Pánský podzimní kabát

Pánský podzimní kabát

Mužský šatník je velmi těžké změnit. Ale pořád se snažíme. A chceme nabídnout zástupcům silnějšího pohlaví, aby si na podzim koupili útulný a stylový kabát. Bundy - příležitostná, praktická volba.

Co nám však řeknou muži, pokud jejich životní styl způsobí, že budete mít několik klasických obleků, které povedou obchodní jednání s partnery, budou se pravidelně účastnit sympozií a konferencí. A ve skříni je krátká módní bunda, která bundu neskrývá. Podzimní kabát vám pomůže zdůraznit váš stav.

Trochu historie

Jen před 1,5 stoletím srst Rusů zmatila. Ve Španělsku byl kabát považován za rolnické oblečení. O něco později, v Holandsku, se kabát stal palácovým oděvem.

Takové svrchní oblečení šlo dlouhou cestu, než se stalo součástí šatníku moderní osoby. Existuje mýtus o určitém podnikateli z Kodaně, který koupil určitou dávku takové zvědavosti. Jeho nabídka zahrnovala pouze ženský kabát. Nicméně, místní obyvatelé nevěnovali pozornost novosti.

Po delší dobu položte tento výrobek. V zoufalství nešťastný podnikatel zavěsil celou fasádu svého obchodu se zakoupeným zbožím. Pro velké množství výrobků bylo obtížné všimnout si třípodlažní budovy.

Úsilí nebylo marné. Coats se začal kupovat. Za několik dní byl výrobek vyprodán.

Vlastnosti

Velkorysost řezaných, útulných, teplých tkanin, stylový povrch umožní mužům vypadat elegantně a statně.

Klasický klopový límec, rukávy na rukávech - ozdobný, který mistrovsky odlišuje obchodníka od davu.

Prostorná kapuce slouží nejen jako dobrá ochrana proti větru a dešti. V některých případech existuje možnost odmítnout čelenku.

Jak si vybrat

Pokud nejsou definovány následující body, neměli byste je spouštět do úložiště:

 • Kam to půjdeš? Události mohou být velmi odlišné. Kancelářské práce zahrnuje obchodní dresscode. Takže potřebujete klasický kabát. Pro každodenní setkání zapadají krásné duffle kabát.
 • Volba barvy. Znovu uvažujeme dvě fakta: tmavé barvy: černá, modrá, hnědá, volba pro práci. Ostatní barvy jsou vhodné pro každodenní setkání. Zde můžete upřednostnit módní trendy barev nebo oblíbené barvy.
 • Výběr spojovacího materiálu není také zbytečný. Tlačítka nebo zip - otázka vkusu každého člověka. Dnes návrháři kombinují oba. Vše záleží zcela na jejich preferencích. Tlačítka také nejsou špatnou volbou.

Populární styly

A tak milí muži, představujeme fotogalerii pánských kabátů.

 • Rovný klasický kabát s límcem klopě. Jeho popularita je neomezená. Pohodlný klasický styl bude vždy vypadat stylově a bezchybně.
 • Duffle kabát - Dobrá akvizice pro každodenní setkání. Velké knoflíky a pantové závěsy z něj činí originální a znatelné.
 • Láska bundy. Pak je to vaše volba. Dvouřadý kabát se štíhlým střihem. Skvělé řešení pro každý den.
 • Bunda kabát Zní to dobře, že? Zajímavý design, střih. A co je nejdůležitější, model se podobá bundě. Teplé, kreativní a pohodlné.
 • Neméně populární je model s kapucí. Kukla nejenže ochrání před větrem a deštěm, ale také vám nedovolí vzít si čepici nebo klobouk.

Délka

Výrobci svrchních oděvů nabízejí různé možnosti. Krátká srst vypadá dobře s kalhotami. Jedinou výjimkou je sportovní oblečení. V každém věku se může nosit krátká srst.

Mladí muži zdůrazňují postavení obchodníka. Muži, kteří již prošli barem „za“, odhodí svůj věk.

Dlouhá srst vypadá dobře u mužů, jejichž výška je nadprůměrná. Je vždy teplejší než v krátké srsti. Muž v dlouhém kabátě vždy vypadá pevněji a přitažlivěji pro spravedlivý sex.

Materiály

Jaké látky šijí svrchní oděvy. Teď všechno řekneme.

 • Drape - měkká vlněná tkanina s několika vrstvami vazby. Výrobky z roušky se zahřejí, pěkné na dotek. Dobře drží tvar srsti a trochu zmačkaný.
 • Tweed - hrubší tkanina má podobu kresby: skvrnu nebo srst. Vše záleží na vazbě. Silná tkanina. Tweed bude trvat více než jednu sezónu.
 • Kašmír se týká vlněných tkanin. Srst je lehká a trvanlivá. Mezi nedostatky: pelety se mohou objevit na často ohnutých místech, například na rukávech.

Skutečné barvy

Barevná paleta může být velmi různorodá. Vše záleží na tom, pro jaký účel je takový oděv zakoupen. Pro obchodní styl fit model v černé, šedé, modré a hnědé.

Ostatní barvy budou malovat šedé dny a vždy vám umožní pozitivně přemýšlet. To často není dostačující pro každého v každodenním životě.

Krémový karamel je příjemnou barvou, má uklidňující účinek a vytváří příjemnou atmosféru.

Světle modrá - trochu námořní téma nebolí. Ale muž se stane prominentní postavou pro ostatní.

Co na sebe

Klasická obuv se hodí na kabát: ten, na který jsou muži zvyklí nosit obleky a tradiční kalhoty. Oxfords, derby, brogues, pánské boty. Chcete-li vychladnout semi-boty.

Z příslušenství je nutné zvolit tlumič výfuku. Dokončí stylový mužský vzhled.

Rukavice na chladný podzimní den.

Stylové obrázky

Nabízíme mužům pozornost, stylové obrazy pro kanceláře a denní setkání.

"Jak je dandy oblečen v Londýně." Je to tento citát ze známé klasiky, kterou lze použít k ocenění takového kabátu. Černý kabát s náplastmi. Speciální chic - kombinace dvojitého límce: populární klopě a krásného šálu. Barva, která se mísí se všemi barvami.

Design bundy lze vysledovat ve svrchním oděvu. Kabát s horní štěrbinou. Pohodlná upevňovací tlačítka zkrátí dobu návštěvy skříně, kde se bude konat obchodní jednání. Někdy to nestačí. Přizpůsobený řez zdůrazní mužský vzhled.

Rovná srst karamelové barvy je chytrou volbou pro setkání s partnery. Oblek, aktovka a vynikající pracovní nálada povedou k úspěchu v jednáních.

Roztomilá buňka vhodná pro každodenní setkání. Dafkloth transformuje všechny. Pohodlné oblečení vám umožní relaxovat po náročném dni a pobavit se v příjemné společnosti s přáteli.

Barva Dafkloth marsh - další úžasná věc pro každodenní setkání. Jeho oblíbené džíny nebo kalhoty v kleci mu budou vyhovovat. Hnědé boty dokončí vzhled.

Kabát s kapucí. Návrháři mají své vlastní triky. Nemají žádnou rovnost, aby zamaskovali něco zbytečného nebo oklamali špatné počasí. Vnitřní zip umožňuje mužům, aby si vybrali.

Noste tlumič výfuku na deštivý den nebo ne. Model, ve kterém je vhodné jít do práce, studovat a dokonce i na rande.

Moderní mladí muži se vždy vyznačovali individualitou ve stylu. Krátká srst na elastickém pásku vypadá kreativní a módní. Horní kapsy na zip vám nedovolí ztratit potřebné detaily: telefon, klíče a další drobnosti.

Srst s kapucí a stojacím límcem bude vyhovovat mladým mužům. Vysoký límec zavírá hrdlo před chladem. Kapsy v letáku vypadají elegantně a krásně.

Snadná nedbalost v oděvu je neodmyslitelná u mnoha mužů. Volný kabát z hrubé povrchové úpravy zdůrazňuje individualitu stylu. Model nedrží pohyby.Jeho styl v oblečení vždy připomínal ostatním jasnou silnou osobnost, která má vždy jasný plán.

Kožený kabát potvrzuje blaho každého člověka. Je to univerzální a praktické. Rukávy jsou krásně zdobené záplatami se smyčkami. Kabáty se mísí s džíny a kancelářskými obleky.

Dvojité prošití na hraně výrobku jej činí úplným a trvanlivějším. Správná péče umožní, aby byla nošena několik sezón. Pomerančová kůra se vrátí lesk na nejvíce špinavá místa: límec, manžety.

Různé styly a stejný předmět. Podzimní pánský kabát. Obchodní klasika a nejnovější módní trendy pro každý den. Teplé tlusté tkaniny, úžasný povrch, zapínání na jakoukoli mužskou chuť. Návrháři někdy najít jen nestandardní řešení, aby se věci opravdu krásné a pohodlné.

Muži, rozhodli se pro podobný nákup? Souhlasím, protože vypadat stylově a jistě na každém setkání je vždy příjemné, pohodlné a pohodlné. Úspěšné akvizice a dobrá nálada!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky