Kovový lak na nehty

Kovový lak na nehty

Krásná a módní manikúra dává dívce jistotu, činí ji uvolněnější a společenskou. Není to tajemství pro nikoho, že nehty mohou vyprávět hodně o osobě, proto každá žena módy se snaží, aby jí nehty způsobily jen obdiv a přitahovaly pohledy. Naštěstí mají nyní dámy mnoho možností pro design nehtů, od skromných až po mimořádné.

Kovový lak na nehty se s největší pravděpodobností používá k vytvoření jasného, ​​odvážného obrazu as takovou manikúrou nebudete bez povšimnutí.

Vlastnosti a výhody

Mezi obrovské množství nástrojů, které pokrývají nehtovou desku, si mnoho dívek vybralo kovový efektový lak, který vám umožní vytvořit jedinečnou manikúru. Ale stojí za to připomenout, že takový design nehtů není každodenní, ale vhodnější pro všechny speciální případy.

Díky unikátnímu složení nátěru vypadají nehty jako kovové desky. Zrcadlový efekt se dosahuje pomocí slídy obsažené v nástroji. Ve srovnání s jinými typy laků má kovové provedení silnější konzistenci, ale tato skutečnost nebrání lehkému a rovnoměrnému rozložení povlaku. Mnoho lidí spojuje kovovou manikúru se zrcadlovými zlatými nebo stříbrnými odstíny, ale ve skutečnosti existuje mnoho barev, takže vaše volba je zcela neomezená.

Populární značky

Každý den na trhu kosmetických výrobků najdete všechny nové značky laků na nehty s kovovým efektem. Ve stejné době, na policích obchodů jsou jak drahé a velmi levné možnosti. Ale nemyslete si, že rozpočtové značky jsou horší než drahé. Kvalita aplikace závisí na typu vaší nehtové desky, která může zcela odmítnout jakýkoliv lak.

Relouis

Běloruská společnost Rio Profi se specializuje na výrobu různých typů laků na nehty a výrobků pro péči o nehty. Tato značka spíše odkazuje na rozpočtové možnosti pro kovové laky. V sortimentu jsou laky různých odstínů, transparentní i syté. Soudě podle hodnocení zákazníků, nástroj této společnosti je vynikající volbou pro nehty design za rozumné peníze.

Všechny laky jsou dobře udržované, nezhustí a nevyschnou ani po třech letech. Nátěr se nanáší snadno a hladce díky měkkému širokému kartáčku. Odstraňuje lak tak snadno, téměř bez jídla do kůže a nezbarvení.

Naomi

Značka Lucky Naomi se vyznačuje přítomností velkého množství odstínů, ze kterých se oči rozcházejí. Barevnou paletu tvoří krásné lesklé, perleťové, matné a samozřejmě kovové odstíny. Výrobce ručí za kvalitu každého typu nátěru, což zaručuje snadnou aplikaci, bohatý odstín a trvanlivost. Barvy jsou skutečně nasycené, což umožňuje hospodárné používání výrobku v jedné nebo dvou vrstvách.

Nepřekonatelná kvalita dekorativních výrobků se dosahuje použitím nejlepších moderních materiálů, které jsou co nejbezpečnější.

Rio profi

Rio Profi je ruská kosmetická společnost, která se zaměřuje na výrobu gelových leštidel, běžných laků, nástrojů pro manikúru, jakož i různých výrobků pro péči o tělo. Výroba je založena v Rusku, ale všechny suroviny jsou dodávány z Německa. Proto jsou fondy považovány za kvalitní a jejich cena je přiměřená.

Pokud jde o kovové gelové laky, výrobce zaručuje odolnost nátěru při respektování celé technologie aplikace.Lak tak může zůstat na nehtech po dobu až čtyř týdnů. Mimořádné trvanlivosti je dosaženo díky přítomnosti pryže v lacích, což zvyšuje plasticitu všech složek.

Sally hansen

Mezi mnoha značkami, které produkují zrcadlové laky s efektem kovu, je tato společnost považována za jednu z nejdražších a nejkvalitnějších. Ve sbírce značky je samostatná velká řada zrcadlových povlaků, která je hlavní charakteristikou kvalitního výrobku. Navzdory vysokým nákladům jsou produkty Sally Hansen ve velkém poptávce mezi mnoha spravedlivými pohlavími. To není překvapující, protože je mnohem příjemnější aplikovat vysoce kvalitní nátěr pohodlným širokým kartáčem.

Laky této značky mají méně výrazný nepříjemný zápach, který rychle zmizí z místnosti. Podle většiny dívek, kteří se alespoň jednou pokoušeli aplikovat lak Sally Hansen, jiní ho nechtějí později použít.

Opi

Laky této značky představují ideální poměr ceny a kvality, jsou dostupné pro většinu kategorií módy. Nástroj je snadno aplikovatelný, ale některé odstíny padají nerovnoměrně, takže budete potřebovat dlouhou dobu k vyrovnání barvy a nanesení povlaku v několika vrstvách, abyste skryli všechny pruhy a mezery.

Avon

Zrcadlový nátěr pro nehty této společnosti odkazuje na možnosti rozpočtu. Soudě podle hodnocení uživatelů, lak snadno a hladce stanoví, ale netrvá dlouho. S obvyklým způsobem života se nátěr za den začíná slazit.

Odstíny

Jak již bylo zmíněno, paleta barev metalizovaných laků na nehty je poměrně široká. Při vytváření takové manikúry stojí za to zvážit skutečnost, že je lepší nespojit barevné odstíny navzájem, ale použít je odděleně. Toto pravidlo se nevztahuje pouze na klasické stříbrné a zlaté barvy, které dohromady vypadají velmi působivě. Zrcadlový lak je zcela nezávislý, takže nehty nepotřebují další dekorace. Pokud stále chcete přidat nějakou chuť, pak by to měl být jednoduchý vzor, ​​který můžete nasadit na jeden nebo dva nehty.

  • Zlatá manikúra Kovový efekt je považován za klasický a vypadá neobvykle luxusně. Zlaté nehty jsou skvělým doplňkem k večernímu vzhledu. Ideální volbou je obraz s botami v barvě nehtů. Takže budete vypadat stylově a vkusně.
  • Vypadá neméně působivě stříbrný design nehtu. Lak této barvy se maximálně podobá zrcadlu, svítí dokonale na slunci.
  • Zavře tři nejlepší zrcadlové odstíny bronzová barva. Je to nejtmavší a může být doplňkem obchodního obrazu, pokud vám to umožňuje oblékání.

Jak si vybrat

Při výběru výrobku, který je na první pohled jednoduchý, jako je lak na nehty, je třeba vzít v úvahu určité zvláštnosti, aby nedošlo k tomu, že by se dostaly do nekvalitního a nebezpečného zboží.

Začátkem výběru tohoto dekorativního nástroje je studium kompozice. Nesmí obsahovat žádné nebezpečné složky. Patří mezi ně toluen, formaldehydové pryskyřice, které jsou považovány za nebezpečné toxiny a mají škodlivý účinek na tělo. Žádná krásná manikúra nestojí za lidské zdraví. Přítomnost nebezpečných složek v produktu navíc označuje výrobek nízké kvality.

Po prostudování složení výrobku otevřete láhev a podívejte se na kartáč. Měla by být rovnoměrná a středně tuhá. Měkký kartáč vám nedovolí nanášet laky hladce. Zrcadlový lak musí mít jednotnou strukturu bez svazků. Pokud jsou pozorovány, pak s největší pravděpodobností uplynula doba použitelnosti výrobku. Konzistence obvyklého laku, na rozdíl od varianty gelu, by měla být dostatečně tekutá, ale mírně viskózní. Tento výrobek je nejlépe umístěn na nehty, což vám umožní vytvořit dokonalou manikúru.

Jak používat

Použití kovového efektu se příliš neliší od postupu při použití jiné možnosti, pokud nemluvíme o gelovém leštění. V každém případě by se nehty měly dobře zpracovat, odstranit kůžičku. Pomocí běžného odstraňovače laku na nehty můžete desku dobře odmastit, aby nástroj lépe ležel a vydržel déle.

Jak to udělat a všechny rysy techniky manikúry se zrcadlem třel pohled v tomto videu.

Recenze

Soudě podle hodnocení odborníků, zrcadlová manikúra získává na popularitě každý den. To je způsobeno jeho veselí, které zlepšuje náladu v daný den. Dívky, které raději dělají manikúru doma, jsou také spokojené s ohromujícím efektem na nehty. Podle módy, zlatá manikúra jde dobře s většinou obrazů a dává jim jistou chuť.

Podle odborníků jsou zlaté a stříbrné odstíny klasické, takže po dlouhou dobu nevypadnou z módy. Pokud se vám líbí tento typ manikúry, můžete bezpečně učinit výběr ve prospěch dražších a vysoce kvalitních výrobků a používat je několik let.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky