Uno Gel Polský

Uno Gel Polský

Uno gel polish udělal něco, co nikdo dosud neuspěl - sotva se objevil na trhu s kosmetickým zbožím, lákal na své straně i ty nejnáročnější pány. Značka se neustále potěšuje novinkami a experimenty, za které často získává zaslouženou chválu mistrů služeb nehtů a jejich pozitivní zpětnou vazbu.

Guma na bázi gumového základu slouží jako základ pro vyrovnání nehtu, pokud je poškozen. To také umožňuje provádět efekt "Push-Up", například, s plochými nehty - mistr může učinit je krásnější, dávat nehtové desky konvexní tvar. Tento efekt způsobuje vzhled dokonalého oslnění nehtů.

Začněte

Vývoj tohoto jedinečného produktu začal v roce 2013 v Hongkongu, kde se čínští odborníci rozhodli vyvinout moderní a mimořádně stabilní nátěr na nehty, který by byl kvalitnější než americký a evropský kosmetický gel.

Na tvorbě produktu se podílely nejen čínští profesionálové, ale i evropští, a jeho složení zahrnovalo pigmenty poskytované ze zemí jako Anglie, Itálie a Německo. Ukázalo se, že se jedná o velmi plodnou spolupráci, díky níž byl vytvořen unikátní produkt vysoké kvality.

Za pouhých několik měsíců se díky vysokým technologiím a vysoce kvalitním materiálům podařilo společným úsilím odborníkům přinést k tomuto výrobku nový produkt.

Tento produkt přišel v roce 2015 ruským spotřebitelům poté, co prošel dlouhým testem odborníků-technologů, kteří dospěli k závěru, že gelový lak Uno je opravdu speciální složení, které zajišťuje dlouhodobé opotřebení. Jediným oficiálním zástupcem těchto výrobků v naší zemi je společnost “Entourage», Díky které se u nás stala novinka velmi populární a požadovaná manikúrami a jejich klienty.

Ve videu - gelové laky Uno.

Výhody

Výrobce tvrdí, že výrobek je možné používat, i když je nehtová deska příliš měkká nebo nezdravá. To je vysvětleno nedostatkem látek, které mohou poškodit nehet, právě naopak - bude mít léčivý účinek.

Uno gelový lesk je dlouhodobý nátěr, zatímco jeho cena je poměrně dostupná. Lze jej srovnávat s biogelem, proto jsou vyloučeny trhliny a štěpky během půlměsíce nebo dokonce měsíce. Kromě toho, plasticita materiálu spolehlivě chrání nehty, bez ohledu na to, jak tenké a měkké jsou. Pokud se materiál odstraní, nehtová deska bude aktivně růst a ne stratifikovat.

Vysoce kvalitní italské a německé pigmenty s vysokou hustotou ve složení výrobku umožňují dokonce i nátěr z první aplikace - a to je především úspora materiálu, a proto služba nebude drahá. Jedná se o lak, který se snadno nanáší a nezanechávají žádné pruhy ani nesrovnalosti.

Základ výrobku garantuje pokrytí bez odtržení a díky vrchnímu gelu lesk nezanechává skvrny, dokud není nátěr odstraněn z nehtové desky. Správná příprava hřebu a odstranění lepivé vrstvy poskytuje kvalitní odmašťovač Uno. A pomocí speciálního odstraňovače gelů Uno gelu, bude snadné rozpustit nátěr, takže žádné soubory, žádné speciální brusky budou potřeba, a nehty zůstanou bezpečné a zdravé. Bude to trvat asi 7 minut - nic víc.

Srovnáme-li gelové laky Uno se svými protějšky ve stejné cenové kategorii, je třeba poznamenat, že tyto produkty mohou používat jak profesionálové, tak začátečníci - je to tak snadné. A ne každý výrobce se může chlubit takovou charakteristikou svých výrobků.

Získejte alespoň "Bluesky Shellac" - Ano, manikúra se může ukázat jako skvělá, ale tady bez amatérů - pouze v profesionálních rukou a zkušených. V opačném případě, jakmile člověk čelí technologii aplikace tohoto povlaku, může natrvalo opustit takovéto nezávislé experimenty s manikúrou.

V konkurenci Uno je linka Kodi. Tento produkt má přibližně stejnou cenovou kategorii, tato společnost také věnuje velkou pozornost kvalitě svých výrobků a rozmanitosti své palety. Je třeba poznamenat, že nátěr Uno dokonale zapadá do základny výrobku Kodi.

Uno výrobky, na rozdíl od mnoha podobných, nemají ostrý a nepříjemný zápach. A když hovoříme o tom, jak stabilní a jak dlouho se výrobky Uno nosí, mohou být porovnávány pouze s protějšky od jiných výrobců, ale jejich náklady jsou mnohem dražší než popsané gelové laky.

Jakýkoliv kryt Uno zůstane dlouho na nehtové desce a nebude se ztrácet. Mimochodem, je snadno odstraněn a podklad není potřeba.

O nevýhodách

Uno produkty bohužel nejsou tak cenově dostupné jako jejich protějšky. Zde je zatím vše těžké - existuje příležitost setkat se s těmito produkty na výstavě věnované kosmetickému průmyslu. Ne v každém obchodě se specialitami, ale v některých si stále můžete koupit tento nádherný produkt. Další možností je vyhledávat v obchodech online.

Oficiální stránky mají tento produkt, ale dodávka neexistuje nikde v Rusku - je omezená. Produkty firmy Uno lze zpravidla nalézt v salonu nehtů - od mistrů, kteří znají všechny nové produkty ve svých profesních činnostech a o tom, které z nich by si určitě chtěli koupit.

Módní odstíny

Paleta Uno je nasycená, ve velkých barvách poptávky, jejíž počet přesahuje 150, stejně jako velký výběr termálních barev (více než 20). Kolekce tohoto produktu jsou prezentovány v různých formách:

 • pastel;
 • smalt;
 • služební bunda;
 • neon;
 • nahý;
 • s třpytkami (jak mikro, tak velké velikosti).

Existují možnosti, ve kterých dojem 3D blikání na nehtové desce. Odstíny lze vzájemně organicky smíchat, stejně jako aplikovat jako krásný barevný úsek.

Každý odstín palety je pod číslem a má název, který definuje jeho barvu.

Zde je několik příkladů:

 1. № 030 - má krásné jméno "Flamingo", a vzhledem ke kompozici má jemný růžový odstín, jehož krásu doplňují malé jiskry.
 2. № 103 "Butterfly" - vyznačuje se neobvykle krásným jarním odstínem kvetoucí šeříku a je krásný i bez dalších třpytů.
 3. Ale kdo zbožňuje lesk a zlato, on také neodejde s ničím - tam je stín, kterému nebudete odolat - to № 110. Její název mluví sám za sebe: "Zlatý prach".

Pokud jste se rozhodli pokrýt jemný tón, je lepší použít několik vrstev, pak bude barva více nasycená.

Je možné zvolit gelový lak Uno jak v barvě, tak v požadovaném efektu, který má povlak - někdo má rád perlový odstín a někdo bližší styl Metallic.

Pro fanoušky této řady lešticích gelů se objevila další novinka - „Kočičí oko“. Měsíčky se získávají z takového povlaku, který je podobný drahým kamenům. Zároveň příznivci výrobků této společnosti obdrželi řadu olejů pro kvalitní odstranění kůžičky.

Thermo lak

Jak je zřejmé z názvu tohoto výrobku, povrch nehtové desky, pokrytý takovým složením, bude mít různé barvy v závislosti na teplotě, jakou je.Pokud jste například vstoupili do prostoru před mrazem, pak se barva nátěrové hmoty okamžitě změní na nehty, takže tato odrůda vám bude poskytnuta během chladného období.

Prakticky každý výrobce má dnes ve své sbírce termo-laky, které jsou nyní v řadě Uno. K dnešnímu dni, jejich 24 možností, a aplikovat je stejně snadné jako běžné lak. Vzhledem ke stejné magické struktuře stačí na nehtovou desku aplikovat termotext pouze jednou, protože se nátěr rozprostírá po povrchu a nezanechává žádné stopy po aplikaci nebo nesrovnalostech.

Zajímavé je, že budete moci označit změnu barvy termo-povlaku nejen v chladu nebo v teple, ale také v případě, že chcete vypít šálek horké kávy nebo například mrazák rozmrazíte. Tak se setkáte s efektem termo gelového leštění nejen v zimě, ale každý den.

Uno nepřestává doplňovat svou barevnou paletu o nový zajímavý vývoj a otázkou není pouze rozšíření rozsahu, ale dosažení hlubších a sytějších odstínů barev.

Balení a balení

Balení v lahvích po 5 ml - to je to, co potřebujete, a to nejen pro běžné spotřebitele, ale i pro profesionály. To je velmi výhodné, protože lahve s větším objemem zpravidla vysychají ještě předtím, než mají čas použít svůj obsah.

To je zejména pravda, konečný, domácí použití. Výrobek má svou vlastní trvanlivost a ukazuje se, že obsah nejprve začíná měnit svůj odstín, zahušťovat a pak zcela ztrácet všechny své vlastnosti.

Ano, a pánové jsou mnohem pohodlnější s malými obaly - tak budou s větší pravděpodobností raději potěšit své klienty novými trendovými barvami od výrobce než „dokončit“ staré nákupy.

Uno "By Gelish Mini" je produkt, který je ideální pro použití gelu. Stěny černé skleněné láhve chrání obsah před slunečním zářením, mohou být skladovány při pokojové teplotě, nezabere mnoho místa a snadno se ztratí v kosmetickém sáčku. Taková láhev - alespoň na služební cestu, alespoň na dovolenou, takže pokud budete potřebovat, nebude problém aktualizovat pokrytí.

Technologie aplikace produktu Uno "By Gelish Mini" je snadnější než kdykoli předtím:

 1. Standardní příprava na nehty: Vyjměte píst nebo speciální hůlku a jemně pohněte kůžičku. Volný okraj ošetřete do požadovaného tvaru, odstraňte lesk z povrchu nehtu a odstraňte z něj prachové částice.
 2. Naneste zvolený odstín na nehet tenkou vrstvou (včetně na konci nehtu).
 3. Pro polymeraci vložte nehty do LED lampy po dobu 45 sekund.
 4. Budete potřebovat tuto položku, pokud se rozhodnete použít další vrstvu nátěru, pak znovu v lampě. Na konci procedury naneste na kůžičku hydratační olej "Gelish Nourish Cuticle Oil". Krása je připravena.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky