Tvrdý lak na nehty

Tvrdý lak na nehty

Manikúra je velmi důležitým detailem každého moderního ženského obrazu. Krásně a zajímavě zdobené nehty pomáhají správně umístit akcenty a dokončit jakýkoliv vzhled. Tvrdý lak je poměrně nedávný vynález, který je ideálním řešením pro ty, kteří nenajdou čas na manikúru a suší obvyklý lak. Tento neobvyklý lak na nehty vám umožní udělat krásnou manikúru během několika minut.

Vlastnosti

Všechny tvrdé laky se nějakým způsobem podobají falešným nehtům nebo takzvaným špičkám, ale zároveň má tento nástroj charakteristické rysy. Takový nástroj je vyroben ze speciálních materiálů, které jsou při zahřátí z tělesné teploty schopny měnit svůj tvar a opakovat tvar každého měsíčku. Perfektně se přizpůsobí každé nehtové desce, což je velmi důležitá a neobvyklá schopnost tohoto laku. Tvrdý povlak na nehty se zpravidla prodává ve formě sady 24 desek, která obsahuje 12 párů prvků různých velikostí.

Důležitým rysem takzvaného tvrdého laku je, že je dodáván se speciálním lepidlem, které musí být aplikováno na tyto desky. Toto lepidlo je zcela bezpečné pro ruce a nehty a zároveň drží desky velmi bezpečně a umožňuje připevnit tvrdou vrstvu až jeden týden. Pokud se však umělý povlak odtrhne, můžete ho kdykoliv znovu nalepit, když jste předtím zpracovali nehtovou destičku. Existují i ​​modely, které mají samolepicí pásek a nevyžadují použití lepidla.

Výhody

Hlavní výhodou tohoto nástroje je, že je to vynikající čas šetří, což je to, co mnoho moderních žen ocení. Tento nástroj nevyžaduje sušení vůbec a je během několika vteřin nalepen na povrch vašeho přírodního nehtu. Jakmile vložíte umělé tvrdé destičky na přírodní nehty, můžete si udělat svůj obvyklý obchod, aniž byste přemýšleli o tom, že vaše nově vyrobená manikúra může být vymazána nebo zkažena.

Další jasnou výhodou tvrdého laku je, že je velmi snadné jej odstranit z povrchu jakéhokoliv nehtu, bez použití speciálních nástrojů. Aby se zbavili tvrdé manikúry, stačí jen lehce zvednout takovou desku se speciální hůlkou ze dřeva, která obvykle přichází také s tvrdým lakem a malým tlakem na ni.

Kromě rychlosti aplikace je důležitou výhodou také snadné použití tvrdého laku. Tento nástroj nemá výrazný zápach, který je typický pro běžné laky na nehty. Takové pokrytí proto můžete používat i v době, kdy jste mimo domov, například v autě, na pracovišti, v dopravě nebo na jiném místě, kde máte několik volných minut. Koneckonců, tento lak nemusí být vůbec sušen, stačí jen aplikovat talíře na nehet a manikúra bude dokončena okamžitě.

Je také důležité si uvědomit trvanlivost tvrdého nátěru, protože je mnohem trvanlivější než běžný lak na nehty. Tyto záznamy zůstanou na nehtech nezměněny po dobu až sedmi dnů. Nezáleží na tom, jak často a intenzivně děláte domácí práce.

Velkou výhodou tvrdého laku je, že na rukou vypadá velmi přirozeně a vůbec nevypadá jako umělé nehty. Je velmi pohodlné nošení na nehtech, na rozdíl od režijních nebo prodloužených nehtů. Tento nástroj má také mnohem více výhod než jakýkoli gelový lesk.Tisk a vzory na tvrdých lakových deskách navíc vypadají, jako by byly zobrazeny nejprofesionálnějším mistrem.

Mnoho žen dokonce používá tvrdý povlak na nehty, a to nejen pro kosmetické účely, ale také pro léčbu nehtů. Obrovským plusem je, že když použijete tento zázračný prostředek, neuděláte na vlastní nehty žádnou škodu. Nestávají se křehké a vůbec se nerozpadají.

Polibek "Impress Manikúra"

Kosmetická značka Kiss je velmi známá americká značka, která poprvé vynalezla tvrdý lak na nehty. Tento vynález byl vyroben v roce 2014 a způsobil rozruch ženám po celém světě. Tato společnost nabízí obrovské množství tvrdých laků ve formě pružných desek různých délek, které jsou vyráběny ve zcela odlišných barvách s neobvyklými vzory.

Tato kosmetická společnost vyrábí nejen tvrdý lak pro manikúru, ale také pedikúru, která pomáhá zjednodušit život mnoha žen. Použití těchto desek je velmi snadné udělat elegantní pedikúru. Tyto desky naneste na nehtovou desku nohou tak, aby byly stejné jako na prstech vašich rukou, pouze v tomto případě je vaše práce usnadněna specializovanými držáky, které jsou součástí sady s tvrdými lakovými deskami. Jsou nepostradatelnými pomocníky při aplikaci tohoto výrobku na nejmenší měsíčky. Držáky lze snadno vyjmout z talířů, můžete to udělat jen jejich rozbitím.

Kiss Broadway "Impress Manikúra" nabízí obrovský výběr tvrdých laků různých vzorů. Tato kosmetická značka navíc představuje tvrdé nehty na nehty malých délek nebo středně dlouhých nehtů. Kromě délky a tvaru si můžete vybrat libovolný design, který vám vyhovuje a váš obraz. Můžete si vybrat velmi neobvyklý tvrdý lak s výkresy vytištěnými na talíři, nebo si můžete zakoupit monochromatický klasický tvrdý lak. Pevné laky jsou prezentovány v jemných pastelových tónech a ve světlých, nápaditých odstínech, které nenechají jednu dívku bez povšimnutí.

Můžete vyzvednout tvrdý lak s ombre, nebo talíře s širokou paletou jiskry a kamínky. Tam jsou také tvrdé laky, které jsou kombinací několika různých barev, stejně jako desky s zvířecí tisky a další zajímavé kresby a kompozice. Pro milovníky klasiky, tam jsou také talíře s francouzskou manikúru. Polibek "Impress Manicure", díky širokému výběru tvrdých laků, vám umožňuje zvolit jak lesklý, tak matný nebo pískový povlak, přičemž si můžete vybrat i desky s trojrozměrným vzorem a krásným reliéfem.

Jak používat

Tvrdý povlak není obtížné aplikovat, může ho provádět každá žena. Než uděláte manikúru tvrdým lakem, musíte si vybrat správné desky, které dokonale odpovídají tvaru vašeho přirozeného nehtu. Délka talířů je také velmi důležitá při výběru talíře, měla by opakovat délku nehtu. Snažte se nevybírat široké modely, protože mohou způsobit nepohodlí, protože budou tlačit na kůžičku kolem nehtu.

Po vyzvednutí povlaku můžete jít na manikúru, ale nejprve musíte odstranit starý lak z nehtové desky, pokud byl aplikován, a odstranit další kůžičku. V soupravě pro tvrdé povlaky jsou zpravidla obsaženy speciální odmašťovací vložky. S jejich pomocí musíte nejprve zpracovat svůj přirozený nehet a je žádoucí, aby vaše držadla byla teplá. To usnadní aplikaci tvrdého laku, protože má podobu hřebíku pod vlivem tepla. Je tedy silnější a rychlejší na nehty.

Odborníci doporučují použití tvrdého laku, počínaje malým prstem. Vezmeme-li destičku do rukou, opatrně odstraňte speciální film z okraje a naneste tvrdý lak na přirozený nehet s minimálním zahloubením od pokožky.Potom na dvě nebo tři sekundy prstem zatlačte tvrdý lak a trochu ho vyhlaďte. Po vložení všech desek na měsíčku nechte jeden po druhém dát správný tvar pomocí běžného pilníku na nehty.

Recenze

Mnoho žen ukazuje, že taková nová manikúra technologie pomáhá šetřit čas a nezpůsobuje nepohodlí. Většina žen v recenzích píše, že takový povlak, vzhledem k nepřítomnosti zápachu, může být aplikován i doma s dětmi. Zákazníci uvádějí, že jsou velmi přitahováni širokým výběrem tvrdých laků.

Toto video pomůže aplikovat tvrdý lak na nehty.

Jedinou nevýhodou tvrdých nátěrů nehtů podle zákazníků je jejich vysoká cena. Cena jednoho setu přesahuje 500 rublů, proto za cenu tento nástroj není příliš cenově dostupný. Ale pak můžete snadno najít v každém internetovém obchodě s kosmetikou. Většinou ženy nakupují výrobky Kiss Impress, protože jsou na trhu s tvrdým povrchem nejpolárnější. Tato značka má navíc oficiální webovou stránku, na které si můžete tento nástroj objednat. Naprosto všechny ženy jsou jednomyslné v tom, že s tvrdým nátěrem můžete snadno udělat profesionální manikúru doma, a zároveň strávit minimální množství času.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky