Módní bunda pro ženy, muže i děti (83 fotografií) \ t

Módní bunda pro ženy, muže i děti (83 fotografií) \ t

Pro zataženo chladné počasí, stylový bombardér bude skutečný nález. Teplá krátká bunda vyniká stylovým designem a posledních pár let je mezi mladými lidmi velmi oblíbená. Pojďme se dozvědět něco více o této módní věci.

Co to je: bunda "bombardér"

Nejdříve musíte objasnit, co představuje bombardér. Tento stylový oděv je zkrácená sportovní bunda. Bunda je upevněna zipem a jako dekorativní prvky používají designéři elastické vložky a elastické pásky na manžetách a podél spodního okraje výrobku. Bombardér může být s límcem nebo bez něj.

Nyní můžete najít bombardéry z nylonu, kůže, semiše, bavlny a džínoviny. Nýty, výšivky, kožešiny a třásně, které samozřejmě nebyly v původním provedení bundy, dávají klasickému bombardéru originalitu.

Trochu historie

Stejně jako mnoho jiných věcí z dámské šatní skříně byla bunda bombardéru původně určena pro muže. Designéři této krátké bundy byli bratři Douglasové. Ve třicátých letech otevřeli svůj létající klub a svým návštěvníkům nabídli stylové bundy, které poskytovaly ochranu před chladem a větrem během letu. První bombardéry byly vyrobeny z tlusté kůže.

Návštěvníci si tento styl bundy oblíbili a bratři Douglasové si na tyto výrobky pořídili velkou zakázku. Stejné bombardéry, ale již z koňské kůže, začaly šít pro americké letectvo. Model byl doplněn pohodlnými pletenými manžetami a límcem. Protože tyto bundy nosili bombardéry, dostali jméno bombardéru.

Postupem času se letadlo zlepšilo a bundy byly méně teplé, protože potřeba ochrany před silným větrem a chladem byla pryč. Bomby začaly šít z nylonových jasných barev. Byly doplněny zářivě oranžovou podšívkou.

Popularita bombardérů se rozšířila na obyčejné lidi. Například získali popularitu mezi studenty. Mladí lidé byli šité jemné vlněné bundy, které byly velmi stylové a funkční. A pro studenty Harvardu v polovině minulého století se bombardéry stali součástí jejich sportovní podoby. V té době, bombardéry začaly se spojovat s elitou a bohatstvím, protože oni byli noseni nejpopulárnějšími vysokoškolskými studenty z Ivy ligy.

O něco později dívky začaly tento způsob přijímat. Prostě si vypůjčili bombardéry od svých kluků a nosili je, když procházeli chodbami kampusu. Pak bombardéry začaly šít pro holky, i když stále vypadaly svobodně a vypadalo to, že jsou z chlapského ramena.

Nyní jsou bombardéři v módě. Stejně jako dříve jsou populární především mezi mladými lidmi.

Populární modely

Navzdory svému lehkému mládí však bombardéry nosí nejen chlapci a dívky, ale i děti. Univerzální krátká bunda se hodí téměř ke všemu a snadno se vejde do různých obrazů.

Bundy bombardéru lze rozdělit do několika hlavních typů:

Klasika

Klasické bombardéry, stejně jako původní modely, jsou vyrobeny z měkké kůže. Horní část bundy bombardéru je zdobena jednoduchými kapsami a dno širokým gumičkou. Taková krátká bunda může být ozdobena kožešinou, doplňky nebo neobvyklým límcem.

Prošívaná

Moderní vzhled bombardéry z prošívané tkaniny. Z obvyklých prošívaných bund se liší délkou, přítomností charakteristických gumiček a barev.

Sport

Sportovní bombardéry vypadají velmi organicky. Místo klasického zipu jsou zapnuty. Bombardéry tohoto stylu jsou populární mezi sportovci, skateboardisty a zástupci různých subkultur.

Ženy

Pro dívky vytvářejí monofonní bombardéry a méně klasické, zdobené potisky. S bombardéry mohou být nejen sportovní a každodenní obrazy. Například květinová bunda bombardéru bude harmonicky kombinována s lehkými šaty nebo sukní.

Muži

Muži vyhovují sportovním bombardérům nebo modelům drsné kůže. Lze je snadno kombinovat s koženými džíny a sportovními věcmi. Mužské modely jsou volnější a vhodnější.

Dítě

Bombardéry nyní vytvářejí i pro nejmenší mody. Modely pro děti se liší tím, že poskytují svobodu pohybu a nebrání dětem v běhu a hraní pro zábavu.

Možnosti délky

Klasická délka se nyní může lišit. Proto návrháři vytvářejí a zkracují bombardéry a protáhlé.

Krátké

Zkrácené bombardéry jsou darem pro stylové dívky. Umožňují vám ukázat důstojnost postavy a zdůraznit ženskost křivek.

Dlouho

Tato sezóna také vrací módu pro mírně protáhlé bombardéry. Nejsou doplněny elastickým pásem nebo pásem, protože jsou určeny k opotřebení.

Moderní barvy a tisky letošního roku.

Bombardéry jasných sytých barev nyní aktivně získávají popularitu.

Růžová

Jedna z nejjasnějších a nejskvělejších barev je růžová. Bombardovací bunda této barvy bude vyhovovat mladým dívkám, aby vytvořila jasný a zajímavý vzhled.

Černá

Ale klasické elegantní barvy nikdy neztratí popularitu. Bomber černá kůže nebo úplet vypadají stylově a dobře. Taková krátká bunda může doplnit jak obchodní image, tak sportovní.

Pokud hledáte oříznutou bundu, která by doplnila základní šatní skříň, měli byste věnovat pozornost pouze černé bombardovací bundě, která v krátkém čase pravděpodobně nevyjde z módy.

Populární tisky

Také relevantní a bombardéry s jasnými tisky. Mezi nejrůznějšími modely stojí za zmínku několik nejoblíbenějších.

Za prvé, je to květinovým potiskem. Bunda bombardéru s takovým vzorem osloví opravdové dívky. Je velmi snadné ji kombinovat se světlými šifónovými šaty nebo nafouknutými sukněmi. Květinový potisk lze provádět v pastelových barvách nebo v bohatých barvách.

Neztrácejte význam a tisk zvířat. Kromě bombardérů, které napodobují kůži leoparda, zebry, tygra a dalších zvířat, existují modely, které zdobí obrazy ptáků nebo motýlů. Tato bunda s bombardérem je vhodná pro vytvoření lehkého vycházkového obrazu.

Za zmínku stojí také etnický tisk, polka dot nebo pruhovaný vzor. Tyto vzory jsou vždy relevantní, takže rozhodně neztratíte, pokud si koupíte bombu s přesně tímto vzorem.

Recenze slavných značkových bund

Značkové bundy jsou osvědčenou volbou pro ty, kteří si chtějí koupit kvalitní zboží. Bombardéry od návrhářů slavných značek jsou o něco dražší, ale zároveň je tato cena docela oprávněná.

Chicago býci

Stylový bombardér z chicagských býků vypadají nejvíc sportovně. Designéři této značky vytvářejí oblečení pro mladé lidi podle nejnovějších globálních trendů. Bombardéry z Chicago býků se liší v jasu a jednoduchosti v dekoru.

Nike

Jsou vytvořeny sportovní bundy a známá německá značka Nike. Bombardéry této značky jsou co nejjednodušší a ve svém designu se podobají lehkým větrovkám.

Phillip lim

Více dámské oblečení od Phillip Lim. Designéři této značky zdobili klasické bombardéry roztomilým květinovým potiskem. Oni také dělali bombardovací výřez více otevřený, dávat bombardéru ženskost.

Stella mccartney

Dívky jsou také vhodné bombardéry od Stella McCartney. Vypadají elegantně díky použití hedvábí a kašmíru. Základ doplňkových krajkových vložek.

Pinko

Výrobky Pinko se vyznačují použitím lehkých tkanin a stylových barev. V nejnovějších sbírkách můžete najít delikátní mincovní barvu bombardéru, která je nyní velmi relevantní.

Charlotte Ronsonová

Návrháři značky Charlotte Ronson neustále experimentují s barvami. Jejich bombardéry stojí mimo jiné nasycené barvy, růžové, oranžové a zelené bombardéry jsou volbou statečných a stylových dívek, které se nebojí upozornit na sebe.

Co na sebe

Nejčastěji jsou bombardéry součástí sportovního nebo ležérního stylu. Dokonale se mísí s džíny a jednoduchými vrcholy. Tato volba je zcela univerzální a vhodná pro chlapce i dívky.

Zástupci slabšího pohlaví mohou vyzkoušet zajímavou kombinaci bombardovací bundy s šaty nebo letní šaty. Po přidání takového luku s vysokými podpatky získáte zajímavou kombinaci ženskosti a jednoduchosti. Dívky by měly vzít v úvahu, že bombardéry nelze kombinovat s drahokamy. Pokud chcete doplnit obraz doplňkem, vyberte si něco jednoduššího, například tenké hodinky, přívěsky, malé tašky.

Stylové bombardéry jsou bundy, které byly populární již několik desetiletí. Jsou vhodné pro každého, bez ohledu na pohlaví a věk. Vyberte si správnou barvu a styl bombardéru a můžete vytvořit zajímavý luk ve stylu královny.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky