Ricinový olej pro obličejové vrásky

Ricinový olej pro obličejové vrásky

Zpočátku byl ricinový olej používán výhradně pro léčebné účely. Nyní mohou všechny osoby postižené změnami souvisejícími s věkem používat ricinový olej pro obličej proti vráskám. Dokonce i kosmetologové tento „babiččiný“ lék schválili, takže můžete být klidní na kůži. V tomto článku se dozvíte, jak používat castorca k nápravě projevených nedostatků ve vašem vzhledu.

Výhody

Ricinový olej pro obličej má velkou sadu léčivých vlastností. Vyživuje pokožku a činí ji hladší a blíže k ideálu. Castor pomáhá řešit mnoho problémů, od pigmentových skvrn až po vrásky.

Máte-li tenkou a suchou pokožku, pak rozhodně stojí za to věnovat pozornost ricínovému oleji také proto, že chrání před vypuštěním. A kůže, která se již začala odlupovat, tento výrobek pomůže v pořádku. Příjemnou výhodou je, že ricinový olej lze použít na celé tváři, a to i na citlivém místě kolem očí. Takže se nemůžete bát, že nástroj půjde někam tam.

Velký počet příznivých vlastností je dán především skutečností, že ricinový olej je bohatý na užitečné stopové prvky. Podívejte se na seznam látek a všimnete si, že tam najdete vitamín E, A a kyselinu stearovou a palmitovou.

Je třeba poznamenat, že skutečnost, že ricinový olej těží také z Vašeho rozpočtu, protože výrazně ušetříte na nákupu drahých kosmetických výrobků.

Kontraindikace

Ricinový olej má mnohem méně kontraindikací než všechny druhy kosmetiky s chemickým složením. Tento produkt pomáhá zralé pleti dobře, až na vzácné výjimky. Za prvé, nemůže být použit, pokud máte individuální netoleranci na ricinový olej.

Před použitím oleje v čisté formě nebo použitím masek na něm založených, zkontrolujte alergické reakce. Aplikujte lék na malou plochu kůže a ujistěte se, že v tomto bodě po chvíli nedošlo k vyrážce a zarudnutí. Pokud je vše v pořádku, můžete tento nástroj bezpečně použít.

To však neplatí pro ty dny, kdy máte na obličeji pupínky nebo otevřené rány. Zde je lepší být opatrnější a nepoužívat castorca, protože infekci šíří pouze po celém povrchu obličeje.

Použití výrobku

Aby ricinový olej dobře fungoval na vaší kůži a skutečně se zbavil mimických vrásek, musí být používán správně.

To je jeden z těch produktů, které můžete bezpečně používat doma, děláte velmi dobře bez odborné pomoci. Pravidelné používání vráskového oleje dodá vaší pleti pružnost a zjemní ji.

Nejjednodušší způsob použití - použití oleje ve své čisté formě. Dokonale hydratuje pokožku. Ale ujistěte se, že produkt na kůži nebyl příliš mnoho, protože mastná pleť mastnou pleť, která také není příliš dobrá. Jemnější a promyšlený způsob použití je přidání několika kapek ricinového oleje do obličeje a dekoltu, který používáte denně.

Masky

Dobrý lék proti vráskám je maska ​​vyrobená z tohoto zázračného oleje. Recepty takových masek jsou velmi jednoduché a mohou být vyrobeny doma. Podívejme se na některé z nejoblíbenějších.

Zlato

Pro jemné vrásky, které se nacházejí v očních víčkách, je vhodná jemná maska ​​na bázi medu a ricinového oleje. Nejlepší je vybrat si dobrý pohankový med. Tuto směs můžete doplnit jedním žloutkem nebo ovocným pyré.To obohatí kompozici vitamíny a učiní ji prospěšnější pro pokožku a vyživuje.

Tato směs musí být dobře promíchána a zahřívána ve vodní lázni. Naneste masku na celou tvář a krk půl hodiny. Poté, co vyživuje kůži, může být opláchnuta teplou tekoucí vodou. Tato maska ​​by měla být prováděna pravidelně, až čtyřikrát za týden. Tato maska ​​je ideální pro mladé dívky s prvními mimickými vrásky a pro zralé ženy.

Od pigmentace

Další dobrá maska, která je vhodná pro korekci problémové kůže, je vyrobena na základě různých výrobků. Nejjednodušší možností je kombinace ricinového oleje s vazelínou nebo medem. Tyto potraviny jsou stejně měkké a výživné. Díky tomu je pleť zdravější a dodává jí pružnost v každém věku. Tato maska ​​je vhodná pro použití na čelo nebo na krku, kde jsou vrásky tak hluboké a viditelné, jak je to jen možné. Totéž platí pro nasolabiální záhyby.

Pro přípravu takové masky jednoduše smíchejte všechny potřebné ingredience v jedné nádobě. Výsledná kompozice může být skladována několik dní. Ale pro to musí být umístěna na chladném a tmavém místě. Nejlepší možností je lednice.

Tento výrobek má bělící účinek a pomáhá vyrovnat se s pigmentací, která může poškodit váš vzhled.

Čištění

Někdy je také užitečné čistit pokožku. K tomu vhodnou masku na bázi ricinového oleje. Nejjednodušší způsob přípravy takového produktu je smíchání ricinového oleje s hrubou mořskou solí. Tento výrobek pomáhá nejen dodávat pokožce pružnost, ale také ji znatelně čistší a dobře upravenou. Tato směs by měla být aplikována na celý obličej, rovnoměrně rozprostřena po všech zónách, od můstku nosu po bradu.

Před použitím obličejové masky stojí za to pára. Masku můžete aplikovat alespoň každý den. Díky tomu bude vaše pokožka lepší nejen externě, ale i vnitřně.

Od prvních vrásek

V tomto věku, kdy se vrásky začínají objevovat na kůži, může obličej ještě prodloužit mladost. K tomu potřebujete jednoduchou ovesnou kaši, kterou lze snad najít v každém domě.

Směs dušené ovesné vločky s ricinovým olejem a sezónu s medem. Tento výrobek funguje skvěle po staletí. Stačí, když masku rovnoměrně rozložíme na víčka a necháme ji půl hodiny. V této době můžete zcela relaxovat a odpočinout si. Po správném čase opláchněte hmotu čistou teplou vodou.

Od hlubších vrásek

Maska na bázi kosmetické hlíny vám pomůže vyrovnat se s výraznějšími věkovými problémy. Tento výrobek je známý svými blahodárnými vlastnostmi a pomáhá výrazně zlepšovat pleť. Chcete-li připravit jednu porci této směsi, budete potřebovat lžíci hlíny (to je nejlepší koupit bílé nebo modré) a lžičku castorca. Smíchejte je do hladka a přidejte jeden žloutek.

Aby byl výsledek výraznější, přidejte několik kapek tekutého vitamínu A, který se prodává v kapslích v každé lékárně. Tento domácí lázeňský postup lze provádět dvakrát týdně.

Video je nyní receptem na obličejovou masku pomocí ricinového oleje.

Recenze

Ricinový olej, a to jak ve své čisté formě, tak jako součást kosmetiky pro domácí péči, je oblíbený u mnoha žen, které si všimnou, že se jejich pokožka časem ztrácí. Účinek tohoto produktu je potvrzen mnoha recenzemi, které lze nalézt na internetu.

Neobvyklejší je však skutečnost, že tento výrobek získal souhlas odborníků. Zpravidla kosmetologové negativně reagují na všechny experimenty na domácí kůži.

Profesionální kosmetologové říkají, že ricinový olej skutečně vyživuje pokožku a činí ji pružnější. Proto se často nachází v seznamu komponentů a nástrojů z masového trhu a některých luxusních výrobků.

Ve své čisté formě se tento nástroj doporučuje používat velmi opatrně.Pokud aplikujete příliš mnoho castorky na kůži, nebo jednoduše nekontrolujete alergické reakce, výsledek může být nepříjemný a nepředvídatelný. Proto vždy testujte castorca, pokud se rozhodnete, že na něm založíte nějakou masku proti stárnutí.

Ricinový olej pro zralé ženy je jedním z nejhospodárnějších způsobů, jak prodloužit mladost vaší pleti. Použijte tento produkt moudře a vaše tvář zůstane dobře udržovaná a atraktivnější déle, navzdory časovým a věkovým změnám, kterým se nikdo nemůže vyhnout.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky