Jak lepit pásku na gel Polský

Jak lepit pásku na gel Polský

Při tvorbě originálního a stylového designu se dívky často ptají, jak lepící pásku lepit na gelový polštář. Existuje několik drobností tohoto procesu, které zvládnou i začátečníci.

Druhy

Dekorativní páska pro vytvoření dokonalého designu nehtů je žádoucí mezi profesionálními i domácími řemeslníky. Odlišuje se v odstínech a tloušťce, což umožňuje diverzifikovat obraz a poskytnout originalitu jakémukoliv povlaku z gelu.

 • Lepicí páska se prodává v malých svitcích a je to tenký proužek různých kovových barev. Cena tohoto příslušenství je nízká a rozsah je prostě obrovský.

S pomocí lepicí pásky se ukazuje, že vytváří stručnou manikúru nebo složitý design s geometrickým vzorem. Pruhy se používají k zdůraznění geometrie nehtové desky nebo krytu, designové barvy nebo tvaru nehtu.

 • Tekutá páska se nevztahuje na příslušenství pro vytváření neil design; podobný objekt působí jako ochrana oblasti kolemnogtevoy od gelového laku, včetně základny a vrcholu. Výrobek se prodává ve standardní lahvičce s kartáčkem, který se aplikuje na plochu kolem měsíčku pomocí měkkých pohybů, aniž by se dostal na povrch nehtové desky. Použití lepicí pásky je užitečné na začátku manikúry: po zpracování nehtu a desky a před nanesením báze a pigmentů. Páska vám umožní chránit jemnou oblast před kontaktem s její stálou gelovou strukturou a vytvořit dokonalou dokonalou manikúru s trvanlivým povlakem.

Při lakování gelového laku pracujte přísně na nehtové desce nebo odstraňte přebytečný lak před sušením ve lampě.

Bude těžké se zbavit povlaku na kůži, a je snadné zkazit vzhled manikúry s takovou manipulací. Tekutá páska zabírá nepříjemným otřesem ruky a malými chybami pána, což je zvláště charakteristické při provádění komplexního designu nebo manikúry. Je snadné vyjmout příslušenství po všech fázích nanášení gelového povlaku, včetně vršku. Jednoduše vytáhněte pásku pinzetou - lze ji snadno odstranit bez rizika poškození kůže a kůže.

Aplikační technika

Lepicí dekorační páska vyžaduje řádnou aplikaci, aby design byl zároveň krásný a praktický. Zvažte kroky pro použití lepicí pásky sami:

 • Nejdříve musíte udělat klasickou manikúru a odstranit kůžičku, vyrovnat nehtovou destičku s buffem, postarat se o rovnoměrnou strukturu nehtů a „hladká“ zranitelná místa prstových válečků;
 • Dále je třeba použít základní nátěr a osušit ho v lampě. Poté naneste hlavní barvu ve 2-3 vrstvách.

Design budoucí manikúry je lepší přemýšlet předem, abyste určili počet vrstev primární barvy laku. UhTo může být prostý nátěr s ozdobnou stuhou nebo použití několika odstínů gelu na jedné desce.

 • Po zaschnutí gelového leštidla můžete pásku aplikovat sama. Nejdříve musíte po délce hřebu odříznout malý kousek příslušenství. Je důležité, aby páska nebyla širší nebo delší než samotný hřebík, ale podstatně krátký film nebude vypadat velmi dobře. Určete "zlatý průměr" nebo požadovanou délku pásu předem, předem připravte materiál pro vytvoření vašeho návrhu.
 • Opatrně naneste proužek na část nehtu, který bude rámovat. To lze provést pinzetou - je to pohodlné a praktické. Pásku můžete vyhladit prstem.
 • Nezapomeňte upevnit pásku nahoru a dobře ji vysušte v lampě, To umožní, aby příslušenství zůstalo na nehtové desce po dlouhou dobu.

Pokud je délka lepené pásky o něco delší, než je nutné, můžete ji zkrátit přímo na prst tenkými nůžkami na nehty.

Před nanesením vrchního nátěru odřízněte přebytečný kus nůžkami.

Dekorativní páska s lepkavým povrchem umožňuje vytvořit originální "pruhovaný" design na nehtové desce, pro který budete muset provést řadu jednoduchých kroků:

 • Udělejte manikúru, zakryjte hřebíky základnou, dobře vysušte pod lampou;
 • Naneste základní barvu, znovu osušte;
 • Nalepte tenké proužky na nehtovou desku - chrání předchozí vrstvu a udržují barvu;
 • Po nalepení proužků lze použít další lak kontrastního odstínu. Vysušte nehty do lampy a dejte prstům trochu odpočinku;
 • Opatrně odstraňte zbytečné další proužky a výsledek - hladké kontrastní linie, relevantní v této sezóně;
 • Použijte vrchní nátěr, který vyhladí nerovnosti nehtové desky a dodá povrchu příjemný lesk.

Pomocné pásky se používají nejen pro design ve stylu "vesta", mohou kreslit sako nebo použít k rozdělení nehtové desky na dvě části a použít několik barev na jeden hřebík.

Takové techniky vyžadují mistra péče a přesnosti, schopnost opravit nátěr ručně párátkem a klinserem.

Další informace o tom, jak lepit pásku, se dozvíte z dalšího videa.

Myšlenky designu

Pásy umožňují vytvořit zajímavou manikúru, aniž by se vzdala oblíbené barvy gelového povlaku. Zvažte nápady na design právě teď:

 • Klasické lišty v množství 1, 2, 3 kusy mohou být umístěny vodorovně nebo svisle na nehtovou desku a získat stručný design. Je lepší použít kontrastní barvy stuh.
 • "Buňka" - alternativa k jednoduchým páskům. Pro jeho vytvoření přilepte dva vodorovné tenké proužky do horní části hřebu a dvě - kolmo, zaměřené na pravou nebo levou stranu desky.
 • Neobvyklá bunda. Tato technika umožňuje měnit přísný design a vnášet do něj "chuť" nejen s geometrickým tvarem otvorů, ale také s jejich designem. Vyberte si libovolný nahý odstín gelu a naneste jej ve 2 vrstvách, usušte v lampě. Nakreslete obdélníkový otvor jednoduchým nebo tenkým štětcem na špičku hřebu ve dvou vrstvách - pro bohaté barvy. Po zaschnutí nátěru v lampě odřízněte proužky podle požadované délky a přilepte je na hranici mezi hlavní barvou a otvory.
 • Originální design s geometrickými tvary osloví každého: vyberte hlavní odstín gelového leštění a zakryjte nehty. Například na indexu a bezejmenném můžete dát 3 různé odstíny a oddělit je pomocí stuh. Můžete nakreslit obdélníky, čtverce nebo trojúhelníky, vybrat je pomocí pásky a skrýt tak nedokonalosti.
 • Proužky v designu manikúry - současný trend, který je jen vytvořit doma. V tomto případě se dekorativní pásky stávají pomocnými a pomáhají oddělit jednu barvu od druhé. Mohou tyto velmi pruhy s příjemným leskem.

Mistr třídy

Můžete si udělat pruhovanou manikúru sami. S touto zajímavou technikou vám krok za krokem řekneme:

 • Vyberte si hlavní tón gelového leštění a zakryjte ho nehtovou destičkou ve dvou vrstvách, každou z nich sušte střídavě v UV lampě.
 • Poté, co jsou vrstvy suché, vezměte připravené řezané pásy a nalepte je na nehtovou desku tak, aby mezi nimi byla stejná vzdálenost.
 • Naneste druhý odstín gelového leštění na vrch, osušte vrstvy pod lampou.
 • Po odstranění pásky jemnými pohyby (můžete použít pinzetu).
 • Nezapomeňte upevnit design horní částí a opatrně utěsněte špičky nehtové desky.Vrchní nátěr umožní vyrovnat povrch nehtu a posílit manikúru, dodá mu lesklý lesk a chrání ji před odlupováním, prasklinami a poškrábáním.

Pruhovaná manikúra obvykle kombinuje světlé a tmavé odstíny.

Hlavní barva se tradičně bere jako bílý nebo nahý odstín s bohatou texturou. Nejvhodnější jsou světlé barvy a světlé pruhy - sekundárně.

Užitečné tipy

Dekorační stuhy jsou v přírodě poměrně rozmarné, a dokonce i při přísném dodržování pokynů je někdy nemožné se s nimi vyrovnat.

 • Pokud si nejste jisti, zda je možné určit potřebnou délku pásky ořízněte ho trochu více, nalepte na hřebík a odstraňte přebytečné příslušenství nůžkami na nehty. Rohy lze vyhladit oranžovou tyčí.
 • Chcete-li vytvořit "pruhovanou" manikúru, vezměte si dlouhé kusy pásky: To vám umožní rovnoměrné přilepení, udržení požadované vzdálenosti a snadné vyjmutí z nehtové desky.
 • Pro zpestření černého gelu použijte na kovový nátěr lehké kovové nebo zlaté příslušenství. Nedovolí, aby byla tmavá barva drsná a dodá zajímavý akcent k designu manikúry.
 • Oranžová tyčinka pomůže jemně přilepit pásku: vyhladit povrch příslušenství s ním.
 • Tón se aplikuje pouze po lepení pásky.

Možnosti potažení dekorativní pásky

"Nová" měsíční manikúra s ozdobnou stuhou bude jiskřit s jinými barvami. Desku hřebíku zakryjte průhlednou základnou a usušte ji v lampě. Uspořádejte kusy pásky tak, aby tvořily trojúhelníkový otvor (můžete zvolit jednoduchý obdélníkový design). Poté naneste základní barvu, například modrou nebo levanduli. Po vysušení a nanesení druhé vrstvy (musí být také vysušena v lampě), odstraňte pásku z nehtové desky - v tomto případě sloužila jako pomocný prvek. Můžete nalepit čerstvý proužek, abyste navrhli nehtovou desku a vytvořili kontrastní přechod z díry do barvy.

Překrývající se pásky s rovnoběžnými vodorovnými nebo svislými pruhy jsou jedním z nejjednodušších způsobů použití příslušenství.

Alternativou by bylo umístění jeho buňky, tj. Horizontálně a vertikálně současně.

Geometrické tvary můžete vytvořit na nehtové desce díky malým kouskům ozdobných proužků.

Co dělat, když lak spadne do proužků

Pokud se jedná o pigmentované lakové pásy, znamená to, že se jednoduše zhušťuje. Pro jeho změknutí se doporučuje ředit speciální kapalinou (lze ji zakoupit ve specializovaných prodejnách). Tuto směs nenahrazujte běžným odstraňovačem laku na nehty - to situaci ještě zhorší.

Pokud se lak nanáší pásy, doporučujeme použít další nátěr, aby se barva vyrovnala. Překrytí jedné vrstvy nad druhou poskytne hustý povlak bez pruhů.

Nezapomeňte použít horní část - nejenže to opraví výsledek, ale také zarovná vizuální povrch nehtu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky