Dětský lak na nehty

Dětský lak na nehty

V současné době - ​​doba krásy, stylu, jasných barev a vzpoury barev - každá moderní žena doma má poněkud vážnou kosmetickou tašku obsahující bohatý sortiment různých výrobků, včetně laků na nehty. Jejich děti, sledující proces zakrytí nehtů matky matnými barvami, jsou také požádány, aby z nich udělali pestrou manikúru. A v nepřítomnosti domácích dospělých často malovat sami. Výsledkem je obvykle zkažený make-up, špinavé dítě a prostor kolem, dětské slzy, stresující večer ...

Můžete se vztahovat k používání kosmetiky dívkami různými způsoby: zakázat a skrýt („stále máte čas“), nebo si můžete udělat chvilku na rozvoj pocitu krásy a potěšení vašeho dítěte s krásným designem nehtů, vyrobeným s vhodným lakem pro zdraví dětí.

Pro mladé princezny nejsou vhodné „dospělé“ laky, a to ani světové značky Naomi, Alex Horse a Christianprodukci vysoce kvalitních výrobků. Moderní spotřebitelský trh nabízí širokou škálu dětské dekorativní kosmetiky, včetně dětského laku na nehty. Prostředky nejpopulárnějších značek a doporučení k jejich správnému použití budou podrobněji popsány v tomto článku.

Vlastnosti

Ne každý může navštívit dětský kosmetický salon za účelem uplatnění profesionální manikúry. Ale to není nutné. Dívka se ráda sama nalakuje, pokud se její matka učí správně a pečlivě. Pro začátečníky musí dospělí dát dítěti několik dětských laků na nehty, které mají určité vlastnosti ve srovnání s běžným nebo gelovým leštěním:

 • Laky pro děti mají vodní bázi se směsí přírodních pryskyřic, Takový nástroj je proto velmi snadno omyvatelný pomocí běžného mýdla nebo se rozpouští z krátkodobého držení v teplé vodě.
 • Při výběru výrobku je nutné prostudovat jeho složení a vzít aceton, formaldehyd nebo toluen.. Vysoce kvalitní dětská kosmetika neobsahuje škodlivé chemikálie, ale u levných padělků může být tato chemie přítomna, i když v malém množství.
 • Obvykle mají dětské laky uklidňující přírodní barvy: růžovou, dužinatou, transparentní s třpytkami nebo perleťou. Není nutné dávat přednost jasným jedovatým barvám, protože taková manikúra vypadá trochu směšně.
 • V dětských přípravcích často obsahují další složky které příznivě ovlivňují zdraví nehtů. To může být obohacené komplexy, minerály, vápník a další užitečné látky.
 • Baby manikúra může obsahovat "lahodnou" příchuť, ale takový zápach může vyvolat zvyk kousání nehtů nebo vyvolat alergickou reakci.
 • Některé laky jsou speciálně navrženy pro boj s tímto problémem.. "Nekusayka" - preventivní opatření, které je šetrným způsobem, jak se zbavit špatného zvyku dívek i malých mužů. Skládá se ze speciálních neškodných přísad, které mají velmi hořkou chuť, což zcela odrazuje touhu lízat kousání prstů nebo nehtů.

Aplikujte správně

Proces tvorby manikúry pro děti vám umožní zaujmout malou princeznu, vštípit jí chuť a styl a zbavit se zvyku kousat nehty. Zvláště důležité je správné nanášení nátěru na jemné a citlivé dětské nehty.

 • Nesnažte se řezat dětskou kůžičku, protože existuje vysoká pravděpodobnost řezů nebo zavádění škodlivých bakterií, které mohou vést k zánětu nehtu.Pro tento účel existuje mnoho speciálních nástrojů, které jej bezpečně rozpouští.
 • Mělo by se podrobně ukázat a mluvitjak správně držet kartáč a rovnoměrně aplikovat vrstvu tak, aby se dívka spojila s estetickou složkou manikúry.
 • Dětská nehtová deska není vhodná pro broušení nebo přibíjení. Hranu nehtu můžete jemně zalomit.
 • Při výběru barvy laku byste měli vzít v úvahu preference malé princezny.. Je však nutné říci více o výhodách či negativních vlastnostech určité barvy.
 • Dokonce i nejbezpečnější lak blokuje přístup k kyslíku, nezbytné pro normální vývoj. Proto byste neměli používat tento make-up po celou dobu, vysvětlovat důvod pro mladé módy v přístupném jazyce.

Nejoblíbenější značky

Vitríny dětských obchodů jsou plné různých laků na nehty. Podle výsledků četných recenzí byly nejoblíbenější domácí i zahraniční značky vybrány z celého spektra.

"Malá víla"

"Malá víla" - řada nejrůznějších dětských kosmetických přípravků z domácího koncernu „Kalina“, která je ve velké poptávce nejen v Rusku, ale i v zemích SNS asi dvě desetiletí. Všechny produkty jsou založeny na extraktech a extraktech přírodních rostlin, takže řada kosmetiky pro nejmenší je považována za naprosto bezpečnou. To platí i pro laky na nehty. "Malá víla.

Lucky jsou prezentovány několika jemnými, příjemnými odstíny, mají příjemnou "sladkou" vůni a neobsahují aceton. Kromě toho společnost vyvinula jiné složení laků, optimálně vhodné pro určitý věk.

Proto je při výběru nutné prostudovat návod na obalu, který nabízí jeho doporučení pro použití. Laky se prodávají jednotlivě i v dárkových sadách pro dívky.

Limoni bambini

Sbírka laku se skládá z 15 světlých letních odstínů, které nezpůsobují poškození nehtové desky a jsou dokonale vymyty i bez použití mýdla. Vhodné pro procházky do cirkusu, hraní na ulici nebo pro dobrý čas v procesu manikúry, dávající energii a dobrou "barevnou" náladu.

Monster vysoko

Nedávno, kreslené postavičky byly velmi populární. Monster vysoko. Proto, sada pro design nehtů, vyrobený ve stylu školy Monsters, přinese upřímnou radost dívce-fashionistas. Sada obsahuje mini samolepky pro design nehtů Monster, kartáč, lak a návod k použití. Můžete si také zakoupit samostatně lahve s lakem různých barev a odstínů: od bílé po černé uhlí.

Produkty prošly kontrolou kvality a schopnost omývat manikúru čistou vodou dává klid rodičům, aby vyloučili možnost chodit do školy s nehty Monster.

Snails děti

Dětské laky Šneci od francouzské společnosti Bezpečné hřebíky, což znamená „bezpečnost nehtů“, také získala důvěru a popularitu mezi uživateli po celém světě. Různorodá paleta barev a roztomilé luky na balíčcích potěší i ty nejnáročnější princezny. Snadnost mytí prostředků z nehtů a mazání z oblečení a nábytku umožní každý den vybrat si barvu nehtů, aby vyhovovala vaší náladě.

Sluneční dívka

Kanadské výrobky Sluneční dívka Skládá se z bezpečných přírodních surovin, takže i tři roky staré nehty mohou být natřeny lakem této značky. Kromě toho byl tento lak rozpoznán jako „nejčistší lak na planetě 2011“ podle odborníků z Velké Británie a časopisu „Dívka zelený rodič“. Bohatá paleta barev a odstínů (od světle růžové až po červenou a lesklou se všemi barvami) osloví všechny mladé módy.

"Princezna"

Domácí laky "Princezna" Kromě delikátních barev mají takové „chutné“ názvy jako „růžový šerbet“ nebo „malinový zmrzlinový krém“. Štěstí dokonale rozpustné ve vodě a vhodné i pro nejmladší milovníky jasných nehtů.

Kid olizuje

Vývojář organického a naprosto bezpečného dětského laku Kid olizuje se stala americkou mladou matkou, která začala malovat nehty třileté dcery, aby pomohla zbavit se špatného zvyku dávat prsty do úst. Následně přemýšlela o vytvoření zcela přirozeného léku a začala experimentovat ve vlastní kuchyni. Základem je brát šťávy z jasného ovoce, zeleniny a bobulí. Směs je s kyselinou citrónovou a kukuřičným škrobem, Audrey obdržela tři druhy dětského laku: zelený (s extraktem ječmene), pomeranč (s mrkvovou šťávou), červený (s řepnou šťávou).

Toto video poskytuje přehled dětský lak "nekusayka" od firmy Faberlic:

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky