Akrylový prášek

Akrylový prášek

Akrylový prášek je produkt, který je známý každému, kdo navrhuje nehty. Tato látka je poměrně obtížné používat, ale nacvičením a získáním zkušeností se naučíte, jak vytvořit zajímavý design s jeho pomocí.

Co je to za co?

Dobře upravené ženské ruce s krásnou manikúrou jsou prvním znakem ženy, která se stará o sebe. Ale mnoho dívek s nehty má mnoho problémů: zarostlou kůžičku, otřepy nebo malé praskliny. Nicméně, s náležitou péčí, všechny tyto problémy mohou být vyřešeny.

Vrstva akrylového prášku napomáhá zpevnění popraskaných nebo exfoliovaných nehtů. Používá se v procesu akrylového prodloužení, a proto dívky dostávají krásné a odolné nehty vytvořené umělými prostředky. Taková manikúra trvá dlouho, takže postup je v poptávce.

Akrylový prášek vypadá jako jemný prášek, který při smíchání s jinými složkami. Mnoho lidí pochybuje, že tento výrobek může být použit i na nehty. Jde o to v negativních recenzích, které dívky předtím opustily, když se poprvé objevila.

Důvodem je, že zpočátku, aby se zvýšila trvanlivost a aby výsledek trvanlivější. Pro tento účel byl přítomen methylmethakrylát. V kombinaci s jinými prvky se akrylový prášek stal gelovitým a mohl působit ultrafialovým zářením. Prášek byl toxický, škodlivý a mohl způsobit plísně. Odtud a všechny negativní vůči tomuto produktu.

Dnes se však kompozice změnila. Nyní založené na ethylmethakrylátu. Je lepší a samozřejmě bezpečnější než jeho předchůdce.

Tento materiál se dobře mísí s gelovou hmotou a vytvrzuje a vytváří silné akrylové měsíčky. Zpočátku prášek umožňoval vytvořit pouze průhledné nebo bílé měsíčky. Ale dnes se odborníci naučili používat různé barvy, aby vytvořili zajímavý design nehtů a jen zářivě bohatou manikúru. Navíc můžete na povrchu nehtové desky vytvořit i objemové prvky, které také vypadají velmi neobvykle a originálně.

Nevýhody a profesionálové

Akrylová základna a celý postup stavby s ní má své výhody i nevýhody. Především je třeba říci, že tento nástroj nejenže vytváří krásný vizuální efekt, ale má také pozitivní vliv na stav nehtů. Akryl pomáhá obnovit a vyrovnat nehtovou desku. Akryl je nehty více dobře upravený.

Pokud chcete pomocí takového nástroje zvýšit nehty, budete rádi, že již nepotřebujete další vybavení. Směs na bázi akrylového prášku dokonale schne bez lampy a ultrafialových paprsků.

Snadno a bez vážného poškození nátěru a odstranění. Poté, co se rozhodnete rozloučit se svými falešnými nehty, neuvidíte žádné hrozné následky - nehty nebudou rozvrstvené a nečisté.

Složení

Jak bylo zmíněno dříve, na počátku byl akrylový prášek vyroben na bázi methylmethakrylátu. Jedná se o methylester, který vypadá jako čirá kapalina s mastnou konzistencí. Dnes je však tento výrobek v mnoha zemích zakázán.

V jádru produktu je nyní ethylmethakrylát. Od předchozí verze se liší v nepřítomnosti negativních účinků po použití a neutrálního zápachu.

Druhy

Akrylový prášek se v současné době používá pro různé typy manikúry. Tam jsou jak transparentní a barevné prášky, takže můžete vytvořit nejen elegantní bundu, ale také manikúru s nějakým zajímavým designem.

Transparentní

Akrylový prášek tohoto typu je vhodný pro vytvoření základu nehtu. Čistý transparentní nátěr, který získáte při použití tohoto výrobku, je na nehtové desce neviditelný.

Povlak však zároveň dokonale koriguje všechny vady: malé praskliny nebo poškození. Transparentní akrylový prášek může vytvářet matný i lesklý povlak. Kromě toho snadno zaujme požadovaný tvar, takže může být použit k simulaci špiček měsíčku nebo k vytvoření neobvyklých reliéfních detailů.

Barevné

Akrylový prášek je také prezentován ve barevné paletě. K dispozici je obrovské množství květin pro každý vkus. Výběrem vysoce kvalitního akrylového prášku budete schopni vytvořit pestrobarevné vzory nebo jen stálou barevnou manikúru.

Při použití barevného akrylového prášku pro nehty nevážíte nehtovou desku. A manikúra zároveň vypadá stylově a dobře udržovaná.

Kamufláž

Tento typ prášku se používá k zakrytí jakýchkoli závad, které se vyskytují na nehtové desce. V tomto případě prášek dokonale zvládne svůj úkol, protože má poměrně hustou strukturu a téměř přirozený odstín. Maskovací prášek není transparentní, ale dokonale se přizpůsobí barvě nehtové desky. Pokud máte nehty s bílými skvrnami, prasklinami nebo některými nepravidelnostmi, pak je možné snadno opravit pomocí takového maskovacího produktu.

Neon

Poměrně nedávno ve světě kosmetického průmyslu byla taková novinka jako neonový prášek. Jeho hlavní charakteristickou vlastností je sytá barva. Neonový neprůhledný odstín vypadá skvěle na nehtech jakékoliv délky. A v ultrafialovém světle nočního klubu vaše manikúra jistě zaujme svou neobvyklou zářivostí.

Sequined

Milovníci všech světlých a lesklých jako manikúra vytvořená z akrylového prášku se třpytkami. Je sama o sobě průsvitná. Třpytky různých velikostí, barev a někdy i tvarů doplňují tuto základnu. Tyto malé částice mohou také blikat, což vytváří zajímavý efekt.

Manikúra se třpytkami vhodnými pro různé speciální příležitosti. Vypadá to opravdu velkolepé a zajímavé.

Jak vidíte, existuje obrovský výběr povlaků. Takže, bez ohledu na to, zda se vám líbí matné nehty nebo světlé manikúru s třpytky, můžete stále najít něco, co máte rádi.

Jak si vybrat

Vysoce kvalitní akrylový prášek je klíčem k dobré manikúre. Aby nedošlo ke ztrátě peněz s nákupem, nákupem v dobrých kosmetických prodejnách nebo přímo na internetových stránkách výrobce, promluvte si s těmi, kteří ji již použili. To je tato vlastnost, která vám umožní pochopit z první ruky, zda výrobek funguje dobře nebo má nějaké nedostatky.

Nekupujte prášek za cenu, která je mnohem nižší než průměrný trh. Možná máte levné falešné nebo jen vadný výrobek, který nelze použít na nehty.

Jak používat

Nejběžnější způsob použití prášku - Neil art. Pomocí tohoto výrobku na nehty, můžete vytvořit neobvyklé vzory, nebo jen experimentovat s barvami. Pro nátěry na nehty se používá bezbarvý prášek jako podklad, nebo barevný pro objemové výkresy. Použití akrylu umožňuje vytvořit nehty s mikrovláknem nebo působivým matným povrchem.

Další populární typ manikúry je dnes samet.

Tento neobvyklý povlak může být také vytvořen z akrylového prášku. Taková manikúra není tak složitá. Chcete-li získat sametovou základnu, musíte projít několika fázemi. Aby bylo možné udržet manikúru déle, doporučuje se zakrýt nehtovou desku základním nátěrem. Hřeb by měl být posílen buď bezbarvou bází, nebo ihned za použití barevné báze.

Na sametovou manikúru na konci vypadala dobře, je žádoucí použít prášek a základnu stejné barvy.Pokud nemáte zcela identické odstíny, pak si jednoduše vyberte podobné. Tak například, pro modré nehty, můžete vyzvednout modrý prášek. Barva, kterou obdržíte, bude zároveň bohatší a zajímavější.

Také taková manikúra vypadá neobvykle, pokud se používá jako základ šelaku se světle stříbrným nebo zlatým třpytem.

Po vysušení laku na nehty pokračujte nanesením tenké vrstvy prášku. Musíte ji jemně nalít, aniž byste museli překračovat okraje desky. Aby se tento efekt vyřešil, je třeba tuto vrstvu také vysušit. Samozřejmě, sametová manikúra s akrylovým práškem se liší od klasického, ale konečný výsledek vypadá stejně dobře. Prášek použitý v manikúru také umožňuje vytvořit neobvyklé objemové vzory na nehtech.

Prášek je hustý a elastický, takže je snadné s ním pracovat. S jeho pomocí můžete vytvořit krásný „pletený“ vzor, ​​který je nyní také v trendu.

Technologie vytváření objemových vzorů je jednoduchá, ale v praxi to vyžaduje určité dovednosti. K tomu se k prášku přidá polymer a směs se stane podobnou gelu. Je již možné z ní vytvořit různé části reliéfu. Akrylové kapky aplikované na čistý povrch nehtu nebo biogelu lze vytáhnout, protlačit, lehce zvednout nebo naopak stlačit. Takovými jednoduchými způsoby můžete vytvořit mnoho zajímavých vzorů.

Chcete-li vytvořit malé vzory, můžete je nakreslit přímo na nehtovou desku nebo vytvořit obrázek jednotlivých částí a upevnit je na povrchu. Všechny jednotlivé díly jsou lepeny speciálními akrylovými kapkami.

Další populární postup pro nehty je prodloužení délky.

S pomocí dobrého akrylového prášku pro stavbu nehtů je to hračka. K tomuto účelu je třeba promíchat podklad se speciální kapalinou. Kapalina se nazývá monomer a prodává se téměř ve všech specializovaných prodejnách. Smíchá se s akrylovým práškem. Dále je třeba aplikovat gelovou polštářku, která byla výsledkem na nehtové desce. Výsledkem je pravidelná manikúra s dobře upravenými dlouhými nehty.

Jak vidíte, s tímto barevným nebo průhledným práškem můžete udělat spoustu věcí. To může být zesílení, rozšíření nebo stylové možnosti pro prostorovou manikúru. Některé procedury jsou velmi jednoduché, takže mohou být prováděny samy o sobě.

Pokud ale takto manikúru uděláte, stojí za to si zapamatovat několik bodů. Za prvé, neměli byste být na výrobek alergičtí. Nezapomeňte si to vyzkoušet a ujistěte se, že nebudou žádné nepříjemné následky.

Prodloužení nehtů

Stojí za to mluvit o rozšíření nehtů a základny podrobněji. Tato vysvětlení jsou zvláště užitečná pro ty, kteří se chystají vybudovat nehty doma. Především si promluvme o seznamu nezbytných věcí. Kromě samotného akrylového základu budete potřebovat monomer. Pomocí těchto dvou prvků vytvoříte směs podobnou gelu. Další je určit, jak budete stavět nehty. To lze provést pomocí speciálních formulářů nebo tipů. V závislosti na rozhodnutí, koupit díly, které potřebujete.

Když vše, co potřebujete na dosah ruky, pokračujte na manikúru. Pro klasickou budovu použijte kamufláž nebo transparentní prostředky. Ale barevné nehty lze udělat podle vašich představ, přesně vybírat ty odstíny, které se vám líbí přesně.

První stupeň prodloužení nehtu spočívá v přípravě desky a jejím odmaštění. Když už vypadají dobře, začněte aplikovat základní nátěr. Tato fáze je nežádoucí. Dále upevněte formu a rozdělte kapky kapaliny z prášku s monomerem speciálním kartáčkem po celém povrchu. Pokud bude vrstva akrylu hladká, přejděte na požadovaný tvar nehtů.

Poté, co si nechty necháte tak, jak chcete, vyčkejte několik minut, než nástroj vyschne.Poté může být formulář odstraněn. Dokončené hřebíky by měly být také uvedeny do pořádku, aby se odstranily všechny drobné nedokonalosti.

Při stavbě hřebíků nezapomeňte, že akrylát ztvrdne dostatečně rychle, takže musíte s ním pracovat rychle a sebevědomě.

A pokud mluvíme o stavbě s použitím tipů, je zde téměř všechno stejné. Pouze tipy, na rozdíl od formulářů, nejsou odstraněny. Když je vaše manikúra je připravena, jen soubor nehty, což jim požadovaný tvar.

Nejlépe hodnocené

Kvalita akrylového prášku je do značné míry určena výrobcem. Proto při nákupu nejlepší, vezměte nástroj s osvědčenou reputací.

Mezi těmi, kteří se profesionálně zabývají manikúrou a nehty, takové značky jako Irisk Professional, Kodi a TNL. Jsou vhodné k použití a umožňují vytvořit silné a krásné nehty.

Kvalitní transparentní prášek nabízí značku Ingarden. Takže, pokud hledáte nástroj pro jednoduché prodloužení nehtů, pak vám tato možnost bude dokonale vyhovovat.

Také dobré produkty lze nalézt ve značkách jako RuNail, INM, EzFlow, Nail Systems a CND.

Zajímavé nápady pro manikúru

Pomocí akrylového prášku můžete do reality převést téměř všechna přání moderní ženy módy. Mezi nejčastější možnosti patří klasická francouzská a pastelově zbarvená manikúra. Jejich popularita je zcela pochopitelná - akrylové nehty vydrží dlouho a takové neutrální barvy jsou dokonale kombinovány se všemi variantami oblečení. Můžete s nimi jít do práce a studovat, aniž byste rušili oblékání.

Pokud jde o barvy, mezi dívkami jsou vždy oblíbené barvy jako bílá, růžová a červená.

Všechny druhy "ženských" vzorů jsou také populární - například růže, nebo jiné květiny. Zvláště zajímavé je objemové modelování - takové texturované květy na nehtech vypadají opravdu neobvykle. Také někdy jako dekorační kamínky různých velikostí a tvarů. Díky tomu je manikúra více originální a zajímavější.

Co se týče trendů, nyní na vrcholu popularity - ombre.

Krásný gradient vypadá velmi působivě. To může být provedeno na každém jednotlivém nehtu, nebo může být přechod z jednoho odstínu na jiný na několika prstech.

Recenze

Nakonec je třeba říci, že akrylový prášek je skutečně univerzálním produktem, který je oblíbený jak u běžných dívek, tak u profesionálů. Krásná manikúra, odolná a obnovená nehtová deska a stálá barva - to jsou výhody, které téměř všechny dívky říkají ve svých recenzích o tomto nástroji.

Jak můžete použít akrylový prášek ve videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky