obvykle jsou tyto povlaky šity z hrubé vlny a jsou doplněny velkými kovovými knoflíky zlatého odstínu.

Velké nashivnye kapsy, které jsou umístěny na úrovni hrudníku nebo po stranách jsou povinnou součástí kabátu ve vojenském stylu.

Klasika

Dvouřadový kabát klasického střihu je nejvšestrannější a nejoblíbenější v módních kruzích. Nahoře jsou tyto nátěry vždy mírně osazeny a spodní část výrobku má rozšířený tvar.

Taková silueta vám umožní cítit se nejvíce ženský a elegantní. Kromě toho široká prkna lépe chrání před větrem v chladném období.

S kapucí

Takové modely dvouřadových plášťů jsou ideální pro chladné období, zejména pokud jsou vytvořeny z teplých materiálů, jako je přírodní vlna. Kukly dvouřadových kabátů jsou vždy velmi hluboké, takže dokonale chrání uši před mrazivým větrem.

Pokud je model dvouřadového kabátu s kapucí vytvořen z pláštěnky, může být vynikající alternativou klasického větrovky.

Vybaveno

Vybavený styl dvouřadového kabátu je vždy doplněn o jeden důležitý detail - pás. To může být široké nebo úzké, mají masivní přezku nebo kravatu do uzlu, ale vždy vám umožní, aby postava sofistikovanější a ženský. Pokud je model osazeného dvouřadového kabátu klasický, pak bude sukně rovná, a pokud ne, může být rozšířena.

Bez límce

Nejčastěji jsou dvouřadové kabátové modely dodávány s límcem, ale tam jsou modely bez obojku. Tento model srsti je ideální pro teplou mimosezónu a často přichází s krátkými rukávy.

Pro větší harmonii obrazu jsou kabáty doplněny hedvábnými šátky. Nejčastěji má tento model rovný nebo mírně upravený střih, ale jsou zde i styly s rozšířenými sukněmi.

Délka

Pokud jde o délku, módní návrháři se rozhodli tuto sezónu neomezovat, takže v moderních obchodech najdete v tomto smyslu absolutně dvojité breasted kabáty. Nejdelší modely mohou dosáhnout středu kotníků, zatímco kratší nedosáhnou kolena. Tato odrůda umožňuje dívkám vybrat si perfektní délku pro sebe.

Krátké

Dvouřadé kabáty až do poloviny stehna a nahoru vybírají mladé a aktivní mladé dámy, které jsou zvyklé být vždy v pohybu a nepotřebují další oteplování.

Také dívky, které řídí své vlastní vozy, raději nosí modely s oříznutým kabátem - tento model je pro ně praktičtější.

Dlouho

Kabáty pod délkou kolena raději nosí slušné dámy, které jsou zvyklé na změřený životní styl a zmrazení v chladném období.

Takové modely kabátů dávají vzhled mladých dam ve věku elegance, ale zvláštním způsobem mohou v nich mladí lidé vypadat stylově.

Co na sebe

Dvouřadový kabát je dobrý, protože se dobře hodí k různým věcem.

 • Ideálním doplňkem k brutálnímu obrazu s modelem ve vojenském stylu bude kožený široký pás se sponou.
 • Aby byl obraz přísný, můžete si vybrat klasický model kabátu a doplnit ho oblekem nebo kufříkem.
 • Rozzlobená sukně nebo šaty, stejně jako tenký pás a stylový šátek vám pomohou dokončit váš ženský vzhled.

Výběr obuvi a doplňků

Výběr správné obuvi pro obraz byste se měli zaměřit na vlastnosti řezané srsti.

 • Pokud se odlišuje podle závažnosti a stručnosti vojenského stylu, je lepší obraz doplnit vojenskými botami nebo napůl boty s volným bootlegem.
 • Eleganci klasického kabátu nejlépe zdůrazňují boty - pumpy s podpatky nebo kotníkové boty.
 • Ženskost obrazu může být zdůrazněna botami s nízkou rychlostí.

Klobouk

Pokrývky hlavy pro dvouřadový kabát by měly být vybrány pečlivě, protože takový model obvykle není doplněn. Nejlepší volbou by byl baret nebo volná čepice.

Stylové obrázky

 1. Opravdu stylový obraz ve stylu armády pomůže, aby taška přes rameno, která přinese nějaké nadšení do celkového obrazu.
 2. Závažnost klasického stylu zdůrazní kabelku.
 3. Ženskost přinese spojku.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky